DuoLife stworzyła rewolucyjny Plan Kompensacyjny dla klubowiczów, którym oferuje najkrótszą drogę do osiągnięcia niezależności finansowej i założonych celów. Plan Kompensacyjny DuoLife sprawiedliwie wynagradza wszystkich uczestników biznesu i przyczyni się do szybkiego rozwoju Twojej struktury. Jeśli więc szukasz możliwości stworzenia wiarygodnych i solidnych pasywnych dochodów to firma DuoLife ze swoim programem Sofmarketingu jest do tego celu najlepsza.

Możesz być klubowiczem korzystającym z tańszej oferty produktów a jednocześnie rozwijać swoją strukturę z ewentualnymi partnerami korzystając z dobrodziejstw finansowych i materialnych „ścieżki kariery” oraz dodatkowego dochodu pasywnego z „drogi klubowicza ”. DuoLife jako firma stworzyła koncepcję rozwoju struktur w oparciu o dwa filary a mianowicie ”drogę klubowicza i plan kariery (patrz schematy) tworząc jednocześnie doskonały system prowizyjny.

 

Droga Klubowicza w firmie DuoLife oferuje już na początku  realną szansę zwrotu poniesionych kosztów przy zakupie produktów a nawet dodatkowe zarobki. Natomiast bardziej zaangażowany pozwala zarabiać dzięki „prowizji z marży” i „prowizji rabatowej” znaczne kwoty od kilku do kilkunastu tysięcy (patrz schemat).

 

 

Plan Kariery - DuoLife  w całym systemie oferuje 14 form prowizji, z którymi jesteś w stanie stworzyć bardzo wysoki poziom swoich dochodów, a tym samym zapewnić sobie styl życia na miarę Twoich oczekiwań, marzeń i ambicji (patrz schemat).

Dodatkowo dzięki temu systemowi budowania biznesu masz pewność, że klubowicze stojący w strukturze wyżej niż Ty - będą również pomocni i wspierali budowę Twojego biznesu.

 

 

 

Bonus Samochodowy -  Osiągając w ścieżce kariery poziom Kierownika Zespołu przy  obrocie 30.000 pkt każdy klubowicz może przystąpić do „programu flotowego”  czy to przez dopłatę do swojego samochodu.

 

 

czy też możesz wystąpić do firmy o przyznanie samochodu służbowego jednej z wybranych marek tj. Mercedes, BMW, Jaguar czy też Land Rover

 

 

Chcesz poznać szczegóły proszę o kontakt e-mailowy na adres (biuro@vitnatura.pl) a podając swój numer telefoniczny nawiążę kontakt osobiście.

 

 

KARIERA

STREFA

KLUBOWICZA

SKLEP

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

STREFA

KLUBOWICZA

Kontakt

Informacje

OFERTA