Pakiet DuoLife Uroda

 

Fibroblasty, czyli komórki odpowiedzialne za produkcję kluczowych dla młodego wyglądu skóry substancji – kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, z upływem lat produkowane są w coraz mniejszej ilości. Okres aktywacji fibroblastów można wydłużyć. Niezbędna jest właściwa pielęgnacja skóry, ale i zastosowanie odpowiednich metod pielęgnacyjnych, które działają od wewnątrz i dostarczają niezbędnych składników. Decydując się na zastosowanie dostępnych produktów DuoLife, działających niczym nutrikosmetyk od wewnątrz organizmu, można zadbać o włosy, skórę i paznokcie, nadając ciału lepszego wyglądu oraz poprawiając jego funkcjonowanie.
Otrzymujesz ponadto przygotowany przez specjalistów zestaw uzupełniający z:

• informacjami o ogólnym wskazaniu,

• zalecanym sposobem spożycia,

• rekomendowaną godziną suplementacji,

• zaleceniami dietetycznymi i rozpisaną na 7 dni dietą,

• zestawem ćwiczeń.

 

>> Zobacz więcej informacji o produkcie

FILM

ULOTKA

+

DuoLife Aloes

 

DuoLife Aloes to naturalne źródło zdrowia i urody. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących sposobu na jak najdłuższe zachowanie młodego wyglądu oraz witalności. Dzięki właściwościom oczyszczającym zapewnia pełną regenerację organizmu.

DuoLife Aloes dzięki swej wyjątkowej formie zawiera ponad 200 aktywnych składników, które wspomagają naturalne funkcje detoksykacji organizmu. Dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy nie tylko wzmacnia układ immunologiczny, ale również pomaga w dostarczaniu tlenu do komórek skóry, co przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia oraz większa jej elastyczność.

 

>> Zobacz więcej informacji o produkcie

>> Zobacz film o zaletach i stosowaniu produktu

FILM

ULOTKA

ALOES

STREFA

KLUBOWICZA

SKLEP

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

STREFA

KLUBOWICZA

Kontakt

Informacje

OFERTA