.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  HERBAL - Antybakteryjny żel do pielęgnacji rąk

  29 marca 2020

  W dobie szalejącej pandemii również nasza firma aktywnie i odpowiedzialnie  włączyła się  do walki z  koronawirusem COVID-19 wprowadzając na rynek tak niezbędny w tej chwili preparat do dezynfekcji  DuoLife Antybacterian Clean Hands Gel - Antybakteryjny żel do pielęgnacji rąk.

   

  Zaletą tego preparatu jest zdolność do działania przez 8 godzin, a nie 30 sekund jak preparaty oparte na bazie alkoholu, gdyż  Antybakteryjny żel do pielęgnacji rąk  w 78% jest stworzony na bazie produktów naturalnych m.in. tj.: olejek lawendowy, geraniowy, rozmarynowy, cytronelowy oraz z drzewa herbacianego.

   

  Dodatkowo w produkcie wykorzystano glikol z uwagi na jego dezynfekujące działanie. Żel zawiera składniki o udokumentowanym działaniu medycznym.  

   

  Preparat skutecznie chroni przed bakteriami, wirusami, pasożytami, grzybami i pleśniami ale jednocześnie nie dewastuje skóry dłoni, ponieważ nie zawiera alkoholu etylowego, jak większość preparatów tego typu na rynku.  

   

  Żel HERBAL ma działanie antybakteryjne, antywirusowe i antyseptyczne co jest bardzo istotne w obecnej dobie dbania o higienę rąk przez całą dobę. Mając ten żel  przy sobie, możemy wykorzystać go w każdej chwili  do odkażania rąk po każdorazowym  zetknięciu dłoni z potencjalnym miejscem skażenia wirusami i bakteriami.  

   

  Stosujmy, go na co dzień a pomożemy odciążyć służbę zdrowia i zapewniając sobie bezpieczeństwo przed zarażeniem.

   

   

   

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018