© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

Nasi EKSPERCI

<< POWRÓT

W dobie szalejącej pandemii również nasza firma aktywnie i odpowiedzialnie  włączyła się  do walki z  koronawirusem COVID-19 wprowadzając na rynek tak niezbędny w tej chwili preparat do dezynfekcji  DuoLife Antybacterian Clean Hands Gel - Antybakteryjny żel do pielęgnacji rąk.

 

Zaletą tego preparatu jest zdolność do działania przez 8 godzin, a nie 30 sekund jak preparaty oparte na bazie alkoholu, gdyż  Antybakteryjny żel do pielęgnacji rąk  w 78% jest stworzony na bazie produktów naturalnych m.in. tj.: olejek lawendowy, geraniowy, rozmarynowy, cytronelowy oraz z drzewa herbacianego.

 

Dodatkowo w produkcie wykorzystano glikol z uwagi na jego dezynfekujące działanie. Żel zawiera składniki o udokumentowanym działaniu medycznym.  

 

Preparat skutecznie chroni przed bakteriami, wirusami, pasożytami, grzybami i pleśniami ale jednocześnie nie dewastuje skóry dłoni, ponieważ nie zawiera alkoholu etylowego, jak większość preparatów tego typu na rynku.  

 

Żel HERBAL ma działanie antybakteryjne, antywirusowe i antyseptyczne co jest bardzo istotne w obecnej dobie dbania o higienę rąk przez całą dobę. Mając ten żel  przy sobie, możemy wykorzystać go w każdej chwili  do odkażania rąk po każdorazowym  zetknięciu dłoni z potencjalnym miejscem skażenia wirusami i bakteriami.  

 

Stosujmy, go na co dzień a pomożemy odciążyć służbę zdrowia i zapewniając sobie bezpieczeństwo przed zarażeniem.

 

 

 

 

 

29 marca 2020

HERBAL - Antybakteryjny żel do pielęgnacji rąk

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk

Nasi EKSPERCI