© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

Nasi EKSPERCI

<< POWRÓT

Listopad br. w firmie DuoLife ewidentnie był pod znakiem dbania o urodę Pań. Po serii kosmetyków dla cery młodej na bazie m.in. aloesu, wprowadzono unikalne kosmetyki w klasie premium dla cery dojrzałej z serii LAZIZAL.

 

Seria kosmetyków LAZIZAL to wyjątkowe połączenie darów natury i wiedzy naukowców. Firma DuoLife praktycznie jako jedyna w Polsce i należąca do nielicznych na świecie wykorzystała w kosmetykach serii LAZIZAL jednocześnie dwa unikalne, a jednocześnie rewelacyjne w swoim działaniu komponenty wynalezione i zastosowane w ciągu ostatnich dwóch lat a mianowicie Sirtalice i Munapsys.

 

Jak wykazały badania kliniczne po zastosowaniu tych składników w kremie LAZIZAL® Advanced Face Lift Set, głębokość zmarszczek zmniejszyła się o 13% w ciągu zaledwie 30 minut, wykazując do 34% poprawę kurzych łapek i 33% spadek zmarszczek w dolnej części oka. Natomiast po 14 dniach nastąpiło zmniejszenie objętości zmarszczek o 50% a ich szorstkość zmniejszyła się o 21,7%, średnie wygładzenie zmarszczek zmniejszyło się o 26%, maksymalna wysokość reliefu zmniejszyła się o 33,8%. 


Będące do dyspozycji Pań serum z linii Anti-Aging LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum 10ml  przywraca skórze witalność i świeży wygląd. Redukuje cienie pod oczami, zmarszczki. Wygładza i rozświetla cerę. Formuła bogata w aktywne składniki przeciwzmarszczkowe. Już po zaledwie 30 sekundach widoczny jest efekt liftingujący, wyraźnie napinający skórę i zmniejszający widoczność zmarszczek. Produkt  wpływa również na poprawę konturu twarzy. Efekt liftingujący utrzymuje się do 8 godz. po aplikacji.


Efekt długotrwałych zmian na skórze twarzy występuje po zastosowaniu kremu oraz dodatkowym wsparciem suplementu jakim jest specjalnie opracowany LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules - w formie dwufazowych kapsułek zawierających naturalne składniki pochodzenia roślinnego i naturalnych witaminu, który wspiera procesy biosyntezy kolagenu i elastyny w skórze, utrzymanie odpowiedniej sprężystości i gładkości skóry oraz redukcję zmarszczek oraz worków pod oczami. 


Indeks naturalności każdego z tych trzech produktów to 97,8%.

 


Celem zapoznania się ze szczegółach nt. tych produktów zapraszam do działu „Kosmetyki – Pielęgnacja twarzy” na bieżącej stronie.

 

 

18 grudnia 2020

Kosmetyki redukujące zmarszczki - LAZIZAL

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk

Nasi EKSPERCI