.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  Suplement diety LAZIZAL®

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  19 listopada 2020

  LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules to suplement diety wspomagający „od wewnątrz” funkcje i kondycję skóry. Kompozycja naturalnych składników została zamknięta w innowacyjnych dwufazowych kapsułkach o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnianiu, które poprawiają przyswajanie związków aktywnych. LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules zawiera aż dwie zastrzeżone formuły, w tym kompleks lipidowy oleju z nasion pszenicy zwyczajnej oraz przeciwutleniające prozdrowotne bioflawonoidy. Preparat jest źródłem cennych związków aktywnych, wspomagających optymalne funkcje skóry. Naturalne witaminy E, C i beta karoten (prowitamina A), fitoceramidy, ekstrakty roślinne oraz kwas hialuronowy wspierają zachowanie odpowiedniej elastyczności i nawilżenia skóry oraz sprzyjają redukcji zmarszczek.

  30 sekund, 30 minut, 30 dni… Tylko tyle czasu potrzeba, by się móc się odmienić, zawrócić do siebie i… zobaczyć efekty działania produktów LAZIZAL®, które odtworzą utracone z wiekiem piękno.

   

   


   

  Produkt naturalny aż w 100%

  LAZIZAL® to połączenie unikalnych i innowacyjnych składników aktywnych o stuprocentowej naturalności produktu. Siła płynąca natury!.

   

  Wsparcie procesu redukcji zmarszczek

  Aż dwie formuły zastrzeżone i precyzyjnie dobrane składniki aktywne przyczyniają się do spowolnienia procesów starzenia się skóry i redukcji zmarszczek oraz wspierają poprawę nawodnienia i utrzymania prawidłowego konturu twarzy.

   

  Działanie jednego ze składników potwierdzone badaniami klinicznymi

  Badania kliniczne stanowią potwierdzenie i gwarancję efektów działania. Zostały przeprowadzone zgodnie ze złotym standardem badań: były randomizowane, podwójnie zaślepione, z kontrolą placebo i przeprowadzone łącznie na 80 ochotnikach. Dawka zastosowana w badaniach – 70 mg oleju z nasion pszenicy zwyczajnej – jest zawarta w 1 kapsułce LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules.

   

  Produkt przeznaczony dla kobiet ze skórą dojrzałą

  Skóra dojrzała bywa bardzo sucha, osłabiona i pozbawiona witalności. Zaczyna tracić elastyczność i blask. Potrzebuje wymagającej, eksperckiej pielęgnacji, poprawiającej jej stan.

   

  Efekty widoczne już po 30 dniach stosowania

  Badania kliniczne potwierdzają skuteczność działania formuły zastrzeżonej. Już po 30 dniach stosowania skóra jest bardziej nawilżona, wygładzona i elastyczna, a zmarszczki mniej widoczne.

   

  Triple the power of products

  Marka Lazizal to wyjątkowa kombinacja trzech produktów (kremu, serum i suplementu diety), która zapewnia kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową - kosmetyki działają od zewnątrz, a suplement diety równolegle od wewnątrz. Efekt: maksymalizacja potrójnej mocy produktów i wzmocnienie ich działania.

   

  Innowacyjna, dwufazowa kapsułka

  LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules występuje w postaci dwufazowej kapsułki o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnianiu. Innowacyjna, dwufazowa postać stanowi wyjątkowe połączenie dwóch kapsułek – zewnętrznej płynnej oraz wewnętrznej w postaci stałej. Proces wchłaniania substancji aktywnych zawartych w fazie płynnej rozpoczyna się już w żołądku, podczas gdy składniki zawarte w postaci stałej zostają uwalniane dopiero w jelicie cienkim, skąd bezpośrednio trafiają do układu krążenia, a następnie są transportowane do tkanek. Dwuetapowy proces wchłaniania substancji aktywnych odznacza się najwyższym stopniem przyswajalności.

   

  Standaryzowane składniki

  Standaryzacja surowca gwarantuje znaną i stałą zawartość cennego prozdrowotnego związku aktywnego, bez względu na porę czy miejsce zbioru rośliny wyjściowej.

   

  Składniki kompletne

  Zachowane tło biologiczne poprawia biodostępność składników.

   

   

  Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian

   

   

   

   


   

  Często prowadzimy aktywny i intensywny tryb życia. Notorycznie cierpimy na brak czasu. Praca, stres, napięcie, brak odpoczynku, nieodpowiednia ilość snu - te czynniki działają na nas destrukcyjne. Niestety z dnia na dzień, miesiąc po miesiącu, to wszystko odbija się na naszej skórze. Co zrobić, gdy szybko chcemy poprawić wygląd swojej skóry i oczekujemy długotrwałych rezultatów?

  LAZIZAL® prezentuje produkt z LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules przeznaczony dla skóry dojrzałej. To wielozadaniowy produkt, stanowiący wsparcie w wielu obszarach:

   

   

  pomaga w spowalnianiu procesów starzenia;

  stanowi wsparcie procesu redukcji zmarszczek oraz bruzd i spowolnienia ich powstawania;

  wspiera poprawę owalu twarzy;

  wpływa pozytywnie na zmniejszenie widoczności cieni i worków pod oczami;

  sprzyja utrzymaniu optymalnej jędrności i elastyczności skóry;

  wspomaga proces odbudowy naskórka oraz syntezę kolagenu i elastyny;

  wspiera skórę odwodnioną i pozbawioną blasku;

  wpływa pozytywnie na kondycję skóry ust i wokół ust zapobiegając ich pierzchnięciu;

  wspiera zachowanie odpowiedniego nawodnienia skóry;

  wspomaga proces rozjaśniania przebarwień.

   

   


   

  Wyniki badań klinicznych jednego ze składników preparatu potwierdzają efekty działania już po 30 dniach stosowania

   

  Redukcja zmarszczek o 13% po 30 dniach stosowania i aż o 18% po 60 dniach kuracji.

  W grupie kontrolnej przyjmującej placebo ilość zmarszczek po 60 dniach badania utrzymała się na tym samym poziomie.*

   

   

   

  Wzrost elastyczności skóry o 22% po 30 dniach stosowania i aż o 35% po 60 dniach kuracji.*

   

   

   

  Wzrost nawilżenia skóry o 27% po 30 dniach stosowania i aż o 41% po 60 dniach kuracji.*

   

   

   

  Poprawa wygładzenia skóry o 29% po 30 dniach stosowania i aż o 35% po 60 dniach kuracji.*

   

   

   

  Spadek transepirermalnej utraty wody o 14% po 30 dniach stosowania utrzymał się na stabilnym poziomie przez kolejne 30 dni.

  W grupie kontrolnej, przyjmującej placebo odwadnianie skóry w wyniku przeznaskórkowej utracie wody nie uległo poprawie przez cały okres trwania badania.*

   

   

   

  Szorstkość skóry zmniejszona o 57% po 30 dniach stosowania i aż o 64% po 60 dniach kuracji*

   

   

  * Opracowano na podstawie badania klinicznego dla zastrzeżonej formuły oleju z nasion pszenicy zwyczajnej (Triticum vulgare) przeprowadzonego na 60 ochotnikach, dawka dobowa przyjmowanej formuły = 70 mg jest zawarta w 1 kapsułce suplementu diety LAZIZAL® Face Lift Capsules.

   

   

   

   

   


   

  Olej z ogórecznika lekarskiego

  standaryzowany na zawartość wielonienasyconego kwasu tłuszczowego gamma-linolenowego (GLA). Wspomaga procesy naprawcze oraz wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Podanie doustnie sprzyja jego przechodzeniu do skóry właściwej, co wspomaga wzmocnienie jej spójności oraz wspiera zachowanie odpowiedniego nawodnienia skóry. Stanowi wsparcie krążenia skórnego, co może pomóc w lepszym dotlenieniu i odżywieniu skóry.

   

  Ekstrakt z owoców amli

  standaryzowany na zawartość witaminy C. Wspiera syntezę kolagenu w tkance łącznej. Wspomaga utrzymanie elastyczności skóry. Wspiera proces wchłaniania wapnia, co może mieć wpływ na dobrostan paznokci, kości i zębów

   

   

  Olej z nasion pszenicy zwyczajnej

  zastrzeżona formuła zawierająca kompleks lipidowy, w tym fitoceramidy. Surowiec jest bezglutenowy i posiada udokumentowane klinicznie działanie prozdrowotne. Badania kliniczne zostały przeprowadzone zgodnie ze złotym standardem badań: były randomizowane, podwójnie zaślepione, z kontrolą placebo, przeprowadzone łącznie na 80 ochotnikach; dawka zastosowana w badaniach – 70 mg oleju – jest zawarta w 1 kapsułce LAZIZAL Advanced Face Lift Capsules®. Sprzyja optymalnemu nawilżeniu i elastyczności skóry. Wspiera proces redukcji zmarszczek i spowolnienia ich powstawania. Pomaga nadać skórze blasku i zdrowego, młodego wyglądu. Wpływa pozytywnie na budowę zewnątrzkomórkowego płaszcza hydrolipidowego, chroniącego naskórek przed utratą wody.

   

  Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy

  standaryzowany na zawartość bioflawonoidów. Zastrzeżona formuła z owoców gorzkiej pomarańczy. Pomaga w spowalnianiu procesów starzenia i powstawania zmarszczek. Wspomaga mikrokrążenie skórne i pomaga utrzymać optymalną kondycję naczyń krwionośnych, dzięki czemu przyczyniają się do zmniejszenia obrzęków i przekrwienia skóry. Pomaga chronić przed fotostarzeniem skóry.

   

  Kwas hialuronowy

  wykazuje bardzo dużą zdolność do wiązania wody, dzięki temu może wspomagać utrzymanie odpowiedniego nawilżenia i elastyczności skóry. Wywiera pozytywny wpływ na gładkość i wygląd skóry. Wspomaga nawilżenie skóry. Przyczynia się do spłycania zmarszczek i blizn. Pomaga w utrzymaniu optymalnego owalu twarzy.

   

  Naturalna witamina E (D-alfa-tokoferol) w oleju słonecznikowym

  przyczynia się do spowolnienia procesów starzenia komórek. Sprzyja ochronie skóry przed fotostarzeniem i powstawaniem zmarszczek. Wykazuje właściwości nawilżające i ochronne dla naczyń krwionośnych. Przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu jędrności skóry.

   

  Mikronizowane kryształki naturalnego beta-karotenu pozyskane w procesie fermentacji z Blakeslea trispora, zawieszone w oleju słonecznikowym

  wykazuje działanie antyoksydacyjne. Wspomaga ochronę przed fotostarzeniem skóry. Wspomaga proces odbudowy naskórka oraz syntezę kolagenu i elastyny. Przyczynia się do poprawy elastyczności skóry. Wspiera utrzymanie optymalnego owalu twarzy. Przyczynia się do wygładzenia zmarszczek. Stanowi wsparcie dla spowalniania procesów starzenia. Wspiera neutralizację szkodliwego wpływu wolnych rodników tlenowych. Sprzyja utrzymaniu optymalnego nawilżenia skóry. Wspomaga proces rozjaśniania przebarwień i naje skórze kolorytu.

   

  Composition: olej z ogórecznika lekarskiego (Borago officinalis) standaryzowany na zawartość wielonienasyconego kwasu tłuszczowego gamma-linolenowego (GLA), ekstrakt z owoców amli (Emblica officinalis) 10:1 standaryzowany na zawartość witaminy C, zastrzeżona formuła oleju z nasion pszenicy zwyczajnej (Triticum vulgare) zawierająca kompleks lipidów, w tym fitoceramidy i digalaktozylo-diglicerydy (DGDG), zastrzeżona formuła ekstraktu z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) 5:1 standaryzowana na zawartość bioflawonoidów, kwas hialuronowy (w postaci hialuronianu sodu), naturalna witamina E (D-alfa-tokoferol) w oleju słonecznikowym, mikronizowane kryształki naturalnego beta-karotenu pozyskane w procesie fermentacji z Blakeslea trispora, zawieszone w oleju słonecznikowym. Składnik otoczki kapsułki zewnętrznej i wewnętrznej: organiczna pochodna celulozy (HPMC). Substancja przeciwzbrylająca: krzemionka.

   

   


   

   

   

   

   

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018