Stawy-ProStik

Dla kogo został stworzony Keratin Hair Complex

 

Wypadanie włosów to proces fizjologiczny, wynikający z naturalnego cyklu rozwojowego włosa. Niestety, nadmierne wypadanie sugeruje niekorzystne zmiany zachodzące w obrębie nie tylko włosów, ale i organizmu. W naszym ciele bowiem dochodzi do zaburzeń spowodowanych stresem, brakiem równowagi hormonalnej, działaniem czynników środowiskowych, ale i wiekiem oraz dziedziczeniem. Gdy skóra głowy staje się słabiej ukrwiona, a kosmyki niedostatecznie odżywione, dochodzi do ich osłabienia, a co za tym idzie, okresowego lub przewlekłego wypadania. Włosy pozbawione witalności tracą wytrzymałość i gęstość.

 

W przypadku procesu fizjologicznego, włosy wypadają z częstotliwością około 60-100 kosmyków na dobę. Na ich miejsce wzrastają nowe. Może zdarzyć się tak, że nawet te nowe będą kruche, łamliwe, pozbawione blasku i bez wyraźnej gęstości.

 

Keratin Hair Complex stworzyliśmy po to, by o swoje włosy mogły zadbać osoby zmagające się z cienkimi i delikatnymi włosami. To sposób na odżywienie i wzmocnienie, dzięki formule kompleksu keratynowego. Łączy on unikatowe wartości naturalnych wyciągów roślinnych.

 

Składniki Keratin Hair Complex wpływają na wzmocnienie u nasady, przyspieszenie wzrostu i zapobieganie przedwczesnemu wypadaniu. Naturalne ekstrakty roślinne powodują wygładzenie włosów sprawiając, że stają się one sprężyste i lśniące. Kliniczna formuła Keratin Hair Complex i najnowsze technologie pozwoliły na stworzenie produktu, którego skład decyduje o nawilżeniu i odżywieniu włosów, czyniąc je mniej łamliwymi i ograniczając wypadanie.

 

 

Zobacz więcej informacji o produkcie

Zobacz film o zaletach i stosowaniu produktu

 

FILM

ULOTKA

WŁOSY

KUPUJĘ

© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informacje

Kontakt

STREFA

KLUBOWICZA

ZAMAWIAM

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Zalecane zestawy: