ZAMAWIAM

Szanowni Państwo !


Oferowane przez nas produkty firmy DuoLife posiadają trzy różne ceny. 

 

 

 

Pierwszy poziom – najwyższy - to ceny dla klientów detalicznych - niezarejestrowanych, którzy chcą nabyć produkt bezpośrednio w DuoLife (poniższy przykład wybranych cen ze strony firmy) lub na wolnym rynku (np. apteka).

 

 

Drugi poziom – to ceny pomniejszone o 15-20% w porównaniu z detalicznymi, i jest przeznaczony dla osób które zarejestrują się w sklepie internetowym za pośrednictwem poniższego  linku  wybierając formę współpracy jako Klient Preferowany.

 

 

 

Jest to poziom dla osób, które nie zamierzają przystąpić do klubu i czerpać z tego tytułu m.in. dodatkowych korzyści finansowych.

 

https://vitnatura1.myduolife.com/register/initial.html

 

 

Wzór wypełnienia danych przy rejestracji:

 

 

(wypełnij dalej zgodnie z wytycznymi)

 

 

 

 

Ceny dla Klienta Preferowanego i przy pierwszej rejestracji klubowicza

 

 

 

Trzeci poziom -  to ceny pomniejszone aż o 30-45%  w zależności od produktu, i korzystają z niej tylko osoby, które zarejestrują się w sklepie internetowym za pośrednictwem poniższego  linku  wybierając formę współpracy jako Klubowicz.

 

 

 

Jest to poziom dla osób, które przystępując  do klubu biorą w nim czynny udział mając dostęp do najniższego poziomu cen jednocześnie dodatkowo czerpią korzyści finansowe wynikające z planu kariery (patrz zakładka „Kariera”).

 

Warunkiem rejestracji jako KLUBOWICZ jest pierwsze zamówienie za minimum 250 pkt. Przy każdym z produktów oprócz ceny jest podana jego wartość punktowa (np. Dzień i Noc to 250 pkt.).

 

Tylko te osoby mają ewentualną możliwość prowadzenia działalności biznesowej w ramach DuoLife o ile się na to zdecydują.Link do rejestracji:

 

https://vitnatura1.myduolife.com/register/initial.html

 

 

Wzór wypełnienia danych przy rejestracji:

 

 

 

 

 

(wypełnij dalej zgodnie z wytycznymi)

 

 

 

Ceny dla Klubowicza

 

 

 

 

 

JAK ZAMÓWIĆ - KUPIĆ

© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informacje

Kontakt

STREFA

KLUBOWICZA

ZAMAWIAM

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Zalecane zestawy: