.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  10-14.10.2019 roku -  Rejs po Morzu Śródziemnym

  05 listopada 2019

  W dniach 10-14.10.2019 roku menadżerowie, dyrektorzy i osoby wyróżnione przez DuoLife udali się w rejs statkiem Costa Magica po Morzu Śródziemnym wśród blisko 400 osób z DuoLife byłem również ja piszący te słowa.

   

  Rejs rozpoczął się we Włoszech z portu w Savonie i po dniu spędzonym na morzu przybyliśmy do Barcelony jednego z najpiękniejszych miast Hiszpanii a dokładniej w Katalonii. Zwiedziliśmy główne zabytki i atrakcje turystyczne tego miasta jak Park Gaudiego, a także zaprojektowany przez tego architekta i budowany od niemal 100 lat kościół „Sagrada Familia” czyli świętej rodziny no i oczywiście piękną starówkę.

   

  Po powrocie na statek i korzystając z ogromu atrakcji na jego pokładzie tj. m. in. teatr, dyskoteki, kasyna gry dla odważnych i pełny relaks z opalaniem na górnym pokładzie, kolejnego dnia przybyliśmy do Marsylii we Francji. To typowo portowe miasto powitało nas z piękną starówką, targiem rybnym i przepiękną katedrą z XIX wieku.

   

  To była niezapomniana wycieczka i rzeczywiście jak ją zapowiadano był to „Rejs Marzeń”. Ciekawe gdzie w przyszłym roku zabierze nas DuoLife???? Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe……

   

  Jerzy Gajewski

   

   

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018