© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

<< POWRÓT

W dniach 10-14.10.2019 roku menadżerowie, dyrektorzy i osoby wyróżnione przez DuoLife udali się w rejs statkiem Costa Magica po Morzu Śródziemnym wśród blisko 400 osób z DuoLife byłem również ja piszący te słowa.

 

Rejs rozpoczął się we Włoszech z portu w Savonie i po dniu spędzonym na morzu przybyliśmy do Barcelony jednego z najpiękniejszych miast Hiszpanii a dokładniej w Katalonii. Zwiedziliśmy główne zabytki i atrakcje turystyczne tego miasta jak Park Gaudiego, a także zaprojektowany przez tego architekta i budowany od niemal 100 lat kościół „Sagrada Familia” czyli świętej rodziny no i oczywiście piękną starówkę.

 

Po powrocie na statek i korzystając z ogromu atrakcji na jego pokładzie tj. m. in. teatr, dyskoteki, kasyna gry dla odważnych i pełny relaks z opalaniem na górnym pokładzie, kolejnego dnia przybyliśmy do Marsylii we Francji. To typowo portowe miasto powitało nas z piękną starówką, targiem rybnym i przepiękną katedrą z XIX wieku.

 

To była niezapomniana wycieczka i rzeczywiście jak ją zapowiadano był to „Rejs Marzeń”. Ciekawe gdzie w przyszłym roku zabierze nas DuoLife???? Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe……

 

Jerzy Gajewski

 

 

 

 

05 listopada 2019

10-14.10.2019 roku -  Rejs po Morzu Śródziemnym

Konsultacja

z ekspertem

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk