.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  NASZE MOTTO

  Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby”

                                                                                     Hipokrates.460-377 p.n.e

   

  "Medicus curat, natura sanat" - Lekarz opatrzy, natura wyleczy

   

   

  1. Te dwa cytaty są naszym mottem w promocji profilaktyki prozdrowotnej jak również przedstawiania produktów opartych na ekstraktach z owoców, ziół i  warzyw oraz innych naturalnych składnikach. Nasze produkty w ponad 98% składają się z substancji naturalnych. Oprócz naturalnych składników promujemy te produkty, które są skuteczne w swoim działaniu i mają bardzo wysoką przyswajalność przez nasz organizm oraz te, które nie zawierają, dających uboczne skutki spulchniaczy , wypełniaczy oraz innych składników mających symbole zaczynające się na E…,a które w dużej mierze zatruwają nasz organizm. Wszystkie produkty mają certyfikaty polskiego GIS oraz innych laboratoriów  polskich i zagranicznych certyfikujących suplementy diety w tym posiadają Świadectwa Rejestracji w Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).

   

  Na rynku krajowym dodatkowo -  Zarząd, Komisja Rewizyjna i Rada Naukowa Państwowej Akademii Zdrowia zdecydowała się przyznać Rekomendacje naszemu producentowi DuoLife S.A. z którym współpracujemy,   jako pierwszej firmie godnej zaufania w swojej dotychczasowej  historii istnienia PAZ!


   
  Dodatkowo producent jest członkiem Federacji Producentów i Dystrybutorów Suplementów Diety
   

   

  1. Sukcesywnie rozbudowujemy nasz zespół klubowiczów i dlatego jeśli jesteś osobą, której problematyka profilaktyki prozdrowotnej nie jest obojętna,  a dodatkowo chcesz mieć dostęp do tanich i dobrych produktów oraz wypracować sobie godziwy dochód pasywny zapraszamy do współpracy i czekamy na Twój kontakt.

                                                                                                                                                    

   W imieniu zespołu „VitNatura”
   Jerzy Gajewski

                                                              

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018