.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  8 Rocznica powstania DuoLife

  30 listopada 2021

  W dniach 20-21.11.2021 roku w Arenie Gliwice pod hasłem „TO DAY FOR TOMORROW” (TfT) odbył się kolejny event z udziałem ponad 2000 klubowiczów z Polski i dużej części państw Europy Zachodniej i Środkowej. Ograniczona liczba uczestników była spowodowana obostrzeniami z uwagi na panującą epidemię. Impreza była jednocześnie okazją do świętowania 8 rocznicy powstania firmy DuoLife i dokonania podsumowania osiągnięć w tym okresie a są one imponujące. DouLife liczy ponad 200 tysięcy klubowiczów i jest obecna w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. Przy wykorzystaniu dwóch własnych fabryk i zaplecza naukowo-badawczego wprowadziła na rynek prawie 100 produktów w zakresie żywności funkcjonalnej, suplementów i kosmetyków i jak podkreślili członkowie zarządu firmy jest to dopiero początek drogi w realizacji planu stworzenia jednej z największych firm tego typu nie tylko w Polsce ale również w Europie i na świecie.

   

  Pierwszy dzień eventu zdominowały wystąpienia osób nowo nominowanych w poszczególnych rangach kariery jak i niektórych dyrektorów dzielących się własnymi doświadczeniami w budowie biznesu. Na uwagę zasługiwało moim zdaniem wystąpienie Tomka Zabawy jako pierwszego Prezydenta DuoLife w tej randze. 

   

   

   

   

   

  Wieczorne występy i zabawa uświetniły obchody 8 rocznicy powstania firmy a konsumując kawałek z  ponad 300 kilogramowego tortu urodzinowego było ucztą dla podniebienia.

   

   

   

   

   

   

   

  W drugim dniu eventu moją uwagę przykuło wystąpienie  mgr farm Małgorzaty Karpińskiej-Trojanowskiej pokazującej wyniki badań niezależnej instytucji nad skutecznością i zadowoleniem nowej serii kosmetyków na bazie kolagenu (zobacz poniższy film). Te rewelacyjne wyniki świadczą o jakości tych  produktów, które 98% oparte są na składnikach naturalnych.

   

   

   

  Atmosferę panującą na tym evencie najlepiej oddaje poniższy film, do obejrzenia którego serdecznie zapraszam. 

   

   

   

  W dniach 09-10.04. 2022 r. odbędzie się kolejny event TfTna który już serdecznie zapraszam, a osoby które ewentualnie są zainteresowane zapisaniem się do klubu DuoLife proszę o kontakt e-mailowy na adres: biuro@vitnatura.pl 
   
  Pozdrawiam i do zobaczenia
  Jerzy Gajewski

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018