© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

Nasi EKSPERCI

<< POWRÓT

W dniu 8.02.2020  r. w  hali sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ok.1400 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife, głównie z Polski gdyż takie eventy odbywają się już cyklicznie w kilku państwach europejskich ponieważ firma jest już obecna strukturalnie w ponad 40 krajach a produkty dostarcza odbiorcom praktycznie już na całym świecie. W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, poczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach kończąc. 

 

Tradycyjne już jak na każdym BDS-ie oddano w bezpłatne użytkowanie klubowiczom od Kierownika Zespołu (KZ) wzwyż samochody marki Mercedes, Jaguar, BMW i Land Rover. Tym razem wydano 21 samochodów. Jak poinformowało kierownictwo DuoLife aktualnie w posiadaniu klubowiczów jest już ponad 350 samochodów!!! 

 

W ramach głównego programu eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się przedstawienie przez p. mgr farm. Trojanowską i dr h.c. Piotra Kardasza wyników badań niezależnego laboratorium naszych naturalnych kosmetyków. Osoby testujące te kosmetyki potwierdziły w 100% ich funkcjonalność i w samych superlatywach wypowiadały się o ich walorach oraz wszystkie z tych kilkudziesięciu osób nie znając marki ani producenta potwierdziły chęć ich użytkowania (patrz załączone wyniki testu).    

 

Szczegóły w zakładce „Kosmetyki”

 

W dniu 04.04. 2020 r. odbędzie się kolejny BDS ale tym razem w Legionowie na który już serdecznie zapraszam. 

 

Do zobaczenia

Jerzy Gajewski

 

 

 

19 lutego 2020

Badania laboratoryjne kosmetyków DuoLife

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk

Nasi EKSPERCI