.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Badania laboratoryjne kosmetyków DuoLife

  19 lutego 2020

  W dniu 8.02.2020  r. w  hali sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ok.1400 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife, głównie z Polski gdyż takie eventy odbywają się już cyklicznie w kilku państwach europejskich ponieważ firma jest już obecna strukturalnie w ponad 40 krajach a produkty dostarcza odbiorcom praktycznie już na całym świecie. W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, poczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach kończąc. 

   

  Tradycyjne już jak na każdym BDS-ie oddano w bezpłatne użytkowanie klubowiczom od Kierownika Zespołu (KZ) wzwyż samochody marki Mercedes, Jaguar, BMW i Land Rover. Tym razem wydano 21 samochodów. Jak poinformowało kierownictwo DuoLife aktualnie w posiadaniu klubowiczów jest już ponad 350 samochodów!!! 

   

  W ramach głównego programu eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się przedstawienie przez p. mgr farm. Trojanowską i dr h.c. Piotra Kardasza wyników badań niezależnego laboratorium naszych naturalnych kosmetyków. Osoby testujące te kosmetyki potwierdziły w 100% ich funkcjonalność i w samych superlatywach wypowiadały się o ich walorach oraz wszystkie z tych kilkudziesięciu osób nie znając marki ani producenta potwierdziły chęć ich użytkowania (patrz załączone wyniki testu).    

   

  Szczegóły w zakładce „Kosmetyki”

   

  W dniu 04.04. 2020 r. odbędzie się kolejny BDS ale tym razem w Legionowie na który już serdecznie zapraszam. 

   

  Do zobaczenia

  Jerzy Gajewski

   

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018