<< POWRÓT

W dniu 14 grudnia 2019 r. w Auli Auditorium Maximum Uniwersytetu Krakowskiego miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ok.1200 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, poczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach kończąc.

 

Tradycyjne już jak na każdym BDS-ie oddano w bezpłatne użytkowanie klubowiczom od Kierownika Zespołu (KZ) wzwyż samochody marki Mercedes, Jaguar, BMW i Land Rover. Osobiście rozpoczynając zaledwie trzeci rok współpracy z firmą DuoLife odebrałem swój trzeci samochód jakim jest Mercedes klasy C (wcześniej miałem Mercedesa GLA a ostatnio zdałem po rocznej eksploatacji Jaguara Epace) Jak poinformowało kierownictwo DuoLife aktualnie w posiadaniu klubowiczów jest już prawie 350 samochodów!!!

 

W ramach głównego programu eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Bardzo ciekawe wystąpienie miał wiceprezes Norbert Janeczek, który przedstawił dotychczasowe już 6-cio letnie doświadczenia i efekty gospodarcze firmy, która każdego roku osiąga kilkuset procentowy wzrost obrotów już w ponad 40 państwach i perspektywę na najbliższe lata. Oby się utrzymał ten trend a jestem przekonany, że tak będzie bo firma jest w dobrych rękach a biznes robimy wszyscy ze sobą a nie na sobie.

 

Największą uwagę wszyscy skupili na wystąpieniu dr Kardasza i mgr Trojanowskiej którzy omówili skład i działanie wprowadzanego od 16.12.br do sprzedaży nowych produktów z tzw. Marki parasolowej wzmacniając wcześniejszą płynną Keratinię szamponem i odżywką do włosów.

 

Szczegóły w zakładce „Kosmetyki”

 

W dniu 08.02. 2020 r. odbędzie się kolejny BDS na który już serdecznie zapraszam.

 

Do zobaczenia

Jerzy Gajewski

 

 

22 grudnia 2019
BDS DuoLife w dn. 14.12.2019 r. w Krakowie

ZAMAWIAM

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Zalecane zestawy:

© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informacje

OFERTA

Kontakt

STREFA

KLUBOWICZA