.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  BDS w dn. 11.05.2019 r. w Częstochowie
  22 maja 2019

  W dn. 11 maja 2019 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event  Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ok.1500 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, poczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach kończąc. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nasz bezpośredni up-lejni, a mianowicie Aleksander Kazulin  awansował na pozycję Dyrektora Międzynarodowego. Gratulujemy!.

   

  Tradycyjne już jak na każdym BDS-ie oddano w bezpłatne użytkowanie klubowiczom od Kierownika Zespołu (KZ) wzwyż   tylko w tym dniu aż 31 samochodów marki Mercedes, Jaguar, BMW i Land Rover. Jak poinformowało kierownictwo DuoLife aktualnie w posiadaniu klubowiczów jest już prawie 300 samochodów!!! 

   

  W ramach głównego programu eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Bardzo ciekawe wystąpienie miał wiceprezes Norbert Janeczek, który przedstawił nowatorski program wsparcia biznesu klubowiczów Go4more.

   

  Największą uwagę wszyscy skupili na wystąpieniu dr Kardasza, który omówił skład i działanie wprowadzanego od 16.06.br do sprzedaży  nowego  produktu na wzmocnienie i regenerację włosów Keratin.

  BRAWO! To będzie hit.

   

  W dniach 7-9.07. 2019 r. odbędzie się w Częstochowie kolejny LDS na który już serdecznie zapraszam.

   

   

  Ilość miejsc ograniczona, nie zwlekaj.....

   

  >> Kup bilet na LDS <<

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018