.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  BDS w dn. 13.10.2018 r. w Częstochowie
  24 października 2018

  W dn. 13 października 2018 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził  ok.1000 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. Tym razem z uwagi na szybki rozwój naszej firmy DuoLife po raz pierwszy w spotkaniu nie uczestniczyli obcokrajowcy a to z tego względu, że takie BDS-y organizowane są już poza granicami naszego kraju i w tym samym czasie odbywał się BDS w Kolinii (Niemcy). W tym miesiącu odbędą się jeszcze  BDS- y w innych państwach. 

   

  W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, poczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach kończąc. Tradycyjne  rozdano  12 samochodów  marki  Mercedes i Jaguar. Tym razem swój już drugi samochód w niespełna 1,5 rocznym zaangażowaniu w firmie odebrałem sam. Po Mercedesie GLA, który po rocznej eksploatacji oddałem, zgodnie ze swoim wyborem  otrzymałem nowego Jaguara E-pace z jasną tapicerką o

  której marzyłem (wyśmienity samochód).

   

  W ramach głównego programu  eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Największą uwagę wszyscy skupili na wystąpieniu dr Badury, która z uwagi na nadchodzący okres jesienny tym razem nie skupiała się na Boleriozie tylko na tych produktach DuoLife, które wzmacniają naszą odporność tj. VitC, Sunvital i innych.

   

  W dniach 16-18 listopada 2018 r.  odbędzie się w Częstochowie  kolejny LDS na który już serdecznie zapraszam. Szanowni klubowicze kupujcie jak najszybciej bilety!

   

  Zapraszam i pozdrawiam

  Jerzy Gajewski

   

   

  Ilość miejsc ograniczona, nie zwlekaj.....

   

  >> Kup bilet na LDS <<

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018