© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

<< POWRÓT

W dn. 13 października 2018 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził  ok.1000 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. Tym razem z uwagi na szybki rozwój naszej firmy DuoLife po raz pierwszy w spotkaniu nie uczestniczyli obcokrajowcy a to z tego względu, że takie BDS-y organizowane są już poza granicami naszego kraju i w tym samym czasie odbywał się BDS w Kolinii (Niemcy). W tym miesiącu odbędą się jeszcze  BDS- y w innych państwach. 

 

W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, poczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach kończąc. Tradycyjne  rozdano  12 samochodów  marki  Mercedes i Jaguar. Tym razem swój już drugi samochód w niespełna 1,5 rocznym zaangażowaniu w firmie odebrałem sam. Po Mercedesie GLA, który po rocznej eksploatacji oddałem, zgodnie ze swoim wyborem  otrzymałem nowego Jaguara E-pace z jasną tapicerką o

której marzyłem (wyśmienity samochód).

 

W ramach głównego programu  eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Największą uwagę wszyscy skupili na wystąpieniu dr Badury, która z uwagi na nadchodzący okres jesienny tym razem nie skupiała się na Boleriozie tylko na tych produktach DuoLife, które wzmacniają naszą odporność tj. VitC, Sunvital i innych.

 

W dniach 16-18 listopada 2018 r.  odbędzie się w Częstochowie  kolejny LDS na który już serdecznie zapraszam. Szanowni klubowicze kupujcie jak najszybciej bilety!

 

Zapraszam i pozdrawiam

Jerzy Gajewski

 

 

Ilość miejsc ograniczona, nie zwlekaj.....

 

>> Kup bilet na LDS <<

 

 

24 października 2018
BDS w dn. 13.10.2018 r. w Częstochowie

Konsultacja

z ekspertem

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk