.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  BDS w dn. 15.12.2018 r. w Częstochowie

  16 grudnia 2018

  W dn. 15 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ok.1200 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. W porannych godzinach seminarium w tzw. sesji liderskiej w której uczestniczą osoby o nominacji powyżej Lidera Zespołu ze swoim wykładem wystąpiło dwóch członków naszej struktury a mianowicie Dyrektor Krajowy Aleksander Kazulin oraz Senior Menadżer Jerzy Gajewski, który w swoim wykładzie przedstawił istotę i znaczenie planowania w biznesie DuoLife oraz potrzebę duplikacji dla szybkiego rozwoju biznesu.

   

  W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, poczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach kończąc. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nasi bezpośredni up-lejni, a mianowicie Ditmar Dahmen i Piotr Gotowicki  awansowali na pozycję Dyrektora Międzynarodowego. Gratulujemy!. Tradycyjne rozdano 14 samochodów marki Mercedes i Jaguar.

   

  W ramach głównego programu eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Bardzo ciekawe wystąpienie miał wiceprezes Norbert Janeczek, który przedstawił z detalami jak 5 lat temu doszło do powstania firmy, a następnie cały 4 osobowy zarząd odpowiadając na pytania z Sali przedstawił m.in. szerokie plany międzynarodowego rozwoju firmy.

  Największą uwagę wszyscy skupili na wystąpieniu dr Kardasza, który omówił skład i działanie wprowadzanej nowej serii produktów żywieniowych tzw. batonów w nowej serii Hi5. Oraz zapowiedział wprowadzenie na początku nowego roku produktu na oczy jako pierwszego suplementu, który przeszedł badania kliniczne tak jak lekarstwo. BRAWO! To będzie moim zdaniem hit. .

   

  W dniu 2 lutego 2019 r. odbędzie się w Częstochowie kolejny BDS na który już serdecznie zapraszam.

   

  Szanowni klubowicze kupujcie jak najszybciej bilety!

   

  Zapraszam i pozdrawiam

  Jerzy Gajewski

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018