.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  BDS w dn. 17.02.2018 r. - Częstochowa

  18 lutego 2018

  W dn. 17 stycznia 2018 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ponad 1500 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. Dodatkowo jak to ma miejsce już od kilku miesięcy event był transmitowany przez internent, tym razem z dodatkowym tłumaczeniem na język włoski .

   

  W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele naszej społeczności z kilku państw europejskich. W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu. Drugim dyrektorem generalnym został Norbert Warzyszyński. Tradycyjnie jak na każdym BDS-ie zostały rozdane nowe samochody marki Mercedes i Jaguar tym bardziej była to dla nas miała chwila, że do naszego zespołu trafił drugi samochód tym razem Jaguar, który odebrał Menadźer Regionalny Tomasz Kalinowski. Tomku wielkie gratulacje dla Ciebie i Agnieszki, która tak dzielnie Ciebie wspiera w naszym biznesie. Kilkudziesięcioosobowa grupa naszego zespołu dodatkowo miała spotkanie z Dyrektorem Krajowym Ditmarem Dahmen.

   

  Najważniejszą częścią programu szkoleniowego było wystąpienie wiceprezesa Piotra Pacygi i Dyrektora Generalnego Tomasza Zabawy poświęcone w całości nowemu Programowi Kompensacyjnemu, który wchodząc w życie z dniem 16 lutego br. w znacznym stopniu poprawił nasze możliwości w zakresie prowizji. Te rewolucyjne zmiany spowodują gwałtowny wzrost naszych prowizji nawet o kilkanaście procent. Ze szczegółami proszę zapoznać się na Bacoffice lub skontaktować się z nami.

   

  Tak jak podkreślił wiceprezes Piotr Pacyga, uwzględniając dotychczasową dynamikę rozwoju w granicach 300% rok do roku, to w tym roku staniemy się firmą nr 1 na rynku polskim w grupie suplementów diety, a wkrótce i w Europie.

   

  Tradycyjnie wszyscy z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali wystąpienia dr Kardasza, który w trakcie godzinnego wykładu dodatkowo szczegółowo omówił wprowadzany nowy produkt – DuoLife Regen Oil Liguid Gold.

   

  Kolejny BDS mamy 14 kwietnia br. Ale wcześniej zapraszam wszystkich na 3-dniowy LDS, który odbędzie się w dniach 23-25 marca br.

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018