.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  BDS w dn. 26.05.2018 r. w Częstochowie
  27 maja 2018

  W dn. 26 maja 2018 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził  ok.1000 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. W spotkaniu uczestniczyli tradycyjnie  przedstawiciele naszej społeczności z innych państw tj. Białorusi, Czech, Irlandii, Słowacji, Niemiec. Wielkiej Brytanii  i Ukrainy. Po raz pierwszy w BDS-ie uczestniczyli  przedstawiciele  z Austrii jako pokłosie naszego ubiegło miesięcznego pobytu w tym kraju . Była również koleżanka z Norwegii, która jest również w naszej strukturze.

   

  W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, poczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach Krajowych kończąc. Tradycyjne  rozdano prawie 20 samochodów  marki  Mercedes i Jaguar. Po raz pierwszy na rynek Polski wydano również samochody marki  Land Rover Discovery, którego szczęśliwym posiadaczem z naszej struktury został Menadżer  Regionalny Tomasz Kalinowski (Tomku! Najszczersze GRATULACJE). Inni koledzy którzy uczestniczyli  w BDS-ie po raz pierwszy już robili przymiarkę do ewentualnych samochodów (Krzysiu wybrał niebieskiego Jaguara).

   

  W ramach głównego programu  eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Największą uwagę wszyscy skupili na wystąpieniu dr Kardasza, który pokrótce omówił wszystkie spośród dotychczasowych 21 produktów DuoLife skupiając się na ich zaletach prozdrowotnych podkreślając właściwości poszczególnych ekstraktów roślinnych dla naszego zdrowia.

   

  W dniach 6-8 lipca 2018 r.  odbędzie się kolejny LDS na który już serdecznie zapraszam. Szanowni klubowicze kupujcie jak najszybciej bilety!

   

   

  Ilość miejsc ograniczona, nie zwlekaj.....

   

  >> Kup bilet na LDS <<

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018