.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  BDS w dn. 27.01.2018 r. - Częstochowa
  29 stycznia 2018

  W dn. 27 stycznia 2018 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ok. 1200 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele naszej społeczności z innych państw tj. Białorusi, Czech, Irlandii, Słowacji, Niemiec. Wielkiej Brytanii, Ukrainy a nawet z Wysp Kanaryjskich. W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, zaczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach Krajowych kończąc. Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że nasz up-leiner Aleksander Kazulin został nominowany do rangi Dyrektora Krajowego, Jerzy Gajewski do Senior Menadżera a Tomasz Kalinowski na Menadżera Regionalnego - Wielkie Gratulacje!!!. Z pośród 12 rozdanych w tym dniu samochodów marki Mercedes i Jaguar poczynając od klasy A do S po raz drugi nowego Jaguara odebrał Aleksander Kazulin i po 6 miesiącach współpracy z Duołife Tomasz Kalinowski będzie jeździł czerwonym Jaguarem– szerokiej drogi.

   

  W ramach głównego programu eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Prelekcje prowadzili m.in.:

   

  • Joanna Gdaniec – współpracująca z nami jako trener mówców i praktyk rozwoju osobistego Jak zwykle poprowadziła dynamiczny i pełen ekspresji wykład odnośnie osobistego zaangażowania, wytrwałości i determinacji przy realizacji wytyczonych przez siebie celów i zadań..

   

  • Norbert Janeczek – współwłaściciel, wiceprezes i Przewodniczący Rady Nadzorczej DuoLife. Inicjator Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Żyję Świadomie” organizowanej przez Fundację Na Rzecz Świadomego Życia w swoim wystąpieniu przedstawił m.in. perspektywy rozwojowe firmy i możliwości biznesowe w ramach programu Biznesowych Klubów Zdrowia.

   

  Największą uwagę wszyscy skupili na wystąpieniu dr Kardasza, który w trakcie godzinnego wykładu szczegółowo omówił wprowadzany nowy produkt – DuoLife Regen Oil Liguid Gold

   

  Jako kompleks zawierający kwasy tłuszczowe Omega 3, 6 i 9 powstały z wyciągu 13 roślin oleistych dodatkowo wzbogacony witaminą D3 i K2 M7 który zapewne będzie hitem rynkowym. To dowodzi, że nasza firma się rozwija i będzie zgodnie z zapowiedzią dr Kardasza wprowadzała w 2018 roku kolejne nowe produkty.

   

  Zobacz relację filmową:

  > Business Development Seminars, Częstochowa, styczeń 2017

   

  Na kolejny BDS zapraszam na 17 lutego br. ponownie do Częstochowy

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018