© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

<< POWRÓT

W dn. 27 stycznia 2018 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ok. 1200 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele naszej społeczności z innych państw tj. Białorusi, Czech, Irlandii, Słowacji, Niemiec. Wielkiej Brytanii, Ukrainy a nawet z Wysp Kanaryjskich. W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, zaczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach Krajowych kończąc. Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że nasz up-leiner Aleksander Kazulin został nominowany do rangi Dyrektora Krajowego, Jerzy Gajewski do Senior Menadżera a Tomasz Kalinowski na Menadżera Regionalnego - Wielkie Gratulacje!!!. Z pośród 12 rozdanych w tym dniu samochodów marki Mercedes i Jaguar poczynając od klasy A do S po raz drugi nowego Jaguara odebrał Aleksander Kazulin i po 6 miesiącach współpracy z Duołife Tomasz Kalinowski będzie jeździł czerwonym Jaguarem– szerokiej drogi.

 

W ramach głównego programu eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Prelekcje prowadzili m.in.:

 

  • Joanna Gdaniec – współpracująca z nami jako trener mówców i praktyk rozwoju osobistego Jak zwykle poprowadziła dynamiczny i pełen ekspresji wykład odnośnie osobistego zaangażowania, wytrwałości i determinacji przy realizacji wytyczonych przez siebie celów i zadań..

 

  • Norbert Janeczek – współwłaściciel, wiceprezes i Przewodniczący Rady Nadzorczej DuoLife. Inicjator Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Żyję Świadomie” organizowanej przez Fundację Na Rzecz Świadomego Życia w swoim wystąpieniu przedstawił m.in. perspektywy rozwojowe firmy i możliwości biznesowe w ramach programu Biznesowych Klubów Zdrowia.

 

Największą uwagę wszyscy skupili na wystąpieniu dr Kardasza, który w trakcie godzinnego wykładu szczegółowo omówił wprowadzany nowy produkt – DuoLife Regen Oil Liguid Gold

 

Jako kompleks zawierający kwasy tłuszczowe Omega 3, 6 i 9 powstały z wyciągu 13 roślin oleistych dodatkowo wzbogacony witaminą D3 i K2 M7 który zapewne będzie hitem rynkowym. To dowodzi, że nasza firma się rozwija i będzie zgodnie z zapowiedzią dr Kardasza wprowadzała w 2018 roku kolejne nowe produkty.

 

Zobacz relację filmową:

> Business Development Seminars, Częstochowa, styczeń 2017

 

Na kolejny BDS zapraszam na 17 lutego br. ponownie do Częstochowy

 

29 stycznia 2018
BDS w dn. 27.01.2018 r. - Częstochowa

Konsultacja

z ekspertem

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk