.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  BDS w dn.16.12.2017 r. - Częstochowa
  22 grudnia 2017

  W dn. 16 grudnia 2017 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ponad 1500 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele naszej społeczności z innych państw tj. Białorusi, Czech, Irlandii, Słowacji, Niemiec. Wielkiej Brytanii  i Ukrainy. Po raz pierwszy w BDS-ie uczestniczyła dość liczna grupa kolegów z Włoch. W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, poczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach Krajowych kończąc.  Z dużym aplauzem powitano nominacje wśród naszych zagranicznych gości w tym Włochów, którzy mają już pierwszego swojego Senior Menadżera. Po raz pierwszy rozdano tak dużą ilość samochodów bo aż 21 (12 Mercedesów i  9 Jaguarów). Aktualnie ponad 160 klubowiczów posiada już samochody służbowe tych dwóch marek.


  W ramach głównego programu  eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych.


  Największą uwagę wszyscy skupili na wystąpieniu dr Kardasza, który pokrótce omówił wszystkie spośród dotychczasowych 21 produktów DuoLife skupiając się na ich zaletach prozdrowotnych podkreślając właściwości poszczególnych ekstraktów roślinnych dla naszego zdrowia. Aplauz zgromadzonych na hali słuchaczy wywołała prezentacja dwóch nowych produktów, które wejdą do sprzedaży w miesiącu styczniu 2018 r. , a mianowicie kompleks zawierający kwasy tłuszczowe Omega 3, 6 i 9 powstały z wyciągu 13 roślin oleistych dodatkowo wzbogacony witaminą D3 i K2 M7 oraz jako drugi produkt wzmacniający system odpornościowy naszych dzieci, który zapewne będzie hitem rynkowym. To dowodzi, że nasza firma się rozwija i będzie zgodnie z zapowiedzią dr Kardasza wprowadzała w 2018 roku kolejne nowe produkty.

   

  Zobacz relację filmową:

  > Business Development Seminars, Częstochowa, grudzień 2017

   

  27 stycznia 2018 r.  odbędzie się kolejny BDS na który już serdecznie zapraszam. Szanowni klubowicze kupujcie jak najszybciej bilety! 

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018