.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  BDS w dn.28.10.2017 r. - Częstochowa

  29 października 2017

  W dn. 28 października 2017 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził setki uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, zaczynając od Lidera Zespołu, a na Dyrektorach Krajowych kończąc. Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że nasi up-leinerzy duet Ditmar Dahmen i Piotr Gotowicki  zostali nominowani  jako Dyrektorzy Krajowi,  a Aleksander Kazulin jako Dyrektor Regionalny. Wielkie Gratulacje!!!.  Z pośród 14 rozdanych w tym dniu  samochodów  marki Mercedes poczynając od klasy A do S po ponad  czteromiesięcznym okresie współpracy z DuoLife kluczyki do swojego Mercedesa GLA odebrał jako  Menadżer  Regionalny  Jerzy Gajewski.
  W ramach głównego programu  eventu BDS tak jak zwykle przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Prelekcje prowadzili m.in.:
  Joanna Gdaniec – współpracująca z nami jako trener mówców i praktyk rozwoju osobistego Jak zwykle poprowadziła dynamiczny i pełen ekspresji wykład odnośnie osobistego zaangażowania, wytrwałości  i determinacji przy realizacji wytyczonych przez siebie celów i zadań okraszając to własnym przykładem w trakcie uczestnictwa w 21 km biegu z przeszkodami w naszych górach.
  Norbert Janeczek – współwłaściciel, wiceprezes i Przewodniczący Rady Nadzorczej DuoLife. Inicjator Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Żyję Świadomie” organizowanej przez Fundację Na Rzecz Świadomego Życia w swoim wystąpieniu przedstawił m.in. perspektywy rozwojowe firmy na inne rynki oraz nowo wydane materiały do rozwoju osobistego w ramach programu MAC.
  Prof. Dr hab. Ilona Kaczmarczyk-Sedlak – szefowa  Katedry Farmakognozji i Fitochemii UM w Katowicach, autorka wielu publikacji m. in. Książki „Zioła w Medycynie”. W swoim wystąpieniu tym razem skupiła  się głównie na roli poszczególnych produktów firmy DuoLife w ich zbawiennym wpływie na system odpornościowy naszego organizmu.


  10/11/12 listopada odbędzie się Leadership Development Seminars – trzydniowe szkolenie z rozwoju osobistego na które serdecznie zapraszam – zapisy na stronie https://myduolife.com


  Na kolejny BDS zapraszam na 16 grudnia br. ponownie do Częstochowy

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018