© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

Nasi EKSPERCI

<< POWRÓT

W dniu 12 listopada 2019 r. odbył się w Warszawie w kawiarni „Herbata i Kawa” przy ul. Waryńskiego 28 kolejny, regularny (co dwa tygodnie) Biznesowy Klub Zdrowia (BKZ).

 

Oprócz tradycyjnej prezentacji szerzej omówiono problematykę chorób układu krążenia i możliwości zastosowania w suplementacji produktów DuoLife w tym głównie „ProCardiol”.  Zalecany do wzmocnienia serca przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Tak a’ propos czy wiecie, że serce, które bije non stop to w ciągu doby bije prawie 100 tysięcy razy i przetacza prawie 10 ton krwi. Dlatego trzeba je wzmacniać.

 

Omówiono „ProCholterol” regulujący poziom cholesterolu a zwłaszcza tego „złego” LDL. Jak również „Moją Krew” jako nowy produkt DuoLife. O tych produktach szczegółowo dowiesz się więcej z zakładkach produktowych obok.

 

Mieliśmy przyjemność uhonorować naszą koleżankę p. Teresę Łasak stosowny pinem z dwoma „brylancikami” i specjalną teczką z racji awansu na Lidera Zespołu – GRATULUJĘ!!!

 

Były również wspomnienia z rejsu po Morzu Śródziemnym.

 

Kolejny BKZ za dwa tygodnie tj. 26.11.br o godz. 17.00 w tym samym miejscu na który wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

 

 

13 listopada 2019

BKZ - nowy Lider Zespołu DuoLife

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk

Nasi EKSPERCI