.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  BKZ - nowy Lider Zespołu DuoLife

  13 listopada 2019

  W dniu 12 listopada 2019 r. odbył się w Warszawie w kawiarni „Herbata i Kawa” przy ul. Waryńskiego 28 kolejny, regularny (co dwa tygodnie) Biznesowy Klub Zdrowia (BKZ).

   

  Oprócz tradycyjnej prezentacji szerzej omówiono problematykę chorób układu krążenia i możliwości zastosowania w suplementacji produktów DuoLife w tym głównie „ProCardiol”.  Zalecany do wzmocnienia serca przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Tak a’ propos czy wiecie, że serce, które bije non stop to w ciągu doby bije prawie 100 tysięcy razy i przetacza prawie 10 ton krwi. Dlatego trzeba je wzmacniać.

   

  Omówiono „ProCholterol” regulujący poziom cholesterolu a zwłaszcza tego „złego” LDL. Jak również „Moją Krew” jako nowy produkt DuoLife. O tych produktach szczegółowo dowiesz się więcej z zakładkach produktowych obok.

   

  Mieliśmy przyjemność uhonorować naszą koleżankę p. Teresę Łasak stosowny pinem z dwoma „brylancikami” i specjalną teczką z racji awansu na Lidera Zespołu – GRATULUJĘ!!!

   

  Były również wspomnienia z rejsu po Morzu Śródziemnym.

   

  Kolejny BKZ za dwa tygodnie tj. 26.11.br o godz. 17.00 w tym samym miejscu na który wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018