© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

Nasi EKSPERCI

<< POWRÓT

W dn. 9 września 2017 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny (odbywający się co 1,5 miesiąca) event Business Development Seminars, który zgromadził ok. 1000 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife.

 

W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, zaczynając od Lidera Zespołu a na Dyrektorach Krajowych kończąc. Po trzy miesięcznym okresie współpracy z DuoLife swój certyfikat na Menadżera Regionalnego odebrał Jerzy Gajewski. Poczynając od nowo mianowanych Kierowników Zespołu, którzy po raz pierwszy otrzymali kluczyki do nowych MERCEDESÓW i JAGUARÓW trzem osobom wręczono po raz drugi kluczyki do nowych samochodów ale już wyższej klasy gdyż skończył im się roczny okres użytkowania poprzednich samochodów.

 

W ramach głównego tematu eventu BDS przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Prelekcje prowadzili m.in.:

 

Joanna Gdaniec – współpracująca z nami jako trener mówców i praktyk rozwoju osobistego oraz Prezes Personal Excellence Network i wiceprezes Momentum Way. Jak zwykle poprowadziła dynamiczny i pełen ekspresji wykład nt. osobistego zaangażowania w biznes.

 

Norbert Janeczek – współwłaściciel, wiceprezes i Przewodniczący Rady Nadzorczej DuoLife. Inicjator Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Żyję Świadomie” organizowanej przez Fundację Na Rzecz Świadomego Życia w swoim wystąpieniu przedstawił m.in. nowości i plany produkcyjno-rozwojowe firmy.

 

Prof. dr n. med. Witold Furgał wybitny ekspert, który podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem na temat aktywności fizycznej, zarówno u amatorów, jak i profesjonalnych sportowców światowej klasy. Autor i współautor prac z zakresu medycyny sportowej i rehabilitacji.

 

 

 

10 września 2017

Business Development Seminars w dn. 09.09.2017 r.

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk

Nasi EKSPERCI