.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Business Development Seminars w dn. 09.09.2017 r.

  10 września 2017

  W dn. 9 września 2017 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny (odbywający się co 1,5 miesiąca) event Business Development Seminars, który zgromadził ok. 1000 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife.

   

  W trakcie spotkania uroczyście wręczono nominacje osobom nowo awansowanym na poszczególnych szczeblach kariery w ramach klubu, zaczynając od Lidera Zespołu a na Dyrektorach Krajowych kończąc. Po trzy miesięcznym okresie współpracy z DuoLife swój certyfikat na Menadżera Regionalnego odebrał Jerzy Gajewski. Poczynając od nowo mianowanych Kierowników Zespołu, którzy po raz pierwszy otrzymali kluczyki do nowych MERCEDESÓW i JAGUARÓW trzem osobom wręczono po raz drugi kluczyki do nowych samochodów ale już wyższej klasy gdyż skończył im się roczny okres użytkowania poprzednich samochodów.

   

  W ramach głównego tematu eventu BDS przeprowadzono cykl szkoleń i wykładów dotyczących zarówno tematyki zdrowotnej, samych produktów oferowanych przez DuoLife jak i rozwoju osobistego oraz aspektów biznesowych. Prelekcje prowadzili m.in.:

   

  Joanna Gdaniec – współpracująca z nami jako trener mówców i praktyk rozwoju osobistego oraz Prezes Personal Excellence Network i wiceprezes Momentum Way. Jak zwykle poprowadziła dynamiczny i pełen ekspresji wykład nt. osobistego zaangażowania w biznes.

   

  Norbert Janeczek – współwłaściciel, wiceprezes i Przewodniczący Rady Nadzorczej DuoLife. Inicjator Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Żyję Świadomie” organizowanej przez Fundację Na Rzecz Świadomego Życia w swoim wystąpieniu przedstawił m.in. nowości i plany produkcyjno-rozwojowe firmy.

   

  Prof. dr n. med. Witold Furgał wybitny ekspert, który podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem na temat aktywności fizycznej, zarówno u amatorów, jak i profesjonalnych sportowców światowej klasy. Autor i współautor prac z zakresu medycyny sportowej i rehabilitacji.

   

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018