.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  Collagen Day Cream 50ml

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  19 listopada 2020

  Pro Collagen Day Cream to krem przeznaczony do stosowania na dzień ze starannie dobraną kompozycją składników pochodzenia naturalnego i substancji aktywnych.

  Krem zawiera aż 8 rodzajów kolagenów oraz kompleks 5 rodzajów kwasów hialuronowych.

  Kolagen z melaniną oraz formuła z glikozaminoglikanami z meduz zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry.

  Lekka, delikatna konsystencja optymalnie się wchłania, pozostawiając skórę odżywioną oraz napiętą.

  Regularne stosowanie zmniejsza widoczność zmarszczek, zapewnia rewitalizację i nawilżenie naskórka oraz łagodzi podrażnienia.

   


   

  Up to 98% natural

  Produkt naturalny aż w 98%.

   

  Rich of Collagen

  Krem zawiera aż 8 rodzajów kolagenów – w tym niezwykle cenne kolageny natywne oraz hydrolizowane.

   

  High Hydratation

  Zastosowano w nim kompleks aż 5 kwasów hialuronowych różniących się miedzy sobą strukturą i wielkością cząstek. Powoduje to nawilżenie głębokich oraz powierzchniowych warstw skóry.

   

  Synergism

  Zastosowano w nim 8 rodzajów kolagenów, kompleks 5 rodzajów kwasów hialuronowych oraz inne składniki aktywne. Gwarantuje to szerokie i kompleksowe spektrum działania kremu.

   

  Marine Origin

  Specjalnie wyselekcjonowane i dobrane substancje aktywne pochodzące z organizmów morskich zgodnie z najnowszym trendem – organizmy morskie to klucz do naszej młodości.

   

  Light Cream

  Krem w postaci lekkiego kremożelu.

   

  Make - up Friendly

  Krem sprawdza się jako baza pod makijaż.

   

   

   

   


   

   

   

  • Indeks naturalność kremu wynosi aż 98%.

  • Krem zawiera aż 8 rodzajów kolagenów.

  • Ma postać lekkiego kremożelu.

  • Zastosowano w nim kompleks 5 rodzajów kwasu hialuronowego, który dociera do różnych warstw skóry, aby zapewnić dogłębne i wielopoziomowe nawilżenie.

  • Specjalnie wyselekcjonowane i dobrane substancje aktywne pochodzące z organizmów morskich zgodnie z najnowszym trendem – organizmy morskie to klucz do naszej młodości.

   

  SKINPRO QM (HD) to bogate źródło naturalnych glikozaminoglikanów z meduz – mucyny i kniumucyny.

  Mucyna to składnik o wybitnych właściwościach nawilżających.

  Kniumucyna ma wielką zdolność do wiązania wody – 3 razy większą niż kwas hialuronowy. Dodatkowo chroni przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi.

   

   

   


  Skóra zaczyna się starzeć biologicznie już od około 25. roku życia – to właśnie wtedy zaczyna w niej ubywać kolagenu, który decyduje o jej jędrności i gęstości, zaczynają się także pojawiać pierwsze zmarszczki.

   

   

  Młoda skóra

   

  Dojrzała skóra 

   

  Naskórek

  Połączenie skóry właściwej i naskórka

  Skóra właściwa

  Włókna kolagenowe

  Naczynia krwionośne

  Warstwa podskórna

   

   

  Kolagen to najważniejsze białko tkanki łącznej, zbudowane wyłącznie z aminokwasów, które tak jak klej spaja komórki (stąd jego nazwa, od greckiego słowa „kolla” co oznacza właśnie „klej”) . Skóra właściwa aż w 70-85% składa się z kolagenu i to dzięki niemu zachowuje swoją spójność, gęstość, sprężystość i elastyczność, a więc to wszystko, co decyduje o jej młodym wyglądzie i braku zmarszczek. Niestety, już około 25. roku życia zaczyna w niej ubywać kolagenu – uważa się, że rocznie ubytek ten wynosi ok. 1%.

  Wpływ na to mają zachodzące w skórze procesy, takie jak:

  • naturalna degradacja kolagenu – tkanka podskórna przestaje być sprężysta, zaczyna się fałdować;

  • utrata kwasu hialuronowego, który przyczynia się do odwodnienia skóry – sucha skóra jest bardziej podatna na pojawienie się zmarszczek;

  • osłabienie hydrolipidowej bariery ochronnej naskórka, co prowadzi do przesuszenia skóry i potęguje szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych;

  • zmniejszenie aktywności gruczołów łojowych i potowych, co nasila problem przesuszenia skóry.

   

   


   

   

   

   


   

  Składniki: Aqua, Glycerin, Octydodecanol, Persea Gratissima Oil, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Butyrospermum Parkii Butter, Octyldodecyl Xyloside, Hydrolyzed Collagen, Sclerotium Gum, Lysolecithin, Hectorite, Pullulan, Collagen, Soluble Collagen, Xanthan Gum, Silica, Xylose, Citric Acid, Glycosaminoglycan, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Silanetriol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Benzyl Glycol, Raspberry Ketone, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Melanin, Propanediol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Hydroxycitronellal.

   

   

   


   

  Przechowywać w temperaturze od 15 do 25°C w suchym miejscu, z dala od źródeł światła. W przypadku przekroczenia temperatury 25°C przechowywać w lodówce. Należy zwrócić szczególną uwagę na przestrzeganie warunków przechowywania.

  Dbaj o środowisko razem z DUOLIFE i segreguj odpady!

  Po zużyciu produktu zadbaj o środowisko. Pudełko, ulotkę, słoiczek, zakrętkę oraz wkład wyrzuć do odpowiednio oznaczonych pojemników na odpady. Z pomocą przyjdzie Ci poniższa tabela.

   

  Tabela środowiskowa:
   

   

   


   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018