.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Coroczna wycieczka DuLife - Turcja 2018

  11 października 2018

  W dniach od 3 do 10 października br.  odbyła się tradycyjna coroczna wycieczka dla wszystkich Menadżerów i Dyrektorów z DuoLife. Nie jest to wyjazd w ramach żadnego konkursu tylko w nagrodę za osiągnięto pozycję minimum Menadżera Regionalnego w której miałem przyjemność uczestniczyć jako Senior Menadżer. Tym razem wyjazd miał miejsce do Turcji do miejscowości Belek położonej 10 kilometrów od Antalii.

   

  Cały tydzień byliśmy zakwaterowani w hotelu Xanado najlepszym w tym regionie. Hotel pięknie położony nad morzem z dostępem do prywatnej szerokiej plaży z wysuniętym molo oraz z trzema basenami gdzie mogli się kąpać zarówno dzieci jak i dorośli a piękna pogoda to umożliwiała oprócz opalania. Wszyscy, a było nas prawie 250 osób z kilkunastu państw uczestniczyli w wycieczce do Pamukkale jedynego cudu natury na świecie czyli śnieżnobiałe wapienne tarasy z naturalnymi basenami gdzie przed wiekami kąpała się nawet cesarzowa Kleopatra. W pobliżu znajdują się ruiny miasta Hierapolis z czasów rzymskich z świetnie zachowanym amfiteatrem na 12 tysięcy widzów.

   

   

  To jednocześnie był doskonały czas do wzajemnego poznania się z menadżerami z innych państw i wzajemnej wymiany doświadczeń, oczywiście dla tych którzy znają języki obce oraz wspólnej zabawy na różnego rodzaju atrakcjach fundowanych przez hotel.

   

  Kolejny taki wyjazd odbędzie się luksusowym statkiem wycieczkowym po morzu śródziemnym, a Ci którzy awansują do 15 grudnia br. na stanowisko dyrektorskie polecą w przyszłym roku do Panamy.

   

  Liczę na wspólny wyjazd i do zobaczenia.

   

  Jerzy Gajewski

  Senior Menadżer

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018