.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  DuoLife Clinical Formula ProOptical® 30kap.

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  13 kwietnia 2019

  Suplement DuoLife ProOptical  - występuje w postaci dwufazowej kapsułki o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnianiu. Innowacyjna, dwufazowa postać stanowi wyjątkowe połączenie dwóch kapsułek – zewnętrznej płynnej oraz wewnętrznej w postaci stałej. Proces wchłaniania substancji aktywnych zawartych w fazie płynnej rozpoczyna się już w żołądku, podczas gdy składniki zawarte w postaci stałej zostają uwalniane dopiero w jelicie cienkim, skąd bezpośrednio trafiają do układu krążenia, a następnie są transportowane do tkanek gałki ocznej. Dwuetapowy proces wchłaniania substancji aktywnych odznacza się najwyższym stopniem przyswajalności.

  Suplement diety ProOptical® zawiera w swym składzie pozyskiwaną dzięki opatentowanej technologii, naturalną, krystaliczną postać luteiny oraz zeaksantyny. Ma ona ogromny wpływ na tempo i tym samym efektywność przyswajania. Najwyższą biodostępność składników potwierdza ponad 70 badań klinicznych (obejmujących ponad 4200 pacjentów). W badaniach uwzględniono stosunek ilościowy luteiny i zeaksantyny 5:1, który oznacza, że narząd wzroku korzysta z najważniejszych dla niego substancji aktywnych, dostarczanych w maksymalnej ilości.

   

   

  Działanie:

  DuoLife Clinical Formula ProOptical® został wzbogacony o szereg substancji o działaniu wspierającym prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku oraz chroniącymi oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV i wolnych rodników.

   

  Skład:

  Luteina - poprzez absorpcję niebieskiego światła wpływa na zmniejszanie uszkodzeń fotochemicznych wywołanych światłem widzialnym o krótkiej długości fali. Ponadto, wraz z zeaksantyną, tworzy filtr na części siatkówki odpowiedzialnej za szczegółową wizję, blokując niebieskie światło oraz zamglenie z silnego światła, tym samym zwiększając tolerancję oczu na jasne światło. Jest to szczególnie istotne, gdy nasze oczy są narażone na intensywne światło, takie jak blask słońca, błysk lampy lub oślepiające reflektory w nocy. Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdza się, że luteina wykazuje również szereg korzyści zdrowotnych dla skóry.

  Astaksantyna - należy do tej samej grupy karotenoidów ksantofilowych co luteina czy zeaksantyna i wpływa na poprawę akomodacji oczu. Ponadto ma znaczenie dla odbudowy ciałka rzęskowego, tym samym wpływając na niwelowanie uczucia zmęczenia oczu, które jest silnie odczuwane każdego dnia, ze względu na pracę przy monitorach, niedostateczne oświetlenie, zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie UV, a także występujące wady wzroku. Surowiec użyty w procesie formulacji posiada badania kliniczne, potwierdzające pozytywny w przypadku redukcji objawów astenopii.

  Krocyny oraz safranal - substancje o działaniu antyoksydacyjnym, chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych (UV).

  Witamina C - pochodząca z aceroli, wpływa korzystnie na syntezę kolagenu, składnika budulcowego ciałka szklistego oczu.

   

  Cynk - składnik mineralny wspomagający procesy widzenia, w największej ilości występujący w siatkówce oka. Jego niedobór może prowadzić do krótkowzroczności.

  Mikrokapsułkowany likopen - odpowiada za ochronę narządu wzroku przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, ponadto bierze czynny udział w profilaktyce zwyrodnienia plamki żółtej, a jego działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

  Schizadryna - zawarta w ekstrakcie w cytryńca chińskiego wpływa pozytywnie na poprawę ostrości widzenia w ciemności.

  Antocyjaniny - stymulują mikrokrążenie oczne, korzystnie oddziałując na ostrość widzenia po zmroku.

   

  Zalecana porcja do spożycia: 1 kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji dziennej.

  Przeciwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą podczas współistniejącego leczenia przeciwdepresyjnego oraz podczas jednoczesnego stosowania antykoagulantów.

  Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Data minimalnej trwałości znajduje się na opakowaniu produktu. Data minimalnej trwałości jest równocześnie numerem partii produkcyjnej.

   


   

   

   

   

   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018