.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Zarabiaj z nami - Poznaj podstawy BIZNESU

  Produkty DuoLife mają trzy poziomy cenowe. Najniższe ceny są dla Klubowiczów gdyż są od 30% do 45% tańsze od ceny detalicznej, ale podejmując współpracę z firmą możesz mieć je taniej nawet o 70% a jeszcze dodatkowo zarabiasz i masz inne korzyści. Jakie….?

  Chcesz mieć szybkie i stabilne  dochody oraz samochód służbowy to zapraszam – zostań Partnerem DuoLife!

   

  DuoLife oferuje klubowiczom krótką i efektywną drogę do osiągnięcia niezależności finansowej. Jeśli więc szukasz szybkiego i stabilnego dochodu to firma DuoLife ze swoim programem  jest dla Ciebie. 
   
  DuoLife stworzyła koncepcję rozwoju i budowy własnego biznesu przez internernet w oparciu o Plan Kariery i jej system prowizyjny oraz dodatkowe bonusy materialne, wycieczkowe i samochodowe w Programie Motywacyjnym.
   

  Bonus Samochodowy - jako dodatkowy - oprócz należnej prowizji do wykorzystania od poziomu Kierownika Zespołu. Przystępując do „programu flotowego” możesz wybrać jeden z samochodów klasy „premium” poczynając od Mercedesa klasy C, Audi czy też BMW 318 do osobistego użytkowania.

  Od poziomu Menadżera Regionalnego możesz wystąpić do firmy o przyznanie samochodu służbowego wyższej klasy – takich marek jak - Mercedes, BMW, Jaguar czy też Land Rover.

  Chcesz poznać szczegóły proszę o kontakt e-mailowy na adres (biuro@vitnatura.pl), a podając swój numer telefoniczny nawiążę z Tobą kontakt osobiście.

   

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018