© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

Nasi EKSPERCI

Produkty DuoLife mają trzy poziomy cenowe.  Najniższe ceny są dla klubowiczów gdyż są od 30% do 45% tańsze od ceny detalicznej, ale podejmując współpracę z firmą możesz mieć je taniej o 90% a jeszcze dodatkowo zarabiasz i masz inne korzyści. Jakie….?

 

Chcesz mieć szybkie i stabilne  dochody oraz samochód służbowy to zapraszam – zostań Partnerem DuoLife!

 

DuoLife oferuje klubowiczom krótką i efektywną drogę do osiągnięcia niezależności finansowej. Jeśli więc szukasz szybkiego i stabilnego dochodu to firma DuoLife ze swoim programem  jest dla Ciebie. 
 
Możesz zostać klubowiczem korzystającym z oferty tanich produktów, korzystając jednocześnie z dobrodziejstw finansowych i materialnych „ścieżki kariery”. DuoLife stworzyła koncepcję rozwoju struktury sprzedaży internetowej w oparciu o dwa filary a mianowicie ”drogę klubowicza i plan kariery” (patrz schematy) tworząc jednocześnie doskonały system prowizyjny.
 
Droga Klubowicza w firmie DuoLife oferuje już na początku  sensowne zarobki od kilku do kilkudziesięciu tysięcy w ramach „Prowizji Rabatowej” (patrz schemat). 

Plan Kariery -  jako dodatkowy oprócz „Prowizji Rabatowej” oferuje kilkanaście form prowizji, z którym osiągniesz wysoki poziom dochodów (patrz schemat – na słupkach białe cyfry).

Bonus Samochodowy -  jako dodatkowy - oprócz należnej prowizji do wykorzystania od poziomu Kierownika Zespołu (tj. ok. 60 osób w zespole). Przystępując do „programu flotowego”  możesz wybrać na początku już jeden z samochodów klasy „premium” poczynając od Mercedesa klasy C lub BMW 318 do osobistego użytkowania czy też wybrać dopłatę do własnego samochodu.

Od poziomu Menadżera Regionalnego możesz wystąpić do firmy o przyznanie samochodu służbowego wyższej klasy – takich marek jak - Mercedes, BMW, Jaguar czy też Land Rover.

Chcesz poznać szczegóły proszę o kontakt e-mailowy na adres (biuro@vitnatura.pl), a podając swój numer telefoniczny nawiążę z Tobą kontakt osobiście.

 

KUPUJ TANIEJ – do 90% i ZARABIAJ!!!

Zarabiaj z nami - Poznaj podstawy BIZNESU

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk

Nasi EKSPERCI