© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

<< POWRÓT

Po półtorarocznej przerwie związanej z pandemią odbył się w ramach reżimu sanitarnego event członków klubu DuoLife w dniach 21-22.09.2021 roku w Arenie Gliwice pod hasłem „TO DAY FOR TOMORROW”. Z uwagi na obostrzenia w spotkaniu uczestniczyło tylko ok. 1800 osób i to głównie z Polski.

 

Było to doskonały moment na podsumowanie 1,5 rocznego funkcjonowania i osiągniętych rezultatów firmy w okresie trwającej pandemii. Wcześniej przygotowana strategia firmy i wdrożone procedury oraz narzędzia pozwoliły mimo trwającej pandemii osiągnąć wspaniałe rezultaty. W minionym roku obroty firmy wzrosły o 75% !!!.

 

 

 

W okresie minionego 1,5 rocznego okresu od ostatniego eventu czyli pomiędzy lutym 2020 a sierpniem 2021 roku przybyło ponad 75 000 nowych członków klubu DuoLife.

 

 

 

 

 

 

 

 

Z grona dotychczasowych klubowiczów awansowało na kolejne rangi ponad 15 tys. Tylko w tym okresie firma wydała 199 nowych samochodów klubowiczom a aktualnie z logo DuoLife jeździ ponad 900 samochodów.

 

 

 

 

 

 

W tym okresie firma DuoLife wprowadziła 21 nowych produktów, a kolejne są w przygotowaniu tak jak błonnik, który wchodzi na rynek od 16 września br. oraz rozbudowywana seria kosmetyków opartych na kolagenie i na nowych dwóch własnych patentach którą otrzymamy w czwartym kwartale br.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak wiemy wiele federacji i klubów sportowych oraz indywidualnych sportowców używa naszych suplementów, który zostały zweryfikowane przez specjalistyczne laboratoria i zarekomendowane do tzw. „Listy kolońskiej” co m.in. zaowocowało tym, że dwóch sportowców związanych z DuoLife zdobyło złoty i brązowy medal na ostatniej olimpiadzie w Tokio. Dawid Tomala jako złoty medalista w chodzie na 50 kilometrów i jako członek klubu, również był obecny wśród nas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atmosferę panującą na tym evencie najlepiej oddaje poniższy film, do obejrzenia którego serdecznie zapraszam.

 

 


 

 

W dniu 23.10. 2021 r. odbędzie się kolejny BDS na który już serdecznie zapraszam, a osoby które ewentualnie są zainteresowane zapisaniem się do klubu DuoLife proszę o kontakt e-mailowy na adres:

 

biuro@vitnatura.pl  

 

Pozdrawiam i do zobaczenia
Jerzy Gajewski

 

 

 

06 września 2021

Event DuoLife w Gliwicach dniach 21-22.09.2021 r.

Konsultacja

z ekspertem

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk