.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Event DuoLife w Gliwicach dniach 21-22.09.2021 r.

  06 września 2021

  Po półtorarocznej przerwie związanej z pandemią odbył się w ramach reżimu sanitarnego event członków klubu DuoLife w dniach 21-22.09.2021 roku w Arenie Gliwice pod hasłem „TO DAY FOR TOMORROW”. Z uwagi na obostrzenia w spotkaniu uczestniczyło tylko ok. 1800 osób i to głównie z Polski.

   

  Było to doskonały moment na podsumowanie 1,5 rocznego funkcjonowania i osiągniętych rezultatów firmy w okresie trwającej pandemii. Wcześniej przygotowana strategia firmy i wdrożone procedury oraz narzędzia pozwoliły mimo trwającej pandemii osiągnąć wspaniałe rezultaty. W minionym roku obroty firmy wzrosły o 75% !!!.

   

   

   

  W okresie minionego 1,5 rocznego okresu od ostatniego eventu czyli pomiędzy lutym 2020 a sierpniem 2021 roku przybyło ponad 75 000 nowych członków klubu DuoLife.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Z grona dotychczasowych klubowiczów awansowało na kolejne rangi ponad 15 tys. Tylko w tym okresie firma wydała 199 nowych samochodów klubowiczom a aktualnie z logo DuoLife jeździ ponad 900 samochodów.

   

   

   

   

   

   

  W tym okresie firma DuoLife wprowadziła 21 nowych produktów, a kolejne są w przygotowaniu tak jak błonnik, który wchodzi na rynek od 16 września br. oraz rozbudowywana seria kosmetyków opartych na kolagenie i na nowych dwóch własnych patentach którą otrzymamy w czwartym kwartale br.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Jak wiemy wiele federacji i klubów sportowych oraz indywidualnych sportowców używa naszych suplementów, który zostały zweryfikowane przez specjalistyczne laboratoria i zarekomendowane do tzw. „Listy kolońskiej” co m.in. zaowocowało tym, że dwóch sportowców związanych z DuoLife zdobyło złoty i brązowy medal na ostatniej olimpiadzie w Tokio. Dawid Tomala jako złoty medalista w chodzie na 50 kilometrów i jako członek klubu, również był obecny wśród nas. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Atmosferę panującą na tym evencie najlepiej oddaje poniższy film, do obejrzenia którego serdecznie zapraszam.

   

   


   

   

  W dniu 23.10. 2021 r. odbędzie się kolejny BDS na który już serdecznie zapraszam, a osoby które ewentualnie są zainteresowane zapisaniem się do klubu DuoLife proszę o kontakt e-mailowy na adres:

   

  biuro@vitnatura.pl  

   

  Pozdrawiam i do zobaczenia
  Jerzy Gajewski

   

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018