.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Event DUOLIFE z udziałem ok. 4000 uczestników

  10 kwietnia 2023

  W dniach 1-2.04.2023 roku w Arenie Gliwice pod hasłem „TO DAY FOR TOMORROW” (TfT) odbył się kolejny event z udziałem ok, 4000 klubowiczów z Polski i 27 państw Europejskich.  Impreza była jednocześnie okazją do dokonania podsumowania osiągnięć w ciągu 6 miesięcy od ostatniego TfT . Atmosferę panującą na tym evencie najlepiej oddaje poniższy film, do obejrzenia którego serdecznie zapraszam.

   

   

  Pomimo 10 lat istnienia na rynkach ponad 60 państw DouLife bardzo szybko się rozwija o czym świadczy fakt, że specjalistyczne pismo „Biznes for Home” monitorując światowy rynek ponad 3 tys. firm MLM pozycjonuje DuoLife od pewnego czasu każdego miesiąca na 2-5 miejsca (patrz poniżej). Ten szybki rozwój wymaga budowy odpowiedniej infrastruktury logistycznej i dystrybucyjnej czemu zarząd dał wyraz pokazując w jakich państwach już istniej i będą zorganizowane centra logistyczne obsługujące poszczególne państwa.

   

   

  W panelu „Zdrowotnym” tradycyjnie dr h.c. Piotr Kardasz przedstawił dwa nowe produkty w wersji „turystycznej” czyli w saszetkach witaminę C  i kolagen.

  Od dłuższego czasu ten produkt był oczekiwany na jego praktyczne zastosowania w wyjazdach turystycznych i krótkoterminowych. 

  Zapowiedziano w najbliższym czasie wprowadzenie na rynek kolejnych produktów z linii suplementów na które czekamy z niecierpliwością.

   

  W panelu wyróżnień podsumowano m.in. roczny konkurs President’s Club! w którym wyróżnionych zostało ponad 1350 klubowiczów, którzy każdego miesiąca rozbudowywali swój biznes powyżej kilku procent. 

   

  Podsumowano również wyniki „Founders Club”, czyli osób, które mając największe obroty zakwalifikowały się na rejs po Morzu Śródziemnym katamaranem DUOLIFE.

   

   

  Tradycyjnie w minionym okresie odbyły się tygodniowe wycieczki „Menadżerska” do Turcji, w której uczestniczyło  około 500 osób a lot odbył się specjalnie wyczarterowanymi samolotami i „Dyrektorska” na Dominikanę.

  W


  To był również okres wprowadzania na rynek nowych produktów powstałych na bazie konopi medycznych.

  Pierwszy dzień eventu zdominowały wystąpienia osób nowo nominowanych w poszczególnych rangach kariery jak i niektórych dyrektorów dzielących się własnymi doświadczeniami w budowie biznesu. Na uwagę zasługiwało moim zdaniem pierwszego dyrektora na rynku Greckim. 


  W dniach 16 - 17.09. 2023 r. odbędzie się kolejny event TfT gdzie będzie uroczyście obchodzona 10 rocznica istnienia  S.A. DUOLIFE na który już serdecznie zapraszam, a osoby które ewentualnie są zainteresowane zapisaniem się do klubu DuoLife proszę o kontakt e-mailowy na adres: biuro@vitnatura.pl 


  Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym TfT.


  Jerzy Gajewski
   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018