© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

Nasi EKSPERCI

<<< POWRÓT

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX jest suplementem diety w formie tabletek musujących, opartym na związkach aktywnych wspomagających energię, koncentrację i witalność. Preparat jest skomponowany z kompleksu aż 14 najwyższej jakości składników o działaniu synergistycznym. Zawiera zestaw witamin i naturalnych ekstraktów roślinnych wspomagających kondycję psychiczną i fizyczną organizmu.

Receptura produktu została dodatkowo wzbogacona w BioPerine®* - zastrzeżoną, opatentowaną formułę pochodzenia naturalnego o udowodnionym badaniami działaniu sprzyjającym poprawie przyswajania składników odżywczych zawartych w suplemencie diety.

Smak: marakujowo-pomarańczowy.

 

 

Dlaczego warto stosować DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX


Osoby aktywne zawodowo, uczące się i aktywnie uprawiające sporty bardzo często odczuwają spadek energii i witalności, problemy z pamięcią i koncentracją oraz wydajnością umysłową. Idealnym wsparciem w takich przypadkach jest suplement diety DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX, zawierający aż 14 synergistycznie działających składników najwyższej jakości, który wspomaga ogólną kondycję psychiczną i fizyczną organizmu. Za sprawą unikalnego składu, złożonego z kompleksu witamin, naturalnych ekstraktów roślinnych i kofeiny, produkt sprzyja także utrzymaniu energii, koncentracji i witalności na optymalnym poziomie. Dodatkowo preparat posiada w składzie zastrzeżoną, opatentowaną formułę pochodzenia naturalnego – BioPerine®, o udowodnionym naukowo działaniu sprzyjającym poprawie przyswajania składników odżywczych zawartych w suplemencie diety.

 

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX jest przeznaczony do stosowania jako wspomagający w przypadku:


 • osób odczuwających spadek energii i witalności;

 • osób z problemami z koncentracją i pamięcią;

 • osób odczuwających znużenie, zmęczenie;

 • osób aktywnych zawodowo;

 • osób pracujących umysłowo, w tym osób uczących się;

 • osób aktywnych fizycznie i uprawiających sport;

 • osób dbających o dobrą kondycję układu nerwowego.

 

Co wyróżnia DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX?


 

Formuła BioPerine® - „booster” przyswajania, który sprzyja poprawie przyswajania składników odżywczych zawartych w suplemencie diety

BioPerine® jest zastrzeżoną formułą pochodzenia roślinnego, opartą na ekstrakcie z czarnego pieprzu, o bardzo wysokiej, 95% zawartości związku aktywnego - piperyny.

 

BioPerine® ma udowodnione badaniami i udokumentowane doniesieniami naukowymi działanie sprzyjające zwiększonej biodostępności składników odżywczych z pożywienia i z suplementów diety. Dzięki temu, spożyte porcje witamin, składników mineralnych i wielu innych związków aktywnych są przyswajane efektywniej, dając pełne wsparcie płynące z ich suplementacji.

 

Mechanizm działania formuły BioPerine® jest oparty na wsparciu procesu termogenezy ustrojowej (wzrost aktywności metabolicznej i wydzielania ciepła), co skutkuje zwiększonym zapotrzebowaniem na składniki odżywcze i zwiększoną ich przyswajalnością. Zawarta w formule piperyna sprzyja poprawie mikrokrążenia w kosmkach jelitowych i lepszemu przenikaniu składników odżywczych przez ścianę jelita.

Dodatkowo piperyna wykazuje działanie ochronne dla komórek (antyoksydacyjne) oraz sprzyjające minimalizacji stresu oksydacyjnego i procesów zapalnych.
 

Mechanizm działania piperyny 

 

Wygodna forma stosowania

Linia DuoLife Boost Formula FIZZY EASY to suplementy diety w formie tabletek musujących, które w celu spożycia wystarczy rozpuścić w szklance chłodnej wody (ok. 200 ml), aby cieszyć się dobroczynnym działaniem składników aktywnych i orzeźwiającym owocowym smakiem.

 

Wielokierunkowe działanie

Składniki DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX wspierają:

 • energię organizmu;

 • witalność i sprawność fizyczną;

 • koncentrację, uwagę i pamięć;

 • prawidłowe funkcje układu nerwowego;

 • prawidłowe funkcje mięśni;

 • prawidłowe procesy metaboliczne;

 • procesy antyoksydacyjne;

 • przyswajanie składników odżywczych, w tym witamin i minerałów.

 

Synergizm działania

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX zawiera w swoim składzie bogaty w kofeinę ekstrakt z owoców guarany (Paullinia cupana), ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng C.A. Meyer), L-karnitynę oraz witaminę C, biotynę (witamina B7; witamina H) i pozostałe witaminy z grupy B – witaminę B1 (tiamina), B2 (ryboflawina), PP (niacyna), B6 (pirydoksyna), B9 (kwas foliowy), B12 (cyjanokobalamina), B5 (kwas pantotenowy). Odpowiednio dobrana kompozycja składników zawartych w suplemencie diety DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX wspomaga witalność i sprawność fizyczną, energię, koncentrację i pamięć. Obecność w produkcie zastrzeżonej formuły BioPerine® sprzyja zwiększeniu biodostępności składników odżywczych z suplementu diety.

 

Kompleksowy skład 

Kompleksowy skład aż 14 związków aktywnych, w tym składników roślinnych pochodzenia naturalnego oraz witamin wspomagających energię, koncentrację i witalność.

 

Komplementarne stosowanie

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX korzystnie jest łączyć z:

 • pozostałymi produktami z linii DuoLife Boost Formula FIZZY EASY;

 • SHAPE CODE® Protein Shake;

 • SHAPE CODE® Slim Shake;

 • DuoLife My Mind;

 • DuoLife Chlorofil;

 • DuoLife Dzień;

 • DuoLife My Blood Moja Krew

 

 

 

Orzeźwiający smak owocowy 

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX to tabletki musujące do przygotowania orzeźwiającego napoju o owocowym smaku (smak marakujowo-pomarańczowy).

 

100% vegan

Produkty DuoLife Boost Formula FIZZY EASY są odpowiednie dla wegan i dla wegetarian.

 

Naturalne barwniki

Produkty DuoLife Boost Formula FIZZY EASY zawierają w swoim składzie tylko naturalne barwniki.

 

Bez laktozy

Produkty DuoLife Boost Formula FIZZY EASY nie zawierają w swoim składzie laktozy.

 

Bez glutenu

Produkty DuoLife Boost Formula FIZZY EASY nie zawierają w swoim składzie glutenu.

 

Składniki:


 

Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, węglany sodu; substancja wypełniająca: sorbitole; ekstrakt z owoców guarany (Paullinia cupana); aromaty; L-karnityna; kwas: kwas jabłkowy; ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer); substancja przeciwzbrylająca: poliwinylopirolidon; kwas L-askorbinowy; kofeina; amid kwasu nikotynowego; D-pantotenian wapnia; cyjanokobalamina; chlorowodorek pirydoksyny; kwas pteroilomonoglutaminowy; chlorowodorek tiaminy; ryboflawina; D-biotyna; BioPerine®* - zastrzeżona formuła ekstraktu z owoców czarnego pieprzu (Piper nigrum) standaryzowana na 95% zawartość piperyny; barwnik: karoteny; koncentrat soku buraka czerwonego w proszku; substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe; sok marakujowy w proszku - 0,1%; sok pomarańczowy w proszku - 0,1%.

 

 

 

Pobierz szczegółowy opis produktu w formacie PDF

(Kliknij na obrazek)


 

 

 

Zobacz film edukacyjny


 

 

 

 

Zobacz film promocyjny


 

 

 

 

 

19 listopada 2020

KUPUJĘ

ZAMAWIAM

Fizzy Easy Energy Complex

POWRÓT

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail: