.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Jak minimalizować powstawanie i widoczność zmarszczek? 

  14 lutego 2023

  Zmarszczki są nieuniknione. Zmarszczek nie sposób uniknąć, są skutkiem ubocznym starzenia się i wynikają z podstawowych uwarunkowań naszych organizmów. Z wiekiem pojawia się ich coraz więcej, głównie na twarzy, szyi i rękach. Jednak możemy im skutecznie przeciwdziałać. Wtedy pojawią się znacznie później i nie będą tak bardzo głębokie. Na szybkość ich powstawania oraz „wielkość” ma wpływ kilka czynników takich jak m.in.:

  • nadmierna ekspozycja skóry latem na promienie słoneczne. Ochrona skóry przed promieniowaniem UVB i UVA to najskuteczniejszy sposób na zapobieganie zmarszczkom w późniejszym wieku;
  • palenie papierosów, które znacznie przyspiesza starzenie się skóry. Jeśli palisz, z czasem pojawi się na niej więcej zmarszczek i stanie się ona bardziej szara i matowa;
  • zwracanie uwagi na mimikę twarzy. Zmarszczki mimiczne powstają podczas często powtarzających się ruchów twarzy. Jeśli często marszczysz czoło i mrużysz oczy – postaraj się pamiętać, że one szkodzą cerze i spróbuj pozbyć się tego niekorzystnego nawyku;
  • odwodnienie i utrata elastyczności zawsze prowadzą do powstania zmarszczek. Zalecane jest wypicie minimum 1,5 litrów płynów (najlepiej wody ze szklanych naczyń) dziennie. Jeśli twój organizm jest odpowiednio nawodniony, skóra jest nawilżona i sprężysta;
  • odpowiednio zbilansowana dieta bogata w warzywa i owoce jest kluczowa, by cera pozostała na długo młoda i bez licznych zmarszczek.

  Dieta zbudowana w oparciu o lekkostrawną żywność dostarcza skórze witamin i innych cennych składników odżywczych.

  W pielęgnacji skóry dojrzałej ogromne znaczenie mają witaminy A, C, E oraz K.

  Niedobory tych witamin można uzupełniać w 100% naturalnymi suplementami.

  Do takich zaliczył bym m.in. My Blood (Moją Krew) firmy DuoLife – szczegóły na temat produktu znajdziesz pod linkiem: https://vitnatura.pl/duolife-my-blood-moja-krew-750ml.

   

  Jak możemy minimalizować widoczność powstałych już zmarszczek zwłaszcza w późniejszym wieku?  Tutaj z pomocą przychodzi nam również firma DuoLife z linią kosmetyków LAZIZAL. Kosmetyki LAZIZAL zapewniają wszystkie elementy pielęgnacji skóry dojrzałej zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Jest to marka, która oferuje linię produktów ze składnikami posiadającymi badania dotyczące skuteczności działania. Wyróżnikiem LAZIZAL są unikatowe składniki oparte o biotechnologię spotykane dotychczas tylko w produktach oferowanych w cenie nawet kilku tysięcy złotych. 

  Seria kosmetyków LAZIZAL to wyjątkowe połączenie darów natury i wiedzy naukowców. Firma DuoLife praktycznie jako jedyna w Polsce i należąca do nielicznych na świecie wykorzystała w kosmetykach serii LAZIZAL jednocześnie dwa unikalne, a jednocześnie rewelacyjne w swoim działaniu komponenty wynalezione i zastosowane w ciągu ostatnich dwóch lat a mianowicie Sirtalice i Munapsys.

  Zalety produktów to:

  • redukcja zmarszczek;
  • ujędrnianie, wygładzanie, odżywianie i lifting twarzy, dekoltu i szyi;
  • poprawa konturu twarzy;
  • eliminacja cieni i niedoskonałości pod oczami;
  • poprawa wyglądu porów skóry;
  • rozświetlanie i odpowiednie nawilżenie skóry.

   

  W skład produktów LAZIZAL wchodzą:

  1. LAZIZAL® Advanced Face Lift Cream to krem przeciwzmarszczkowy z linii Anti-Aging, przeznaczony dla skóry dojrzałej. Przeciwdziała starzeniu się skóry, pomaga poprawić kontur twarzy. Jego natychmiastowe i długotrwałe działanie liftingujące w obrębie skóry twarzy i wokół oczu, a także działanie wygładzające zmarszczki wokół ust, pozwalają poprawić elastyczność i jędrność skóry.

  Sirtalice, Munapsys – dwa składniki aktywne, które odpowiedzialne są za natychmiastowy lifting i poprawę konturu twarzy. Jak wykazały badania kliniczne po zastosowaniu tych składników w kremie LAZIZAL® Advanced Face Lift , głębokość zmarszczek zmniejszyła się o 13% w ciągu zaledwie 30 minut, wykazując do 34% poprawę kurzych łapek i 33% spadek zmarszczek w dolnej części oka. Natomiast po 14 dniach nastąpiło zmniejszenie objętości zmarszczek o 50% a ich szorstkość zmniejszyła się o 21,7%, średnie wygładzenie zmarszczek zmniejszyło się o 26%, maksymalna wysokość reliefu zmniejszyła się o 33,8%. Szczegóły na temat produktu znajdziesz na -https://vitnatura.pl/lazizal%C2%AE---suplement-serum-krem-do-twarzy.

   

  1. LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum.  

  Będące do dyspozycji Pań serum z linii Anti-Aging LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum 10ml przywraca skórze witalność i świeży wygląd. Redukuje cienie pod oczami, zmarszczki. Wygładza i rozświetla cerę.

  Formuła bogata w aktywne składniki przeciwzmarszczkowe. Już po zaledwie 30 sekundach widoczny jest efekt liftingujący, wyraźnie napinający skórę i zmniejszający widoczność zmarszczek.

  Produkt wpływa również na poprawę konturu twarzy. Efekt liftingujący utrzymuje się do 8 godz. po aplikacji.

  Produkt ten jest też dostępny w formie jednorazowych saszetek jako - Sample LAZIZAL® Face Lift Serum 1ml 
   

  1. LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules.

  Efekt długotrwałych zmian na skórze twarzy występuje po zastosowaniu kremu  oraz dodatkowym wsparciem suplementu jakim jest specjalnie opracowany LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules - w formie dwufazowych kapsułek zawierających naturalne składniki pochodzenia roślinnego i naturalnych witamin, który wspiera procesy biosyntezy kolagenu i elastyny w skórze, utrzymanie odpowiedniej sprężystości i gładkości skóry oraz redukcję zmarszczek oraz worków pod oczami. 

  Indeks naturalności każdego z tych trzech produktów to 97,8%.
   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018