.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  LDS - Częstochowa 10-12.11.2017 r.

  14 listopada 2017

  W dniach 10-12 listopada 2017 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce jubileuszowy bo X  Leadership Development Seminars (LDS), który zgromadził ponad 700 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife zarówno z Polski jaki i m.in. z Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Czech, Niemiec, Rosji, W.Brytanii, Irlandii, Portugalii.

   

  Wspólnie mogliśmy  jednocześnie świętować 4-te urodziny DuoLife. Trzydniowy event poprowadziło niesamowite trio couchów Joanna Gdaniec, Beata Kapcewicz i Krzysztof Hilar dając potężny zastrzyk wiedzy nt. prowadzenia biznesu, współpracy w ramach własnych zespołów i  energii do działania na przyszłość. W ostatnim dniu dodatkowo wystąpił dr Kardasz prezentując przygotowywane nowe produkty, które w najbliższym czasie poszerzą paletę suplementów i nie tylko. Występujący na zakończenie  Zarząd DuoLife w pełnym  4 osobowym składzie przedstawił perspektywy rozwoju firmy na innych rynkach poza Polską oraz zapowiadane zmiany na jeszcze lepsze w systemie kariery. Perspektywa zapowiada się rewelacyjnie. Tak trzymać!!!

   

  Zobacz relacje filmowe:

  > X jubileuszowy Leadership Development Seminars!

  > Rozmowa z Agnieszką Rylik


  W dniach 23-25 marca 2018 roku odbędzie się kolejny XI Leadership Development Seminars – trzydniowe szkolenie z rozwoju osobistego, a na kolejny BDS  serdecznie zapraszam  na 16 grudnia br. – zapisy na stronie https://myduolife.com.

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018