© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

STREFA

KLUBOWICZA

Kontakt

Informacje

OFERTA

<< POWRÓT

W dniach 15-17 listopada 2019 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Leadership Development Seminars (LDS), który zgromadził ok.1400 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife z czego ¼ to przedstawiciele kilku państw europejskich i nie tylko, gdyż firma działa już w ponad 40 państwach.

 

Oprócz tradycyjnych trzydniowych zajęć prowadzonych w ramach rozwoju osobistego klubowiczów przez profesjonalnych coachów z firmy Personal Excellenc Network (p Beatę Kapcewicz i Jolantę Gdaniec) była to okazja do świętowania VI rocznicy powstania firmy DuoLife.

 

W ramach świętowania VI rocznicy działalności firmy odbył się wspaniały czterogodzinny koncert profesjonalnej kapeli z występami solistów gdzie na perkusji akompaniował sam prezes zarządu DuoLife p. Bartosz Królikowski.

 

Mocnym akcentem tych uroczystości był fakt wprowadzenia przez firmę własnej linii naturalnych kosmetyków DuoLife Beauty produkowanych według własnej technologii i we własnym zakładzie, zapoczątkowanej czterema kosmetykami naturalnymi (patrz szczegóły w zakładce KOSMETYKI).

 

 

 

 

W dniu 14.12. 2019 r. odbędzie się w Krakowie kolejny BDS, na który już serdecznie zapraszam.

 

 

28 listopada 2019

LDS DuoLife w dn. 15 - 17 Listopada 2019 r.

STREFA

KLUBOWICZA

SKLEP

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  1. bg