.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Łódź - szkolenie w dn. 18-19.08.2018 r.

  30 sierpnia 2018

  Wakacje to nie tylko okres wypoczynku, ale dla niektórych również czas pracy i nauki, a w naszym konkretnym przypadku zdobywania wiedzy nt. podwalin naszego biznesu, który powinien „eksplodować” w okresie jesiennym.

   

  Dlatego też ponad 70 osobowa grupa klubowiczów z naszej struktury, „dowodzonej” przez dyrektorów krajowych Ditmara Dahmen i Priotra Gotowickiego spotkała się na dwu-dniowym szkoleniu w Łodzi 18 i 19 sierpnia br. Tematyka szkolenia to podstawy budowy naszego biznesu w oparciu o strategicznego partnera jakim jest DuoLife. Główną część zajęć prowadzili w/w dyrektorzy, którzy z niesamowitą ekspresją podzielili się wiedzą i swoim wieloletnim doświadczeniem jak właściwie zbudować i prowadzić swój biznes od podstaw aby przyniósł szybkie i pożądane efekty. Inspiracji do działania dał nam wykład gościnie występującego dyrektora generalnego Tomasza Zabawy.

   

  Wieczorem jako, że nie tylko samą nauką człowiek żyje w trakcie „spotkania integracyjnego” rozmowom i wymianom doświadczeń nie było końca. Atrakcją wieczoru był nasz kolega Krzysztof Kopacz który dał solowy koncert przebojów lat 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku. Mam nadzieję, że na kolejnym szkoleniu zaprezentuje przeboje kolejnych dziesięcioleci, na które to szkolenie zapraszam wszystkich, którzy myślą poważnie o swojej przyszłości i wysokim „dochodzie pasywnym”.

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018