© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

<< POWRÓT

Wakacje to nie tylko okres wypoczynku, ale dla niektórych również czas pracy i nauki, a w naszym konkretnym przypadku zdobywania wiedzy nt. podwalin naszego biznesu, który powinien „eksplodować” w okresie jesiennym.

 

Dlatego też ponad 70 osobowa grupa klubowiczów z naszej struktury, „dowodzonej” przez dyrektorów krajowych Ditmara Dahmen i Priotra Gotowickiego spotkała się na dwu-dniowym szkoleniu w Łodzi 18 i 19 sierpnia br. Tematyka szkolenia to podstawy budowy naszego biznesu w oparciu o strategicznego partnera jakim jest DuoLife. Główną część zajęć prowadzili w/w dyrektorzy, którzy z niesamowitą ekspresją podzielili się wiedzą i swoim wieloletnim doświadczeniem jak właściwie zbudować i prowadzić swój biznes od podstaw aby przyniósł szybkie i pożądane efekty. Inspiracji do działania dał nam wykład gościnie występującego dyrektora generalnego Tomasza Zabawy.

 

Wieczorem jako, że nie tylko samą nauką człowiek żyje w trakcie „spotkania integracyjnego” rozmowom i wymianom doświadczeń nie było końca. Atrakcją wieczoru był nasz kolega Krzysztof Kopacz który dał solowy koncert przebojów lat 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku. Mam nadzieję, że na kolejnym szkoleniu zaprezentuje przeboje kolejnych dziesięcioleci, na które to szkolenie zapraszam wszystkich, którzy myślą poważnie o swojej przyszłości i wysokim „dochodzie pasywnym”.

 

30 sierpnia 2018

Łódź - szkolenie w dn. 18-19.08.2018 r.

Konsultacja

z ekspertem

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk