© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

Nasi EKSPERCI

<< POWRÓT

DuoLife rozbudowując serię Shape Code z dniem 16 czerwca br. wprowadziła na rynek nowy produkt SHAPE CODE® Protein Shake. Ten innowacyjny suplement diety w formie koktajlu białkowego najnowszej generacji jest pomocny w procesie budowy beztłuszczowej masy mięśniowej oraz w kształtowaniu 'sylwetki marzeń' oraz dla osób o dużej aktywności uprawiających sport amatorsko i wyczynowo!

 

Kto stosuje i w jakim procencie tego typu odżywki pokazuje poniższy slajd.

 

 

 

Formuła bogata w trzy rodzaje białka serwatkowego bez laktozy*: koncentrat (WPC), izolat (WPI) i hydrolizat (WPH) gwarantuje stopniowe przyswajanie białka przez dłuższy czas (nawet do 3 godzin po treningu). Przedłużona dostępność aminokwasów wspomaga proces regeneracji, wspiera funkcje odpornościowe oraz ochronne tkanek mięśniowych przed rozpadem. Koktajl został wzbogacony o Palatynoze™ i WATTS’UP®** - substancje o udowodnionym klinicznie działaniu, wspomagającym moc i wydajność podczas aktywności fizycznej.

 

 
 Protein Shake to idealna propozycja dla profesjonalnych sportowców oraz osób ćwiczących rekreacyjnie, których celem jest budowa masy mięśniowej i utrzymanie optymalnej efektywności wykonywanych ćwiczeń.


Dla osób, które nie tolerują smaku waniliowego firma oferuje dodatkowo małe saszetki  w 5 smakach, przeznaczonych do stosowania jako dodatek do koktajlu odżywczego SHAPE CODE® Slim Shake. 

 

 

 

20 czerwca 2021

Nowa odżywka dla sportowców i nie tylko...

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk

Nasi EKSPERCI