.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Nowa odżywka dla sportowców i nie tylko...

  20 czerwca 2021

  DuoLife rozbudowując serię Shape Code z dniem 16 czerwca br. wprowadziła na rynek nowy produkt SHAPE CODE® Protein Shake. Ten innowacyjny suplement diety w formie koktajlu białkowego najnowszej generacji jest pomocny w procesie budowy beztłuszczowej masy mięśniowej oraz w kształtowaniu 'sylwetki marzeń' oraz dla osób o dużej aktywności uprawiających sport amatorsko i wyczynowo!

   

  Kto stosuje i w jakim procencie tego typu odżywki pokazuje poniższy slajd.

   

   

   

  Formuła bogata w trzy rodzaje białka serwatkowego bez laktozy*: koncentrat (WPC), izolat (WPI) i hydrolizat (WPH) gwarantuje stopniowe przyswajanie białka przez dłuższy czas (nawet do 3 godzin po treningu). Przedłużona dostępność aminokwasów wspomaga proces regeneracji, wspiera funkcje odpornościowe oraz ochronne tkanek mięśniowych przed rozpadem. Koktajl został wzbogacony o Palatynoze™ i WATTS’UP®** - substancje o udowodnionym klinicznie działaniu, wspomagającym moc i wydajność podczas aktywności fizycznej.

   

   
   Protein Shake to idealna propozycja dla profesjonalnych sportowców oraz osób ćwiczących rekreacyjnie, których celem jest budowa masy mięśniowej i utrzymanie optymalnej efektywności wykonywanych ćwiczeń.


  Dla osób, które nie tolerują smaku waniliowego firma oferuje dodatkowo małe saszetki  w 5 smakach, przeznaczonych do stosowania jako dodatek do koktajlu odżywczego SHAPE CODE® Slim Shake. 

   

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018