.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  SHAPE CODE® Protein Shake 700g

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  16 czerwca 2021

  SHAPE CODE® Protein Shake to suplement diety dający wsparcie przy budowie masy mięśniowej i pięknie wyrzeźbionej sylwetki. Stanowi odpowiedź na potrzeby osób uprawiających sport oraz tych pragnących utrzymać odpowiednią podaż białka w codziennej diecie. Zawiera trzy rodzaje białka serwatkowego bez laktozy: koncentrat białka serwatkowego (WPC), izolat białka serwatkowego (WPI) oraz hydrolizat białka serwatkowego (WPH), a także składniki o klinicznie udokumentowanym działaniu – Palatynozę™ i WATTS’UP®.

   

  Działanie:

  Białko to jeden z trzech podstawowych makroskładników diety (obok tłuszczy i węglowodanów. Białka, które dostarczają odpowiednią ilość wszystkich niezbędnych aminokwasów nazywamy białkami pełnowartościowymi. Do tej grupy zaliczamy białka zawarte w produktach pochodzenia zwierzęcego takich jak jaja, mięso zwierząt rzeźnych, drób, ryby oraz produkty mleczne.

  Uważa się, że spożywanie, nawet dwa razy więcej białka niż jest to zalecane na poziomie normy RDA (0,9 grama białka na kilogram masy ciała) jest bezpieczne. Oznacza to, że 15% do 25% energii spożytej w ciągu dnia może pochodzić z białka, ale może się także zdarzyć, że spożycie białka będzie się mieścić powyżej lub poniżej tego zakresu, co zależy od wieku, płci i poziomu aktywności fizycznej.

   

   

  Białko serwatkowe to kompletne, wysokiej jakości białko, zawierające wszystkie niezbędne aminokwasy. Ponadto jest ono bardzo lekkostrawne a także szybko wchłaniane z jelit w porównaniu z innymi rodzajami białka. Te cechy sprawiają, że jest to jedno z najlepszych źródeł białka.

  Co więcej, zwiększone spożycie białka to dobrze znana strategia wspomagająca proces odchudzania.

   

  Spożywanie większej ilości białka może sprzyjać utracie tłuszczu poprzez:

  • Tłumienie apetytu, prowadzące do zmniejszenia spożycia kalorii.
  • Zwiększenie metabolizmu, pomagające spalić więcej kalorii.
  • Pomoc w utrzymaniu masy mięśniowej podczas utraty wagi.

   

  Wykazano, że białko serwatkowe jest szczególnie skuteczne i może mieć lepszy wpływ na spalanie tłuszczu i uczucie sytości w porównaniu z innymi rodzajami białek.

  Palatynoza™ (izomaltuloza) to substancja słodząca szczególnie cenna dla osób uprawiających sport.

  Palatynoza™ to węglowodan pochodzenia naturalnego określany często jako „inteligentny”, który dzięki wyjątkowo niskiemu indeksowi glikemicznemu dostarcza energię w bardziej zrównoważony sposób w porównaniu do innych substancji słodzących. Ciekawą cechą jest fakt, że jest to pierwszy węglowodan nie powodujący próchnicy zębów.

  Palatynoza™ występuje naturalnie w miodzie oraz cukrze trzcinowym i charakteryzuje się wolniejszym uwalnianiem energii w porównaniu do sacharozy. Palatynoza™ jest trawiona znacznie wolniej (niż sacharoza lub maltoza)przez enzymy jelita cienkiego, a dzięki powolnemu, ale całkowitemu uwalnianiu w jelicie, w pełni dostarcza energii węglowodanowej (4 kcal/g) w bardziej zrównoważony sposób i przez dłuższy czas. Jednocześnie natomiast dostarcza taką samą ilość energii węglowodanowej jak sacharoza (Rysunek 1).

   

   

   

  Rysunek 1: Porównanie szybkości uwalniania energii węglowodanowej dla sacharozy (cukru) i Palatynozy™.

   

  Ta właściwość przekłada się na fakt, że organizm podczas wysiłku fizycznego będzie wspierany energetycznie w sposób wolniejszy, stały i długotrwały.

  Przeprowadzone badania kliniczne sugerują, że Palatynoza™ sprzyja także optymalnemu uwalnianiu tłuszczu z tkanek, może wspierać osiąganie dobrych rezultatów ćwiczeń fizycznych a także wspiera utrzymanie optymalnego poziomu glukozy we krwi.

  Suplement diety SHAPE CODE® Protein Shake ma formę koktajlu białkowego w proszku o smaku waniliowo-śmietankowym. Jest przeznaczony do stosowania jako preparat wspomagający w przypadku:

  • osób, które z różnych przyczyn nie dostarczają organizmowi wymaganych ilości białka w codziennej diecie (ze spożywanymi posiłkami);
  • osób uprawiających sporty siłowe i sylwetkowe, jak i dyscypliny wytrzymałościowe oraz szybkościowe;
  • osób chcących utrzymać prawidłową masę ciała;
  • osób dbających o prawidłowy poziom cholesterolu we krwi;
  • osób, które mają problemy trawienne (np. nietolerancja mięsa i jajek);
  • osób po urazach mięśniowych i kostnych;
  • osób z nadwagą.

   

   

  SHAPE CODE® Protein Shake wspiera:

  • proces budowy beztłuszczowej masy mięśniowej;
  • kontrolę masy ciała;
  • spalanie tkanki tłuszczowej;
  • procesy metaboliczne;
  • regenerację powysiłkową;
  • utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi;
  • procesy rekonwalescencji po urazach mięśniowych i kostnych;
  • utrzymanie optymalnej efektywności wykonywanych ćwiczeń;
  • sprzyja zmniejszeniu katabolizmu białek mięśniowych;
  • proces odchudzania, pomagając zapewnić uczucie sytości.

   

  Unikalne cechy produktu SHAPE CODE® Protein Shake!

   

  Palatynoza™ i WATTS’UP® - składniki o klinicznie udokumentowanym działaniu, sprzyjającym zwiększeniu mocy i wydajności podczas aktywności fizycznej.

  Formuła bogata w trzy rodzaje białka serwatkowego bez laktozy: koncentrat (WPC), izolat (WPI) i hydrolizat (WPH) gwarantuje stopniową wchłanialność białka przez dłuższy czas (nawet do 3 godzin po treningu). Przedłużona dostępność aminokwasów wspomaga procesy regeneracji, wspiera funkcje odpornościowe oraz ochronę tkanek mięśniowych przed rozpadem.

  100% składu to składniki pochodzenia naturalnego.

  SHAPE CODE® Protein Shake zawiera wysoką zawartość rozgałęzionych aminokwasów BCAA, które są wykorzystywane przez organizm w procesie syntezy białek mięśniowych oraz sprzyjają beztłuszczowemu wzrostowi mięśni.

  Produkt NIE ZAWIERA glutenu i soi.

  NIE ZAWIERA konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych słodzików, sztucznych aromatów, sztucznych wypełniaczy i JEST WOLNY od GMO – surowce użyte do opracowania suplementu NIE POCHODZĄ z roślin genetycznie modyfikowanych oraz od zwierząt karmionych genetycznie modyfikowaną paszą.

  Jest odpowiedni do spożycia dla wegetarian.

  Bogactwo SMAKÓW – każdego dnia koktajl może smakować inaczej! Do klasycznego waniliowo-śmietankowego koktajlu można tuż przed spożyciem dosypać naturalnego aromatu SHAPE CODE® Best Flavours w wybranym smaku i eksperymentować! Do wyboru są następujące naturalne aromaty: mięta, słony karmel, truskawka, jagoda i kawa. Do koktajlu można także dodawać świeże warzywa lub owoce i miksować przed spożyciem.

   

  3 RODZAJE BIAŁKA SERWATKOWEGO BEZ LAKTOZY – KOMPLEKSOWE WSPARCIE ORGANIZMU PRZY BUDOWIE BEZTŁUSZCZOWEJ MASY MIĘŚNIOWEJ.

   

   

   

  Skład:

   

   

  WPC - koncentrat białek serwatkowych (z mleka)

  trawienie białka WPC zaczyna się PO OKOŁO GODZINIE po spożyciu i TRWA MNIEJ WIĘCEJ NASTĘPNE DWIE GODZINY. Zawiera do 80% wagowych białka. Pozostałe 20% proszku koncentratu serwatki zawiera węglowodany i tłuszcze. Zawiera duże ilości aminokwasów egzogennych niezbędnych dla rozbudowy mięśni. Zalecane jest spożywanie go między posiłkami, po treningu lub przed snem.

   

  WPI - izolat białka serwatkowego (z mleka)

  trawienie WPI rozpoczyna się PO OKOŁO GODZINIE OD SPOŻYCIA, jednak czas wchłaniania jest mniej więcej o połowę krótszy niż w przypadku WPC. Zawartość białka sięga w nim nawet do 95%. Takie zagęszczenie białka skutkuje tym, że izolat zawiera jeszcze więcej aminokwasów egzogennych niż koncentrat. WPI charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną BV, przez co jest trawione w sposób efektywny.

   

  WPH - hydrolizat białka serwatkowego (z mleka)

  jego efektywne trawienie przez nasz organizm rozpoczyna się praktycznie NATYCHMIAST PO SPOŻYCIU i trwa JEDYNIE PRZEZ GODZINĘ. W tym czasie mięśnie otrzymują dawkę substancji odżywczych, które w znaczący sposób mogą poprawić proces ich regeneracji po treningu. WPH najlepiej pobudzają mięśnie do wzrostu, a także charakteryzują się bardzo szybką wchłanialnością. Jest to rodzaj białka polecany w szczególności dla osób budujących masę mięśniową oraz redukujących tłuszcz do bardzo niskiego poziomu.

   

  Izomaltuloza (Palatynoza™)

  to węglowodan pochodzenia naturalnego określany często jako „inteligentny”, który dzięki wyjątkowo niskiemu indeksowi glikemicznemu dostarcza energię w bardziej zrównoważony sposób w porównaniu do innych substancji słodzących. Występuje naturalnie w miodzie oraz cukrze trzcinowym i charakteryzuje się wolniejszym uwalnianiem energii w porównaniu do sacharozy.

   

  Aromat waniliowy i śmietankowy

  naturalne dodatki smakowe, które nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i wypełniaczy. NIE POCHODZĄ z roślin genetycznie modyfikowanych oraz od zwierząt karmionych genetycznie modyfikowaną paszą.

   

   

  Stewia (Glikozydy stewiolowe)

  stanowią całkowicie naturalną substancję słodzącą, mają zerową kaloryczność i nie są wchłaniane w ludzkim przewodzie pokarmowym. Stewia wykazuje wiele właściwości prozdrowotnych m.in. sprzyja obniżaniu ciśnienia krwi30. Badania naukowe wykazały, że stewię można bezpiecznie stosować w codziennej diecie.

   

  Sól

  precyzyjnie wyliczona ilość soli naturalnej (w jednej porcji), którą należy dostarczyć do organizmu po zakończeniu forsownego treningu.

   

   

   

  WATTS’UP®

  to zastrzeżona formuła całkowicie naturalnego ekstraktu z owoców słodkich pomarańczy Citrus sinensis standaryzowana na zawartość hesperydyny w jej najbardziej aktywnej konformacji. Wytwarzana jest ona z owoców słodkiej pomarańczy w zastrzeżonym delikatnym procesie  ekstrakcji bez dodatku jakichkolwiek substancji pomocniczych. Formuła ma udowodnione klinicznie działanie wykazujące pozytywny wpływ na wydajność ćwiczeń u umiarkowanie wytrenowanych osób.

   

  Sposób użycia:

  Dodaj dwie płaskie miarki proszku (łącznie 35 g) do 200 ml chłodnej wody lub ulubionego napoju roślinnego, mocno wstrząśnij, aby zawartość nie osiadła na dnie. Tak przygotowany koktajl o smaku waniliowo-śmietankowym spożywaj 1–2 razy dziennie. Zaleca się stosowanie bezpośrednio po zakończeniu treningu. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosuj ten koktajl jako część zbilansowanej i zróżnicowanej diety w połączeniu z aktywnym trybem życia.

   

  SHAPE CODE ® Protein Shake korzystnie jest łączyć z:

  DuoLife Medical Formula ProStik® i DuoLife Collagen

   

  Przeciwwskazania:

  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu;
  • nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią;
  • nie zaleca się stosowania u osób poniżej 18 roku życia;
  • w przypadku istniejących chorób przewlekłych, jak również w przypadku przyjmowania leków, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania produktu;
  • nie stosować u osób z chorobami wątroby, kamicą żółciową i niedrożnością dróg żółciowych, niewydolnością nerek, zaburzeniami krzepnięcia.

   


   

   

   

   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018