.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Szkolenie dla koordynatorów w Polichnie (15-16.10.2022 r.)

  26 października 2022

  Na co dzień pracujemy głównie w systemie e-commerce, ale od czasu do czasu trzeba skorygować nasze postępowanie, wiedzę i wypracować wspólne kierunki działania kierowanymi zespołami. Temu w dużej mierze służyło szkolenie i warsztaty zorganizowane dla liderów zespołu m4m współpracującego z DuoLife w Polichnie w dniach 15-16.10.br.

   

  Pragnę podkreślić, że uczestnictwo w tym innowacyjnym projekcie opartym w dużej mierze o e-commerce pozwala na realizację zainteresowań, a tym samym poszerzaniu wiedzy i indywidualnych potrzeb w szeroko pojętej profilaktyce prozdrowotnej. Elementy ekonomii biznesu z kolei pozwalają zdobywać wiedzę w zakresie prowadzenia własnej działalności dającej duże możliwości poprawy naszej sytuacji finansowej. W tym zakresie pomagamy naszym zespołom posiąść zarówno teoretyczną jak i praktyczną wiedzę, którą w pierwszym rzędzie musimy sami szlifować i być podani weryfikacji dążąc do perfekcji.

   


  Jak widać na filmie osoby zaangażowane, materialną poprawę dodatkowo „odczuwają” w postaci samochodów klasy premium. Ja osobiście właśnie po 5 latach uczestnictwa w tym projekcie odebrałem 5-ty z kolei nowy samochód, tym razem BMW. 


  Kolejne tego typu warsztaty planujemy w dniach 25-26.02.2023 roku na które serdecznie zapraszam…… 

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018