© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

<< POWRÓT

Na co dzień pracujemy głównie w systemie e-commerce, ale od czasu do czasu trzeba skorygować nasze postępowanie, wiedzę i wypracować wspólne kierunki działania kierowanymi zespołami. Temu w dużej mierze służyło szkolenie i warsztaty zorganizowane dla liderów zespołu m4m współpracującego z DuoLife w Polichnie w dniach 15-16.10.br.

 

Pragnę podkreślić, że uczestnictwo w tym innowacyjnym projekcie opartym w dużej mierze o e-commerce pozwala na realizację zainteresowań, a tym samym poszerzaniu wiedzy i indywidualnych potrzeb w szeroko pojętej profilaktyce prozdrowotnej. Elementy ekonomii biznesu z kolei pozwalają zdobywać wiedzę w zakresie prowadzenia własnej działalności dającej duże możliwości poprawy naszej sytuacji finansowej. W tym zakresie pomagamy naszym zespołom posiąść zarówno teoretyczną jak i praktyczną wiedzę, którą w pierwszym rzędzie musimy sami szlifować i być podani weryfikacji dążąc do perfekcji.

 


Jak widać na filmie osoby zaangażowane, materialną poprawę dodatkowo „odczuwają” w postaci samochodów klasy premium. Ja osobiście właśnie po 5 latach uczestnictwa w tym projekcie odebrałem 5-ty z kolei nowy samochód, tym razem BMW. 


Kolejne tego typu warsztaty planujemy w dniach 25-26.02.2023 roku na które serdecznie zapraszam…… 

 

26 października 2022

Szkolenie dla koordynatorów w Polichnie (15-16.10.2022 r.)

Konsultacja

z ekspertem

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk