.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Virtual Presenter – poznaj innowacyjny i przełomowy system od DuoLife!

  30 kwietnia 2020

  Panująca od kilku miesięcy pandemia na świecie wymusza ograniczone kontakty między ludźmi, a tym samym możliwości prowadzenia normalnej działalności biznesowej. Niezależnie od zaistniałej sytuacji firma DuoLife już od ponad roku pracowała nad systemem, który bardzo ułatwi nam pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i metod jakie daje m.in. internet i social media.

   

  16 kwietnia 2020 roku DuoLife oficjalnie zainaugurowano  działanie programu wspomagającego pracę klubowiczów pod nazwą „Virtual Presenter”(VP). Jest to swego rodzaju przełom w  pracy opartej na  systemach wielopoziomowych. System w pierwszych tygodniach swojego działania przyniósł klubowiczom wymierne efekty, nie tylko w wymiarze biznesu, ale również rozwoju osobistego i zdrowia. Dlaczego tak się dzieje? Otóż dlatego, że system jako nieliczny na świecie wykonuje za użytkownika ponad 80% pracy.

   

   

  System prowadzi za rękę od samego początku i krok po kroku pokazuje, co trzeba zrobić, aby osiągać zamierzony cel i efekt. Posiada też opcję rekrutacyjno-weryfikującą, dzięki której pozyskiwanie osób do biznesu jest możliwe poprzez wysłanie linku polecającego. Dodatkowo VP posiada  narzędzia do efektywnego zarządzania podległym zespołem, poprzez wgląd do działań osób ze struktury Klubowicza i weryfikację kroków, które wykonali w ramach systemu!

   

   

  Cały system opiera się na trzech filarach:


  a/ rekrutacji – która składa się z 3 ścieżek: Biznesowej, Zdrowotnej, Rozwojowej. Każdy z Kandydatów, poznając DuoLife i zalety, jakie daje wejście do tej społeczności;


  b/ edukacji – to blok 8 lekcji, które są ułożone w taki sposób, aby przekazywały wiedzę w najlepszy i najbardziej skondensowany sposób. Po przejściu pełnego pakietu lekcji każdy będzie posiadał wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu;


  c/ zarządzaniu zespołem – ten filar daje pełny wachlarz możliwości w zakresie efektywnego zarządzania zespołem przy minimalnym nakładzie czasu i pracy.


  Jeśli chcesz osiągnąć sukces z DuoLife przy minimalnym nakładzie sił i środków wykup dostęp do „Virtual Presenter” i rozpocznij przygodę z DuoLife, która zapewni Ci stabilny dochód, rozwój osobisty  i zdrowie.

   

  Życzę powodzenia

   

   

   

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018