.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  Vita C - Bomba witaminowa

  03 kwietnia 2019

  Vita C - synergiczne i innowacyjne połączenie biologicznie czynnych, naturalnych składników zawartych w Vita C, nie zawierających żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku, gwarantuje najwyższą jakość produktu i zwiększoną przyswajalność. DuoLife VitaC to produkt w pełni naturalny, dlatego w zależności od poszczególnych partii produkcyjnych zawartość czystej witaminy C może się nieznacznie różnić. W obecnej partii wynosi ona 715 mg/50 ml.

   

  Działanie:

   

  - wspomaga odporność stymulując nasz układ immunologiczny

  - podnosi energię

  - odmładza organizm

  - zaspokaja 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę C

  - pierwsza na rynku w pełni naturalna płynna witamina C wraz ze  swoim naturalnym tłem biologicznym, które chroni ją przed kwasem solnym w żołądku co sprawia, że prawie w 100% dostaje się do jelita cienkiego gdzie jest wchłaniana.

  Twoja 100% naturalna ochrona na każdy dzień

   

  Skład produktu:

   

  Acerola - jest jednym z najbogatszych źródeł witaminy C. Jeden jej owoc zawiera tyle naturalnej, lewoskrętnej witaminy C, co kilogram cytryn! Uznana jest również za silny antyoksydant, który nawilża i uelastycznia skórę oraz przeciwdziała jej starzeniu.

   

  Dzika róża - zawiera 30-40 razy więcej witaminy C niż słynące z tego cytrusy. Owoce dzikiej róży to niezastąpione źródło łatwo przyswajalnych witamin, kwasów organicznych, soli mineralnych i przeciwutleniaczy dzięki czemu wykazuje działanie wzmacniające cały organizm.

   

  Jagody CamuCamu - to prawdziwa skarbnica naturalnych witamin. Zawierają one minimum 2500 mg naturalnej witaminy C w 100 gramach, co stanowi niemal 2% ich własnej masy! Dodatkowo są bogate w przeciwutleniacze oraz kwas askorbinowy wzmacniające cały układ immunologiczny.

   

  Zalecana porcja do spożycia: 25 do 50 ml dziennie. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji dziennej.

   

  Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.

   

  Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.Data minimalnej trwałości i numer partii produkcyjnej znajduje się wewnątrz opakowania, na etykiecie produktu.

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018