© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

<< POWRÓT

Vita C - synergiczne i innowacyjne połączenie biologicznie czynnych, naturalnych składników zawartych w Vita C, nie zawierających żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku, gwarantuje najwyższą jakość produktu i zwiększoną przyswajalność. DuoLife VitaC to produkt w pełni naturalny, dlatego w zależności od poszczególnych partii produkcyjnych zawartość czystej witaminy C może się nieznacznie różnić. W obecnej partii wynosi ona 715 mg/50 ml.

 

Działanie:

 

- wspomaga odporność stymulując nasz układ immunologiczny

- podnosi energię

- odmładza organizm

- zaspokaja 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę C

- pierwsza na rynku w pełni naturalna płynna witamina C wraz ze  swoim naturalnym tłem biologicznym, które chroni ją przed kwasem solnym w żołądku co sprawia, że prawie w 100% dostaje się do jelita cienkiego gdzie jest wchłaniana.

Twoja 100% naturalna ochrona na każdy dzień

 

Skład produktu:

 

Acerola - jest jednym z najbogatszych źródeł witaminy C. Jeden jej owoc zawiera tyle naturalnej, lewoskrętnej witaminy C, co kilogram cytryn! Uznana jest również za silny antyoksydant, który nawilża i uelastycznia skórę oraz przeciwdziała jej starzeniu.

 

Dzika róża - zawiera 30-40 razy więcej witaminy C niż słynące z tego cytrusy. Owoce dzikiej róży to niezastąpione źródło łatwo przyswajalnych witamin, kwasów organicznych, soli mineralnych i przeciwutleniaczy dzięki czemu wykazuje działanie wzmacniające cały organizm.

 

Jagody CamuCamu - to prawdziwa skarbnica naturalnych witamin. Zawierają one minimum 2500 mg naturalnej witaminy C w 100 gramach, co stanowi niemal 2% ich własnej masy! Dodatkowo są bogate w przeciwutleniacze oraz kwas askorbinowy wzmacniające cały układ immunologiczny.

 

Zalecana porcja do spożycia: 25 do 50 ml dziennie. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji dziennej.

 

Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.

 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.Data minimalnej trwałości i numer partii produkcyjnej znajduje się wewnątrz opakowania, na etykiecie produktu.

 

03 kwietnia 2019

Vita C - Bomba witaminowa

Konsultacja

z ekspertem

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk