.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  XI LDS - Częstochowa 23-25.03.2018 r.
  28 marca 2018

  W dniach 23-25 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny bo XI Leadership Development Seminars (LDS), który zgromadził ponad 800 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife zarówno z Polski jaki z kilkunastu państw europejskich w tym również już byli uczestnicy spoza naszego kontynentu reprezentujący m. in. Izrael i Wyspy Kanaryjskie. Osobiście bardzo się ucieszyłem z obecności przedstawicieli naszej grupy nie tylko z Polski ale również z Ukrainy i Łotwy. Ok. ¼ powierzchni hali sportowej była zajęta przez obcokrajowców. To niezbicie dowodzi jak prężnie w ostatnich miesiącach rozwija się nasz biznes poza granicami naszego kraju.

   

  Trzydniowy event poprowadziło znakomite trio couchów Joanna Gdaniec, Beata Kapcewicz i Krzysztof Hilar dając potężny zastrzyk wiedzy nt. prowadzenia biznesu, współpracy w ramach własnych zespołów, roli jaką powinni spełniać liderzy kreując postawy i atmosferę w swoich grupach. Dostaliśmy potężny zastrzyk energii do działania na przyszłość.

  .

  Występujący na zakończenie Zarząd DuoLife w pełnym 4 osobowym składzie podziękował za wsparcie i zaangażowanie naszej społeczności w trakcie i po pożarze jaki miał miejsce w budynku biura naszej firmy. To zdarzenie udowodniło jak nasza społeczność silnie identyfikuje się z firmą i pokazało, że  „nie najważniejsze są mury tylko ludzie stanowiący jej sedno”.

   

  W dniach 6-8 lipca 2018 roku odbędzie się kolejny XII Leadership Development Seminars – trzydniowe szkolenie z rozwoju osobistego, a na kolejny BDS serdecznie zapraszam już w dniu 14 kwietnia br. – zapisy na stronie https://myduolife.com.

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018