© 2018

Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

Konsultacja

z ekspertem

Kontakt

Informacje

OFERTA

Nasi EKSPERCI

<< POWRÓT

W dniach 05-07 lipca 2019 r. w Hali Sportowej w Częstochowie miał miejsce kolejny bo XV Leadership Development Seminars (LDS), który zgromadził ponad 800 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife zarówno z Polski jaki z kilkunastu państw europejskich w tym również już byli uczestnicy spoza naszego kontynentu reprezentujący m. in. Afrykę i Amerykę Południową a konkretnie Brazylię.

 

Osobiście bardzo się ucieszyłem z obecności przedstawicieli naszej grupy nie tylko z Polski ale również z Ukrainy.   Trzydniowy event poprowadziło znakomite trio couchów Joanna Gdaniec i Beata Kapcewicz dając potężny zastrzyk wiedzy nt. prowadzenia biznesu, współpracy w ramach własnych zespołów, roli jaką powinni spełniać liderzy kreując postawy i atmosferę w swoich grupach.

 

Potężny zastrzyk energii do działania na przyszłość oraz praktycznej wiedzy dostarczyli nasi bardziej doświadczeni klubowicze występując na scenie i dzieląc się własnymi doświadczeniami.

 

Występujący na zakończenie Zarząd DuoLife w pełnym 4 osobowym składzie przedstawił strategię i plany produkcyjne firmy na najbliższy okres, a jawi się ona wspaniale gdyż  wchodzą  nowe produkty kosmetyczne w szerokiej gamie.

 

Zobacz zapis filmowy z Sesji Zarządu DuoLife:

 

 

Poinformowano również, że wszystkie dotychczasowe produkty naszej firmy zostały wpisane na tzw. „Listę kolońską”, co tym samym dopuszcza używanie naszych suplementów przez sportowców i jak pierwsza firma w Europie produkująca suplementyotrzymała „Clean Label” (czystą etykietę) dostępną w 15 językach.

 

W ramach prowadzonej akcji charytatywnej przez naszych klubowiczów, którzy wspierają nie tylko akcję „Krewniacy”,  przyczyniając się do znacznego wzrostu honorowego krwiodawstwa  w naszym kraju również aktywnie finansowo wspieramy Fundację Furaha”, której m.in. celem jest pomoc niepełnosprawnym dzieciom w Kenii poprzez zakupu samochodu dowożącego ich do ośrodka rehabilitacji ale także do zbudowania w przyszłości szpitala specjalistycznego. 

 

 

 

 

W dniach 15-17  listopada  2019 roku odbędzie się kolejny XVI Leadership Development Seminars – trzydniowe szkolenie z rozwoju – zapisy na stronie: https://myduolife.com.

 

 

 

11 lipca 2019
XV LDS DuoLife w dn. 05-07 lipca 2019 r.

Nasza OFERTA

Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

Twoje imię:
Twój e-mail:
Twój Telefon:
Temat rozmowy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz skorzystać z porady eksperta?


Zadzwoń na nr:  +48 605 558 277 
lub wypełnij i wyślij poniższy formularz

  1. bg
  2. en
  3. uk

Nasi EKSPERCI