.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  A jednak nieco schudłem...

  11 stycznia 2021

  Koniec 2020 roku firma DuoLife zakończyła wspaniałym akordem wprowadzając na rynek Suplement diety SHAPE CODE® Slim Shake wspomagający m.in. proces redukcji zbędnych kilogramów.

  Suplement ma formę koktajlu odżywczego w proszku o smaku waniliowo – śmietankowym, może zastąpić posiłek ponieważ  zawiera białko drożdżowe, białko z ciecierzycy, trzy rodzaje błonnika pokarmowego, erytrytol i inne naturalne składniki odżywcze pochodzenia roślinnego, wzbogacony w witaminy i minerały oraz SLENDACOR® - skuteczną przebadaną klinicznie i zastrzeżoną, standaryzowaną mieszankę ekstraktów roślinnych z Moringa oleifera, Murraya koenigii i Curcuma longa.  
   
  Dzięki zawartości ekstraktów roślinnych wspomagających kontrolę masy ciała, a także ze względu na dużą zawartość błonnika, dającego uczucie sytości, sprzyja utrzymaniu szczupłej sylwetki i pomaga w redukcji wagi ciała. SHAPE CODE® Slim Shake jest przeznaczony do stosowania jako preparat wspomagający w przypadku osób: chcących utrzymać prawidłową masę ciała, borykających się z problemem nadwagi lub otyłości, cierpiących na problemy trawienne, z problemami przewlekłych zaparć, dbających o prawidłowy poziom glukozy i cholesterolu we krwi. 


  Sam borykam się z problemem nadwagi i począwszy od 20.12.2020 roku przy wadze 98,1 kg (patrz zdjęcie)  zacząłem zamiast kolacji pić ten koktajl rozrabiając z mlekiem sojowym w dniu 10.01.2021 roku czyli po około 20 dniach moja waga spadła do 95,5 kg (patrz zdjęcie). 

   

  Dla osób, które nie tolerują smaku waniliowego firma oferuje dodatkowo małe saszetki  w 5 smakach, przeznaczonych do stosowania jako dodatek do koktajlu odżywczego SHAPE CODE® Slim Shake. 

   

  Szczegółowy opisy w.w. produktów znajdziecie na tej stronie w dziale „Linie Produktowe ” –  „Shape Code” .

   

   

   

  << POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018