.

.

.

.

Nasi EKSPERCI

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  SHAPE CODE® Slim Shake 750g

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  17 grudnia 2020

  SHAPE CODE® Slim Shake to suplement diety wspierający kontrolę masy ciała i zastępujący posiłek, zawierający białko drożdżowe, białko z ciecierzycy, trzy rodzaje błonnika pokarmowego, erytrytol i inne naturalne składniki odżywcze pochodzenia roślinnego, wzbogacony w witaminy i minerały oraz SLENDACOR® - skuteczną klinicznie, zastrzeżoną, standaryzowaną mieszankę ekstraktów roślinnych z Moringa oleifera, Murraya koenigii i Curcuma longa.

   

  Działanie:

  Suplement diety SHAPE CODE® Slim Shake ma formę koktajlu odżywczego w proszku o smaku waniliowo - śmietankowym. Ze względu na zawartość wszystkich ważnych dla człowieka składników odżywczych może stanowić element codziennej diety, zastępując częściowo przyjmowane posiłki. Dzięki zawartości ekstraktów roślinnych wspomagających kontrolę masy ciała, a także ze względu na dużą zawartość błonnika, dającego uczucie sytości, sprzyja utrzymaniu szczupłej sylwetki i pomaga w redukcji wagi ciała.

   

   

  SHAPE CODE® Slim Shake jest przeznaczony do stosowania jako preparat wspomagający w przypadku:

   

  osób chcących utrzymać prawidłową masę ciała;

  osób borykających się z problemem nadwagi lub otyłości;

  osób cierpiących na problemy trawienne;

  osób z problemami przewlekłych zaparć;

  osób dbających o prawidłowy poziom glukozy i cholesterolu we krwi;

  osób, które chcą urozmaicić swoje codzienne posiłki.

   

  Unikalne cechy produktów SHAPE CODE®!

   

  Formuła dwufunkcyjna: uzupełnienie bądź częściowe zastąpienie codziennej diety oraz działanie wspomagające utratę nadmiernej masy ciała.

  Składnik z badaniami klinicznymi - SLENDACOR® o udowodnionym klinicznie działaniu sprzyjającym utracie masy ciała

  94% składu to NATURALNE składniki, koktajl został wzbogacony jedynie mieszanką witaminowo-mineralną, WSZYSTKIE POZOSTAŁE składniki (w tym substancje słodzące oraz aromaty) są NATURALNE.

  Zawiera cenne średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT) z oleju kokosa oraz dwa różne białka kompletne z ciecierzycy i drożdży o wysokiej zawartości aminokwasów BCAA (waliny, izoleucyny i leucyny).

  Zawiera aż trzy rodzaje błonnika pokarmowego.

  Produkt NIE ZAWIERA glutenu, laktozy, soi, ani dodanego cukru.

  Produkt NIE ZAWIERA konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych słodzików, sztucznych aromatów, sztucznych wypełniaczy i jest WOLNY od GMO – surowce użyte do opracowania suplementu NIE POCHODZĄ z roślin genetycznie modyfikowanych.

  Bogactwo SMAKÓW – każdego dnia koktajl może smakować inaczej! Do klasycznego waniliowo-śmietankowego koktajlu można tuż przed spożyciem dosypać naturalnego aromatu w wybranym smaku i eksperymentować! Do wyboru naturalne aromaty: mięta, słony karmel, truskawka, jagoda i kawa. Do koktajlu można także dodawać świeże warzywa lub owoce i miksować przed spożyciem.

  SHAPE CODE® Slim Shake można przygotować na bazie mleka lub napoju roślinnego.

   

  SLENDACOR® - sekret odchudzania

   

   

  SLENDACOR® Weight Management Complex

  to synergistyczna formuła oparta na trzech ekstraktach roślinnych: z kłącza kurkumy (Curcuma longa), z liści curry (Murraya coenigii) oraz z liści moringi olejodajnej (Moringa oleifera). Rośliny te są znane od setek lat ze względu na swoje działania prozdrowotne.


  SLENDACOR® ma udowodnione klinicznie działanie sprzyjające utracie masy ciała. Zastrzeżona formuła była testowana klinicznie według złotego standardu badań randomizowanych, podwójnie zaślepionych, z kontrolą placebo.

   

  Czym jest SLENDACOR®

   

  To formuła roślinna o klinicznie udowodnionej skuteczności działania w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością ruchową. W badaniach klinicznych zastosowano porcję 900 mg formuły SLENDACOR® na dobę.


  Dawka dobowa formuły SLENDACOR® zastosowana w badaniach klinicznych (900 mg) jest zawarta w 2 porcjach (50g) SHAPE CODE® Slim Shake.


  Jako opatentowany i przebadany klinicznie składnik SELNDACOR® idealnie nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn powyżej 18. roku życia, wspierając proces utraty wagi.

   

  Rysunek 1. Wyniki badania klinicznego z udziałem 140 zdrowych ochotników z nadwagą. Zastosowana dawka dobowa SLENDACOR® 900 mg, dodatkowe warunki badania: dieta 1800 kcal/dobę połączona z aktywnością fizyczną 30 minut dziennie (5 dni w tygodniu). Na podstawie 1.

   

  Badania kliniczne z udziałem formuły SLENDACOR® Weight Management Complex prowadzono zarówno u osób zdrowych z nadwagą [1], jak również u osób otyłych [2]. Badanie u 50 osób otyłych [2] (Clinical Trial Registration no. ISRCTN37381706) wykazało, że już po 8 tygodniach u badanych stosujących SLENDACOR® nastąpiła znacząca redukcja masy ciała i BMI (body mass index) w porównaniu do grupy otrzymującej placebo. Formuła SLENDACOR® (900 mg/dobę) była stosowana w połączeniu z dietą 2000 kcal/dobę oraz 30 minutową aktywnością fizyczną przez 5 dni w tygodniu. Wykazano, że formuła sprzyja także utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi; ponadto jest bezpieczna i dobrze tolerowana. W 2018 roku przeprowadzono kolejne badanie [1] u 140 osób zdrowych z nadwagą, trwające 16 tygodni. Badani otrzymywali 900 mg formuły na dobę (w dwóch dawkach po 450 mg), ponadto stosowali dietę o obniżonej kaloryczności (1800 kcal/dobę) w połączeniu z dzienną 30-minutową aktywnością fizyczną (przez 5 dni w tygodniu). Badania wykazały, że formuła skutecznie wspiera kontrolę masy ciała. Zanotowano statystycznie istotną (*p<0.0001) redukcję masy ciała, obwodu talii i bioder, począwszy już od 14 dnia (Rysunek 1). Po 16 tygodniach (112 dniach) średnia utrata masy ciała wyniosła 5.36 kg, BMI spadło średnio o 2,05, a obwód talii średnio o 5,08 cm. Najlepsze efekty osiągnięto jednek po 16 tygodniach stosowania formuły Slendacor. Wykazano, że utrata masy ciała była przede wszystkim związana z redukcją tkanki tłuszczowej.

   

   

  Skład:

   

   

   

  Błonnik

  ma właściwości pęczniejące, balastowe i prebiotyczne. Nie ulega wchłanianiu z przewodu pokarmowego, ale pęczniejąc w żołądku zwiększa uczucie sytości. Sprzyja także odpowiedniej pracy jelit, pobudzając ich perystaltykę oraz wspiera rozwój pożytecznej mikroflory jelitowej.

   

  Pektyny

  wykazują wiele właściwości prozdrowotnych. Sprzyjają obniżaniu przyswajania cholesterolu i glukozy w przewodzie pokarmowym wiążą także metale ciężkie, ponadto wspierają przyswajanie żelaza, wapnia i magnezu z jelit. Wspomagają należytą perystaltykę jelit, chroniąc przed chronicznymi zaparciami.

   

  Inulina z korzenia cykorii

  nie jest trawiona przez ludzki organizm, natomiast w jelicie grubym ulega fermentacji, wpływając pozytywnie na mikroflorę jelita, stymulując rozwój pożytecznych bakterii, dzięki czemu zaliczana jest do prebiotyków. Należy tym samym do tak zwanych funkcjonalnych składników żywności, korzystnie wpływających na zdrowie człowieka. Stymulując perystaltykę jelit sprzyja wypróżnianiu i utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

   

  Błonnik akacjowy

  jest trzecim rodzajem błonnika rozpuszczalnego, zawartego w SHAPE CODE® Slim Shake. Podobnie jak inulina, jest prebiotykiem stymulującym rozwój naturalnej mikroflory jelitowej; sprzyja kontroli i utracie masy ciała, wspomaga perystaltykę jelitową, regulując wypróżnienia i zapobiegając chronicznym zaparciom. Sprzyja także utrzymaniu optymalnego poziomu cholesterolu we krwi.

   

  Erytrytol

  posiada podobny profil smakowy w stosunku do sacharozy. Indeks glikemiczny i kaloryczność erytrytolu wynoszą zero. Oznacza to, że jego obecność w diecie nie wpływa na poziom glukozy we krwi. Oprócz funkcji słodzącej, erytrytol wykazuje właściwości antyoksydacyjne, chroniąc komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych. Erytrytol jest, w przeciwieństwie do sacharozy, nieszkodliwy dla zębów i może zmniejszać tworzenie osadu nazębnego oraz sprzyjać hamowaniu rozwoju szkodliwych bakterii w jamie ustnej, nawet lepiej niż ksylitol, powszechnie znany z tych właściwości.

   

  Glikozydy stewiolowe

  stanowią również całkowicie naturalną substancję słodzącą. Jest to grupa cennych składników zawartych w roślinie Stevia rebaudiana – związki te są 300 - 400 razy słodsze od cukru, dlatego ich dodatek do receptury SHAPE CODE® Slim Shake jest bardzo niewielki. Glikozydy stewiolowe mają zerową kaloryczność i nie są wchłaniane w ludzkim przewodzie pokarmowym.

   

  Owoce mangostanu

  są surowcem wykorzystywanym ze względu na swe właściwości prozdrowotne, takie jak antyoksydacyjne, sprzyjające redukcji masy ciała poprzez hamowanie adipogenezy (tworzenia komórek tłuszczowych) oraz regulujące poziom cholesterolu we krwi. 

   

  Zielona herbata matcha

  zawiera dużo związków z grupy katechin (należących do flawonoidów), z których najważniejszym jest galusan epigallokatechiny (EGCG). Katechiny wykazują właściwości antyoksydacyjne, sprzyjają utrzymaniu optymalnego ciśnienia krwi i prawidłowej pracy serca; EGCG ma udokumentowane działanie  wspierające kontrolę masy ciała.

   

  Sposób użycia:

  Dodaj jedną pełną miarkę proszku (25g) do 250ml swojego ulubionego napoju roślinnego lub mleka, mocno wstrząśnij, aby zawartość nie osiadła na dnie. Tak przygotowany koktajl o smaku waniliowo-śmietankowym spożywaj 1-2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosuj ten koktajl jako część zbilansowanej i zróżnicowanej diety w połączeniu z aktywnym trybem życia.

   

  Przeciwwskazania:

  • nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią;
  • nie zaleca się stosowania u osób poniżej 18 roku życia;
  • w przypadku istniejących chorób przewlekłych, jak również w przypadku przyjmowania leków, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania produktu;
  • nie stosować u osób z chorobami wątroby, kamicą żółciową i niedrożnością dróg żółciowych, niewydolnością nerek, zaburzeniami krzepnięcia. 
    

   


   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018