.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  SHAPE CODE® Slim Shake 750g

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  17 grudnia 2020

  SHAPE CODE® Slim Shake to suplement diety wspierający kontrolę masy ciała i zastępujący posiłek, zawierający białko drożdżowe, białko z ciecierzycy, trzy rodzaje błonnika pokarmowego, erytrytol i inne naturalne składniki odżywcze pochodzenia roślinnego, wzbogacony w witaminy i minerały oraz SLENDACOR® – skuteczną klinicznie, zastrzeżoną, standaryzowaną mieszankę ekstraktów roślinnych z Moringa oleifera, Murraya koenigii i Curcuma longa.

  SHAPE CODE® Slim Shake to właściwa propozycja dla wszystkich dążących do utrzymania pięknej, szczupłej sylwetki i szukających wsparcia dla rozsądnej diety, sprzyjającej redukcji masy ciała oraz dobrej ogólnej kondycji organizmu.

   

  Sposób użycia:

  Dodaj jedną pełną miarkę proszku (25g) do 250ml swojego ulubionego napoju roślinnego lub mleka, mocno wstrząśnij, aby zawartość nie osiadła na dnie. Tak przygotowany koktajl o smaku waniliowo-śmietankowym spożywaj 1-2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosuj ten koktajl jako część zbilansowanej i zróżnicowanej diety w połączeniu z aktywnym trybem życia.

   

  Przeciwwskazania:

  • nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią;
  • nie zaleca się stosowania u osób poniżej 18 roku życia;
  • w przypadku istniejących chorób przewlekłych, jak również w przypadku przyjmowania leków, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania produktu;
  • nie stosować u osób z chorobami wątroby, kamicą żółciową i niedrożnością dróg żółciowych, niewydolnością nerek, zaburzeniami krzepnięcia. 

   

   

   

   


   

   


   

   

  Formuła dwufunkcyjna: uzupełnienie bądź częściowe zastąpienie codziennej diety oraz działanie wspomagające utratę nadmiernej masy ciała.

   

   

  Składnik z badaniami klinicznymi - SLENDACOR® o udowodnionym klinicznie działaniu sprzyjającym utracie masy ciała

   

   

  94% składu to NATURALNE składniki, koktajl został wzbogacony jedynie mieszanką witaminowo-mineralną, WSZYSTKIE POZOSTAŁE składniki (w tym substancje słodzące oraz aromaty) są NATURALNE.

   

   

  Zawiera cenne średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT) z oleju kokosa oraz dwa różne białka kompletne z ciecierzycy i drożdży o wysokiej zawartości aminokwasów BCAA (waliny, izoleucyny i leucyny).

   

   

  Zawiera aż trzy rodzaje błonnika pokarmowego.

   

   

  Produkt NIE ZAWIERA glutenu, laktozy, soi, ani dodanego cukru.

   

  Produkt NIE ZAWIERA konserwantów, sztucznych barwników, sztucznych słodzików, sztucznych aromatów, sztucznych wypełniaczy i jest WOLNY od GMO – surowce użyte do opracowania suplementu NIE POCHODZĄ z roślin genetycznie modyfikowanych.

   

  Bogactwo SMAKÓW – każdego dnia koktajl może smakować inaczej! Do klasycznego waniliowo-śmietankowego koktajlu można tuż przed spożyciem dosypać naturalnego aromatu w wybranym smaku i eksperymentować! Do wyboru naturalne aromaty: mięta, słony karmel, truskawka, jagoda i kawa. Do koktajlu można także dodawać świeże warzywa lub owoce i miksować przed spożyciem.

   

   

  SHAPE CODE® Slim Shake można przygotować na bazie mleka lub napoju roślinnego.

   

   


   

   

  SLENDACOR® Weight Management Complex

  to synergistyczna formuła oparta na trzech ekstraktach roślinnych: z kłącza kurkumy (Curcuma longa), z liści curry (Murraya coenigii) oraz z liści moringi olejodajnej (Moringa oleifera). Rośliny te są znane od setek lat ze względu na swoje działania prozdrowotne.


  SLENDACOR® ma udowodnione klinicznie działanie sprzyjające utracie masy ciała. Zastrzeżona formuła była testowana klinicznie według złotego standardu badań randomizowanych, podwójnie zaślepionych, z kontrolą placebo.

   

  Czym jest SLENDACOR®

   

  To formuła roślinna o klinicznie udowodnionej skuteczności działania w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością ruchową. W badaniach klinicznych zastosowano porcję 900 mg formuły SLENDACOR® na dobę.


  Dawka dobowa formuły SLENDACOR® zastosowana w badaniach klinicznych (900 mg) jest zawarta w 2 porcjach (50g) SHAPE CODE® Slim Shake.


  Jako opatentowany i przebadany klinicznie składnik SELNDACOR® idealnie nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn powyżej 18. roku życia, wspierając proces utraty wagi.

   

  Rysunek 1. Wyniki badania klinicznego z udziałem 140 zdrowych ochotników z nadwagą. Zastosowana dawka dobowa SLENDACOR® 900 mg, dodatkowe warunki badania: dieta 1800 kcal/dobę połączona z aktywnością fizyczną 30 minut dziennie (5 dni w tygodniu). Na podstawie 1.

   

  Badania kliniczne z udziałem formuły SLENDACOR® Weight Management Complex prowadzono zarówno u osób zdrowych z nadwagą [1], jak również u osób otyłych [2]. Badanie u 50 osób otyłych [2] (Clinical Trial Registration no. ISRCTN37381706) wykazało, że już po 8 tygodniach u badanych stosujących SLENDACOR® nastąpiła znacząca redukcja masy ciała i BMI (body mass index) w porównaniu do grupy otrzymującej placebo. Formuła SLENDACOR® (900 mg/dobę) była stosowana w połączeniu z dietą 2000 kcal/dobę oraz 30 minutową aktywnością fizyczną przez 5 dni w tygodniu. Wykazano, że formuła sprzyja także utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi; ponadto jest bezpieczna i dobrze tolerowana. W 2018 roku przeprowadzono kolejne badanie [1] u 140 osób zdrowych z nadwagą, trwające 16 tygodni. Badani otrzymywali 900 mg formuły na dobę (w dwóch dawkach po 450 mg), ponadto stosowali dietę o obniżonej kaloryczności (1800 kcal/dobę) w połączeniu z dzienną 30-minutową aktywnością fizyczną (przez 5 dni w tygodniu). Badania wykazały, że formuła skutecznie wspiera kontrolę masy ciała. Zanotowano statystycznie istotną (*p<0.0001) redukcję masy ciała, obwodu talii i bioder, począwszy już od 14 dnia (Rysunek 1). Po 16 tygodniach (112 dniach) średnia utrata masy ciała wyniosła 5.36 kg, BMI spadło średnio o 2,05, a obwód talii średnio o 5,08 cm. Najlepsze efekty osiągnięto jednek po 16 tygodniach stosowania formuły Slendacor. Wykazano, że utrata masy ciała była przede wszystkim związana z redukcją tkanki tłuszczowej.

   


   

  Utrzymanie prawidłowej wagi to trudne zadanie, które wymaga wielu poświęceń. Dzięki formule roślinnej SLENDACOR® można z powodzeniem wspierać ten niełatwy proces. Pierwsze efekty widoczne są już po 14 dniach stosowania, z kolei konsekwentne 16-tygodniowe stosowanie to sprawdzony sposób wspomagający zrzucenie zbędnych kilogramów i wypracowanie sylwetki marzeń.

  Schudnij 5 kg w 3,5 miesiąca bez wyrzeczeń. To naprawdę możliwe przy min. 30-minutowej aktywności fizycznej, i uzupełnieniu bądź częściowym zastąpieniu codziennej diety SHAPE CODE® Slim Shake.

  Efekty stosowania suplementu diety, dzięki zawartości precyzyjnie dobranych, niezbędnych składników odżywczych najwyższej jakości, oraz składnika roślinnego o klinicznie udowodnionej skuteczności, mogą być widoczne już po 16 tygodniach! Wystarczy postawić na SHAPE CODE® Slim Shake i pamiętać o 4 prostych krokach:

   

  KROK

  odpowiednia dieta. Dieta, której częścią jest SHAPE CODE® Slim Shake, nie przekraczająca 1800-2000 kalorii na dobę, to niezbędny element sukcesu.

   

  KROK

  przynajmniej umiarkowana aktywność fizyczna. Zachęcamy do aktywności fizycznej minimum 30 minut dzienne.

   

  KROK

  odpowiednie nawodnienie od 2 do 2,5 litra wody dziennie. Woda wspomaga proces wypłukiwania toksyn z organizmu, wspiera pracę nerek i dostarcza organizmowi składniki mineralne, a przy tym wspomaga odchudzanie poprzez przyśpieszanie metabolizmu i hamowanie uczucia głodu.

   

  KROK

  cierpliwość i wytrwałość. Stosując SHAPE CODE® Slim Shake, efekty swojej diety oceń po 16 tygodniach. Pamiętaj, że stopniowa utrata wagi jest zdecydowanie korzystniejsza dla organizmu i może dać trwalsze rezultaty!

   

   

   


   

  Błonnik

  ma właściwości pęczniejące, balastowe i prebiotyczne. Nie ulega wchłanianiu z przewodu pokarmowego, ale pęczniejąc w żołądku zwiększa uczucie sytości. Sprzyja także odpowiedniej pracy jelit, pobudzając ich perystaltykę oraz wspiera rozwój pożytecznej mikroflory jelitowej.

   

  Pektyny

  wykazują wiele właściwości prozdrowotnych. Sprzyjają obniżaniu przyswajania cholesterolu i glukozy w przewodzie pokarmowym wiążą także metale ciężkie, ponadto wspierają przyswajanie żelaza, wapnia i magnezu z jelit. Wspomagają należytą perystaltykę jelit, chroniąc przed chronicznymi zaparciami.

   

  Inulina z korzenia cykorii

  nie jest trawiona przez ludzki organizm, natomiast w jelicie grubym ulega fermentacji, wpływając pozytywnie na mikroflorę jelita, stymulując rozwój pożytecznych bakterii, dzięki czemu zaliczana jest do prebiotyków. Należy tym samym do tak zwanych funkcjonalnych składników żywności, korzystnie wpływających na zdrowie człowieka. Stymulując perystaltykę jelit sprzyja wypróżnianiu i utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

   

  Błonnik akacjowy

  jest trzecim rodzajem błonnika rozpuszczalnego, zawartego w SHAPE CODE® Slim Shake. Podobnie jak inulina, jest prebiotykiem stymulującym rozwój naturalnej mikroflory jelitowej; sprzyja kontroli i utracie masy ciała, wspomaga perystaltykę jelitową, regulując wypróżnienia i zapobiegając chronicznym zaparciom. Sprzyja także utrzymaniu optymalnego poziomu cholesterolu we krwi.

   

  Erytrytol

  posiada podobny profil smakowy w stosunku do sacharozy. Indeks glikemiczny i kaloryczność erytrytolu wynoszą zero. Oznacza to, że jego obecność w diecie nie wpływa na poziom glukozy we krwi. Oprócz funkcji słodzącej, erytrytol wykazuje właściwości antyoksydacyjne, chroniąc komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych. Erytrytol jest, w przeciwieństwie do sacharozy, nieszkodliwy dla zębów i może zmniejszać tworzenie osadu nazębnego oraz sprzyjać hamowaniu rozwoju szkodliwych bakterii w jamie ustnej, nawet lepiej niż ksylitol, powszechnie znany z tych właściwości.

   

  Glikozydy stewiolowe

  stanowią również całkowicie naturalną substancję słodzącą. Jest to grupa cennych składników zawartych w roślinie Stevia rebaudiana – związki te są 300 - 400 razy słodsze od cukru, dlatego ich dodatek do receptury SHAPE CODE® Slim Shake jest bardzo niewielki. Glikozydy stewiolowe mają zerową kaloryczność i nie są wchłaniane w ludzkim przewodzie pokarmowym.

   

  Owoce mangostanu

  są surowcem wykorzystywanym ze względu na swe właściwości prozdrowotne, takie jak antyoksydacyjne, sprzyjające redukcji masy ciała poprzez hamowanie adipogenezy (tworzenia komórek tłuszczowych) oraz regulujące poziom cholesterolu we krwi. 

   

  Zielona herbata matcha

  zawiera dużo związków z grupy katechin (należących do flawonoidów), z których najważniejszym jest galusan epigallokatechiny (EGCG). Katechiny wykazują właściwości antyoksydacyjne, sprzyjają utrzymaniu optymalnego ciśnienia krwi i prawidłowej pracy serca; EGCG ma udokumentowane działanie  wspierające kontrolę masy ciała.

   

  Składniki: Białko z drożdży (Saccharomyces cerevisiae), białko z ciecierzycy pospolitej (Cicer arietinum), erytrytol – substancja słodząca, średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT) pozyskane z oleju kokosowego, pektyny ekstrahowane ze skórek owoców cytrusowych, formuła zawierająca witaminy i minerały*, inulina z korzenia cykorii podróżnika (Cichorium intybus), błonnik z akacji senegalskiej (Acacia senegal), aromat waniliowy, SLENDACOR®** - zastrzeżona, standaryzowana mieszanka ekstraktów roślinnych z liści Moringa oleifera, liści Murraya koenigii i kłączy Curcuma longa, aromat śmietankowy, ekstrakt z owoców mangostanu właściwego (Garcinia mangostana) 12:1, sproszkowane liście zielonej herbaty matcha (Camellia sinensis),  glikozydy stewiolowe ze stewii -  substancja słodząca.

  * składniki formuły witaminowo-mineralnej: witamina A (octan retinylu), witamina D pochodzenia roślinnego (cholekalcyferol), witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina K2 (menachinon), witamina C (kwas L-askorbinowy), tiamina (monoazotan tiaminy), ryboflawina (ryboflawina), niacyna (amid kwasu nikotynowego), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas foliowy (kwas L-metylofoliowy), witamina B12 (cyjanokobalamina), biotyna (D-biotyna), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), potas (chlorek potasu), wapń (węglan wapnia), fosfor (sole potasowe i sodowe kwasu ortofosforowego), magnez (węglan magnezu), żelazo (fumaran żelaza(II)), cynk (glukonian cynku), miedź (siarczan miedzi(II)), mangan (siarczan manganu), selen (selenian(VI) sodu), chrom (chlorek chromu(III)), molibden (molibdenian(VI) sodu), jod (jodek potasu). 

   

   

   

   

  Produkt SHAPE CODE Slim Shake® znajduje się na Liście Kolońskiej® (Cologne List®), czyli liście produktów o zminimalizowanym ryzyku dopingu.

  Cologne List® to inicjatywa na rzecz zapobiegania dopingowi prowadzona przez Cologne List® to inicjatywa na rzecz zapobiegania dopingowi prowadzona przez Centrum Olimpijskie Nadrenii, które chce wypełniać swój obowiązek troski o wspieranych przez siebie czołowych sportowców. Lista Kolońska® (Cologne List®) wymienia suplementy diety, które zostały przebadane pod kątem obecności w składzie wybranych sterydów anabolicznych i stymulantów przez niezależne laboratorium naukowe, będące jednym z wiodących laboratoriów na świecie w dziedzinie badań analitycznych dotyczących substancji zabronionych w suplementach diety.

  Suplementy diety, które wchodzą na Listę Kolońską® (Cologne List®), są objęte szeregiem badań sprawdzających, czy zawierają substancje istotne z punktu widzenia dopingu, takie jak sterydy anaboliczne i stymulanty, które nie zostały wymienione na opakowaniu analizowanych produktów.

   

   

   

   


   

  Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

   

   


   

   

   


   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018