.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  DUOFIT 10 SLIM SHAKE

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  19 grudnia 2023

  DUOFIT 10 SLIM SHAKE  to cztery starannie dobrane suplementy diety, które można stosować komplementarnie.

  Zawarte w produktach składniki aktywne wspomagają kontrolę masy ciała, przyczyniają się do utraty tkanki tłuszczowej i zmniejszenia uczucia głodu, wspierają funkcje jelit i oczyszczanie organizmu z toksyn oraz metali ciężkich, a także przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania wątroby.

  Zestaw został skomponowany w taki sposób, aby stanowił pierwszy krok we wsparciu kształtowania i budowania nawyków zdrowego sposobu odżywiania i starań o optymalną formę i kondycję organizmu.

  Dzięki schematowi stosowania zapewniona jest wygoda użytkowania – dostosowana m.in. dla osób pracujących poza domem i aktywnych oraz pozwalająca na pełne korzystanie z zestawu każdego dnia.

  Zadbaj o siebie kompleksowo – wybierz DUOFIT 10 SLIM SHAKE!

   

  W komplecie jeszcze taniej! Kupując gotowy zestaw DUOFIT 10, oszczędzasz około 5% w porównaniu do zakupu produktów pojedynczo.

   

  DUOFIT 10 SLIM SHAKE zawiera:

   

  • 1x DUOLIFE Chlorofil;

  • 1x ProSlimer®;

  • 1x SHAPE CODE® Slim Shake 750g;

  • 1x FIZZY EASY Electrolyte Complex. 

   

   

  Wraz z zestawem DUOFIT 10 otrzymujesz program w formie e-booka przygotowany przez specjalistę, który zawiera niezwykle wartościowe i cenne wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia i prawidłowego sposobu odżywiania. Program otrzymasz na adres e-mail po zakupie zestawu. Zalecany okres suplementacji wynosi 10 dni. Z programu rekomendujemy korzystać dwa razy w roku. Stanowi on zatem doskonałe narzędzie do rozpoczęcia procesu budowy i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych oraz zdrowego trybu życia. 

   

  Rekomendowane stosowanie produktów z zestawu DUOFIT 10 SLIM SHAKE:

   

   

   

  • ProSlimer® – 1 kapsułka 30 minut przed śniadaniem;

  • DUOLIFE Chlorofil* – 10 ml po rozpuszczeniu w szklance (250 ml) wody przed posiłkiem;

  • SHAPE CODE® Slim Shake** – 1 płaską miarkę proszku (25 g) zmiksuj z napojem roślinnym oraz owocami.


    

   

   

  • FIZZY EASY Electrolyte Complex – 1 tabletka po rozpuszczeniu w szklance (250 ml) chłodnej wody po posiłku.


   

   

   

  • ProSlimer® – 1 kapsułka 30 minut przed obiadem;

  • DUOLIFE Chlorofil* – 10 ml po rozpuszczeniu w szklance (250 ml) wody przed posiłkiem.


    

   

   

  • FIZZY EASY Electrolyte Complex – 1 tabletka po rozpuszczeniu w szklance (250 ml) chłodnej wody po posiłku.


    

  * DUOLIFE Chlorofil możesz przygotować, rozpuszczając dzienną porcję 20 ml w butelce (500 ml) wody i tak przygotowany płyn zabrać ze sobą np. do pracy.

  **  SHAPE CODE® Slim Shake możesz również zamiennie stosować w porze II śniadania. Pora spożywania jest zależna od stosowanej diety.

   

   

   

   

   

   

   


   

   

  Cykoria podróżnik (Cichorium intybus) – wspomaga kontrolę masy ciała. 

   

   

  Garcinia cambogia – pomaga w kontroli wagi, przyczynia się do utraty tkanki tłuszczowej oraz zmniejsza uczucie głodu.

   

   

  Guarana (Paullinia cupana) – pomaga w kontroli wagi i metabolizmie tłuszczów.  

   

   

  Cykoria podróżnik (Cichorium intybus) – wspomaga procesy trawienne i przyczynia się do stymulacji pracy żołądka i jelit.

   

   

  Chlorella – wspiera funkcje jelit i oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich, wspomaga witalność organizmu oraz sprzyja rozwojowi korzystnej mikroflory jelitowej. 

   

   

  Chlorella – wspomaga funkcje wątroby.

   

   

  Chlorella – sprzyja zwiększeniu energii i witalności. 

   

   

  Cykoria podróżnik (Cichorium intybus) – wspiera pracę wątroby.

   

   

  Cykoria podróżnik (Cichorium intybus) – wspomaga kontrolę cukru we krwi oraz wspomaga pracę serca.

   

   

  Kurkuma (Curcuma longa) – przyczynia się do minimalizowania gromadzenia tłuszczów i sprzyja ich usuwaniu przez wątrobę.

   

   

  Kurkuma (Curcuma longa) – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

   

   

  Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. 

   

   

   

   

   

   

  1. Zestaw DUOFIT 10 SLIM SHAKE to doskonałe narzędzie do wsparcia w nauce budowania nawyków zdrowego sposobu odżywiania oraz starań o optymalną formę organizmu. Jednocześnie stanowi przygotowanie organizmu do dalszej suplementacji z pomocą zestawu DUOFIT BALANCE. Pamiętaj, niezużyte produkty z zestawu DUOFIT 10 SLIM SHAKE możesz wykorzystać w trakcie kolejnego etapu suplementacji.

  2. Suplementacja jest przeznaczona dla osób dorosłych. Jej zalecany okres wynosi 10 dni. Rekomendujemy stosowanie programu dwa razy w roku. W razie wątpliwości zalecamy konsultację z lekarzem lub dietetykiem.

  3. Wraz z zestawem DUOFIT 10 SLIM SHAKE otrzymujesz na adres e-mail pełny cennych rad i wskazówek program w formie e-booka, który stanowi doskonałe narzędzie do rozpoczęcia procesu budowy i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych oraz zdrowego trybu życia. Korzystaj z zawartych w nim wartościowych wskazówek dietetycznych, wykonuj pomiary ciała, planuj i notuj ilość spożytych posiłków, a także wypitej wody. W tym wszystkim pomoże Ci nasz e-book.

  4. Praktyczne wskazówki:

   1. Pamiętaj, pij dużo wody! W trakcie suplementacji z pomocą zestawu DUOFIT 10 SLIM SHAKE rekomendujemy picie 2 litrów wody dziennie, tj. 8 szklanek. Notuj ilość wypitej wody. Pomoże Ci w tym planer posiłków, w którym można monitorować ilość wypitej wody w ciągu dnia.

   2. Odpowiednie nawodnienie organizmu to wsparcie procesów detoksykacyjnych, regulacja wypróżnień, optymalny transport tlenu i składników odżywczych, prawidłowe procesy metaboliczne, optymalna koncentracja i stan skóry!

   3. Kluczem do sukcesu jest zawsze prawidłowy jadłospis i odpowiednio zbilansowana dieta.

   4. Utrata wagi wiąże się z redukcją spożytych kalorii – korzystaj ze specjalnie dostosowanych jadłospisów, posiłki spożywaj regularnie, nie podjadaj!

   5. Nie zapominaj o odpowiedniej podaży białka w codziennej diecie. Wysokiej jakości białko pomaga zmniejszyć ogólne spożycie kalorii i sprzyja budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.

   6. Zmniejsz ilość wypijanej kawy, ogranicz inne używki, unikaj alkoholu i przetworzonej żywności.

   7. Postaw na warzywa oraz owoce i świeżo przygotowane posiłki. Z odpowiednim wsparciem to nie jest trudne!

   8. Nie zapominaj o aktywności fizycznej! Nie muszą to być intensywne i wyczerpujące treningi, może to być 20 minutowy trening w domu czy szybki marsz. WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) zaleca co najmniej 10 000 kroków dziennie. Korzystaj z dostępnych aplikacji i krokomierzy, które pomogą zrealizować Twój cel.

   9. Jeśli jesteś przewlekle chory lub stosujesz leki, zawsze skonsultuj się z lekarzem, farmaceutą lub dietetykiem przed rozpoczęciem suplementacji.

  5. Nie poddawaj się, nikt nie mówi, że będzie łatwo! Korzystaj z dostępnego wsparcia w postaci programu, zaleceń dietetycznych oraz pamiętaj o codziennej aktywności fizycznej. Wysiłek i zaangażowanie pozwolą cieszyć się z optymalnej kondycji i formy organizmu! 

   

   

   


   

   

   


   

   

   


  Pamiętaj, że każdy produkt z zestawu możesz kupić osobno. Klikając w wybrane zdjęcie, przejdziesz bezpośrednio do karty produktu w sklepie DUOLIFE. 

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018