.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  16 czerwca 2019

  Duolife Keratin Hair Complex 750ml

  DuoLife KERATIN HAIR COMPLEX to w 100% naturalny suplement diety, opracowany dla utrzymania najlepszej kondycji włosów, skóry i paznokci.

  Kompozycja opatentowanych, standaryzowanych i przebadanych klinicznie surowców, bogatych w antyoksydanty, witaminy i aminokwasy, przyczynia się do pobudzenia wzrostu włosów i paznokci oraz wspiera naturalne funkcje skóry.

  W skład suplementu diety DUOLIFE Keratin Hair Complex wchodzą: puree z owoców gujawy, sok z owoców malin, formuła ekstraktu z czarnego ryżu i kwiatów opuncji figowej, ekstrakt z owoców amli, ekstrakt z organicznych pędów grochu, keratyna solubilizowana, ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej, ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z ziela skrzypu polnego.

  Krzemionka zawarta w skrzypie polnym pomaga utrzymać włosy, paznokcie i skórę w optymalnym stanie. 

  Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów i skóry.

  Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

  Witamina C pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E. 

   

   


   

  100% natural origin

  Synergizm działania

  Less is more

   

   

   

  Gluten free

  Vege

  Wygodna forma stosowania

   

   

   

  Butelka ze szkła przeznaczonego do celów farmaceutycznych

  Utrwalane metodą IHHP

  Skoncentrowana formuła

   

   

   

  Zawiera solubilizowaną keratynę

  Bez dodatku cukru

  Produkt nie zawierający konserwantów i GMO

   

   

   

   


   

  Puree z owoców gujawy – owoce gujawy są źródłem licznych antyoksydantów takich jak witamina C, karotenoidy (beta-karoten i likopen) oraz polifenole (kwas elagowy, kwercetyna i antocyjany), ponadto zawierają znaczną ilość błonnika, garbniki, olejek eteryczny, witaminy i minerały.

   

  Sok z owoców malin – maliny są źródłem związków polifenolowych (flawonoidy, antocyjany, kwasy fenolowe), witamin (A,C,E, grupa B), minerałów, kwasów organicznych, cukrów, błonnika i innych.

   

  Ekstrakt z owoców amli – amla (agrest indyjski) jest cennym źródłem witaminy C. W produkcie DUOLIFE Keratin Hair Complex ekstrakt ten standaryzowany jest na 70% zawartość witaminy C.

   

  Witamina C:

  • pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry oraz zębów;

  • pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym;

  • pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E.

   

   

  Ekstrakt z organicznych pędów grochu – pędy grochu są bogate w składniki odżywcze. Zawierają między innymi białko, węglowodany, witaminy (C,A,E, grupa B), minerały (potas, fosfor, wapń, magnez, miedź, cynk) i błonnik.

   

  Keratyna solubilizowana – keratyny są grupą nierozpuszczalnych w wodzie białek fibrylarnych wytwarzanych przez keratynocyty naskórka. Stanowią główny składnik budulcowy włosów i paznokci. Keratyna zawiera dużą ilość aminokwasów siarkowych (cysteiny i cystyny) tworzących tak zwane mostki disiarczkowe, dzięki którym jest ona odporna na czynniki mechanicznie i chemicznie. Keratyna jest białkiem niejadalnym, nie ulega wchłanianiu z przewodu pokarmowego, dlatego w postaci doustnej stosuje się produkty jej degradacji, zawierające cenne aminokwasy (keratyna solubilizowana, inaczej keratyna hydrolizowana; w przeciwieństwie do keratyny jest rozpuszczalna w wodzie). Użytą w DUOLIFE Keratin Hair Complex keratynę solubilizowaną uzyskano w opatentowanym procesie kontrolowanej hydrolizy wełny owczej, zachowując jej oryginalny profil aminokwasowy. Aminokwasy zawarte w produkcie są wchłaniane po podaniu doustnym i stanowią element budulcowy wykorzystywany przez organizm do tworzenia naturalnej keratyny.

   

  Ekstrakt z liści pokrzywy – pokrzywa jest cennym źródłem krzemionki (krzemu), ale także wielu innych minerałów (magnez, wapń, żelazo, potas). Ponadto w liściach pokrzywy występują takie substancje jak: chlorofil, ksantofil, karoten, taniny, witaminy (C, K i B2, kwas pantotenowy) oraz garbniki i flawonoidy (kemferol, kwercetyna, rutyna, izoramnetyna).

   

  Ekstrakt ze skrzypu polnego – ziele skrzypu zawiera wiele cennych substancji aktywnych, wśród nich znajdziemy, m.in. flawonoidy (w tym pochodne luteoliny, apigeniny, kwercetyny i kemferolu), kwasy fenolowe, substancje mineralne, w tym kwas krzemowy (około 66%),rozpuszczalne związki krzemu, sole potasu, magnezu i glinu.

  Krzemionka zawarta w skrzypie polnym pomaga utrzymać włosy, paznokcie i skórę w optymalnym stanie. 

   

   


   

   

   

   

   

   

   

   

   


   

  Przechowywanie: produkt przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Ze względu na fakt, iż suplement diety DUOLIFE jest produktem naturalnym, smak i konsystencja poszczególnych jego partii mogą się różnić, w zależności od pory roku oraz surowców, które zostały użyte do produkcji. Ewentualny osad tworzą naturalne składniki i jest to proces typowy dla takich produktów. Aby zniwelować osad należy wstrząsnąć przed spożyciem.

  Dbaj o środowisko razem z DUOLIFE i segreguj odpady!

  Po zużyciu produktu zadbaj o środowisko. Wrzuć etykietę, platynkę oraz pojemnik z nakrętką do odpowiednio wyznaczonych do tego pojemników na odpady. Z pomocą przyjdzie Ci poniższa tabela.

   

  Tabela środowiskowa:
   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018