.

.

.

.

Nasi EKSPERCI

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  Duolife Keratin Hair Complex 750ml

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  16 czerwca 2019

  Duolife Keratin Hair Complex to suplement diety w formie płynnej na bazie kreatyny, zawierający naturalne ekstrakty roślinne, które powodują wygładzenie włosów sprawiając, że stają się one sprężyste i lśniące. Kliniczna formuła suplementu i najnowsze technologie pozwoliły na stworzenie produktu, którego skład jakościowo-ilościowy to odwzorowanie składu włosa.

   

  Działanie:

  Pomaga włosom rosnąć - ekstrakt z czarnego ryżu i opuncji figowej wpływają na pobudzanie włosów do wzrostu poprzez indukcję do namnażania komórek brodawkowatych występujących w mieszkach włosowych. Efektem są tzw."baby hair".

  Hamuje wypadanie włosów - unikalna kompozycja składników została dobrana tak, aby zoptymalizować proces stymulacji i odbudowy włosa. Wszystkie użyte składniki uzupełniają się wzajemnie, tworząc płynną Keratynową Terapię Odżywczą Włosa. Preparat zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów.

  Dodaje włosom gęstości i objętości - w produkcie Keratin Hair Complex występują owoce amli, które są źródłem ważnej dla włosów witaminy C. Niedobór witaminy C przyczynia się do pogorszenia funkcjonowania skóry głowy, co sprawia, że proces tworzenia łodygi włosa zostaje zaburzony i pojawia się problem z wypadaniem włosów. Zawarty w produkcie ekstrakt z pestek winogron, wpływa na odżywienie i stymulację cebulek włosów. Składniki te decydują o ulepszonej strukturze włosa i uszczelnieniu jego warstwy ochronnej.

   

   

   

  Skład:

  Puree z owoców gujawy

  Sok z owoców malin

  Formuła ekstraktu z czarnego ryżu i kwiatów opuncji figowej standaryzowana na zawartość antocyjanów (250mg/50ml)

  Ekstrakt z owoców amli standaryzowany na zawartość witaminy C

  Ekstrakt z organicznych pędów grochu (100mg/50ml)

  Keratyna solubilizowana (100mg/50ml)

  Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (70mg/50ml)

  Ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na zawartość polifenoli (50mg/50ml)

  Ekstrakt z ziela skrzypu polnego (50mg/50ml).

   

  Zalecana porcja do spożycia: 25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

   

  Przeciwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

   

  Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Data minimalnej trwałości znajduje się na opakowaniu produktu. Data minimalnej trwałości jest równocześnie numerem partii produkcyjnej.

   

   


  Zobacz film o zaletach i stosowaniu produktu

   

   

   

   


   

  Film reklamujący Duolife Keratin Hair Complex

   

   

   


   

  Pobierz szczegółowy opis produktu w formacie PDF

   

   

   

   

   

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018