.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  18 lutego 2022

  DuoLife My Mind 750ml

  DuoLife My Mind jest suplementem diety w formie płynnej, zawierającym naturalne składniki pochodzenia roślinnego, w tym zastrzeżone formuły Cognivia™ i Aronvit®, wzbogaconym w inozytol oraz aktywną formę witaminy B12 (metylokobalaminę).

  Preparat jest skomponowany z najwyższej jakości naturalnych surowców wspomagających koncentrację, procesy pamięciowe oraz poznawcze zarówno u osób młodych, jak i starszych. Stanowi cenne źródło witamin oraz wielu związków aktywnych zawartych w standaryzowanych ekstraktach roślinnych.

  Działanie prozdrowotne obecnych w suplemencie diety składników zostało udowodnione badaniami klinicznymi i udokumentowane doniesieniami naukowymi.

   

   

   

   


   

  • osób, które chcą na co dzień wspierać koncentrację i pamięć oraz procesy poznawcze;
  • osób aktywnych zawodowo;
  • osób pracujących umysłowo, w tym osób uczących się – studentów i uczniów;
  • osób starszych;
  • osób z problemami pamięciowymi i objawami demencji;
  • osób z problemami z koncentracją, narażonymi na przewlekły stres;
  • osób dbających o dobrą kondycję układu nerwowego;
  • osób ze spadkiem energii, witalności;
  • osób ze spadkiem nastroju.

   

   

   


   

  Wsparcie pamięci

  —————————

   

  Preparat jest skomponowany z najwyższej jakości naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dodatkowych składników pochodzenia naturalnego: inozytolu i witaminy B12 wspomagających koncentrację, procesy pamięciowe oraz poznawcze zarówno u osób młodych, jak i starszych. Składniki suplementu diety DuoLife My Mind wykazują działanie wspomagające pamięć i koncentrację oraz utrzymanie dobrego nastroju – efekty te są udokumentowane naukowo i dowiedzione badaniami klinicznymi.

   

  Badania kliniczne składników

  —————————

   

  Składniki zawarte w produkcie posiadają udokumentowane, liczne badania kliniczne.

  • Przeprowadzono aż 7 (!) badań klinicznych dla Cognivii wykazujących wpływ formuły na funkcje poznawcze i pamięciowe u ludzi, w tym zarówno pamięć krótko, jak i długotrwałą.
  • Inozytol wykazuje działanie antyoksydacyjne, sprzyjające ochronie neuronów oraz wspomaga nastrój i metabolizm energetyczny ustroju.
  • Miłorząb japoński (Ginkgo biloba) wykazuje właściwości antyoksydacyjne oraz sprzyja odpowiedniej kondycji naczyń mózgowych, przyczyniając się do poprawy krążenia mózgowego; tym samym wspomaga zapamiętywanie, uwagę i uczenie się. Działanie prozdrowotne miłorzębu zostało udowodnione setkami badań klinicznych.
  • Ekstrakty roślinne z różeńca górskiego, z cytryńca chińskiego oraz z bakopy drobnolistnej/Brahmi wykazują właściwości adaptogenne, zwiększając zdolność organizmu do przystosowywania się do zmiennych warunków środowiska, przyczyniając się do zabezpieczenia układu nerwowego przed uszkodzeniem. Wszystkie trzy ekstrakty roślinne wykazują szeroko udokumentowany doniesieniami naukowymi i udowodniony badaniami klinicznymi wpływ na procesy pamięciowe i poznawcze oraz na nastrój i dobre samopoczucie.

   

  100% naturalnych ekstraktów roślinnych

  —————————

   

  Naturalne w 100% ekstrakty roślinne wraz z dodatkiem składników pochodzenia naturalnego (inozytolu i witaminy B12) wspierające pamięć, procesy poznawcze i koncentrację oraz sprzyjające utrzymaniu optymalnej energii i witalności.

   

  Zastrzeżona formuła Cognivia™

  —————————

   

  Zastrzeżona formuła oparta na organicznym ekstrakcie z liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis) 5:1 i organicznym mikrokapsułkowanym olejku eterycznym z szałwii lawendolistnej (Salvia lavandulifolia). CogniviaTM* jest formułą o klinicznie udowodnionej skuteczności działania, która dzięki swoim właściwościom może poprawiać funkcje pamięciowe już w pierwszym dniu stosowania, a efekt ten jest wzmacniany z każdym kolejnym dniem stosowania. Badania udowodniły, że olejek eteryczny z szałwii lawendolistnej wspomaga nastrój oraz jakość i szybkość pamięci, zwłaszcza długoterminowej, natomiast ekstrakt z szałwii lekarskiej przyczynia się do zwiększenia koncentracji i uwagi.

   

  Typ Testu

  Efekt natychmiastowy

  Efekt długotrwały

  Dzień 1

  Dzień 28

  Klocki Corsiego

  Pamięć robocza numeryczna

  NS

  Przypisanie imienia do twarzy

  NS

  NS

  - podsumowanie wszystkich istotnych statystycznie efektów pamięciowych (p<0,05)

   

  Rysunek nr 1. Badanie pamięci roboczej – efekty po spożyciu pojedynczej porcji pierwszego dnia badań oraz po stosowaniu długotrwałym (przynajmniej 28 dni). Zastosowane testy poznawcze zaliczane są do znanej baterii COMPASS i obejmują: test klocków Corsiego (Corsi Blocks); test numeryczny pamięci operacyjnej oraz test przypisania imienia do twarzy. Na podstawie [1-6a]. NS = results not significant / wyniki nieistotne.

   

  Efekt już po 1 godzinie stosowania dzięki zastrzeżonej formule Cognivia™

  —————————

   

  Badania kliniczne potwierdzają pozytywny wpływ składników formuły Cognivia™ na pamięć długoterminową i funkcje poznawcze, który zauważalny jest po spożyciu pojedynczej porcji preparatu już po 1 godzinie od zastosowania i może utrzymywać się do kilku godzin.

   

   

  Rysunek nr 2. Wyniki wybranych badań klinicznych, wykazujące wpływ olejku eterycznego z szałwii lawendolistnej i suszonych liści szałwii lekarskiej na pamięć długoterminową, oraz koncentrację już po 1 - 4 h po spożyciu porcji. * p < 0,05.

   

  Wzmocnienie efektu przy długotrwałym stosowaniu

  —————————

   

  Badania kliniczne potwierdzają pozytywny wpływ składników formuły Cognivia™ na pamięć długoterminową i funkcje poznawcze, który zauważalny jest po spożyciu pojedynczej porcji preparatu już po 1 godzinie od zastosowania i może utrzymywać się do kilku godzin.

   

  Rysunek nr 3. W doniesieniach z 2021 roku wykazano wpływ formuły Cognivia™ na pamięć roboczą już po jednorazowym zastosowaniu pierwszego dnia badań, wzmacnianą sukcesywnie wraz z przedłużaniem czasu stosowania do 28 dni.

   

  Cognivia App

  —————————

   

  Samodzielne sprawdzenie wpływu formuły Cognivia™ zawartej w suplemencie diety DuoLife My Mind na procesy pamięciowe jest możliwe dzięki aplikacji CogniviaApp. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem iOS. Testy w aplikacji są identyczne z tymi, które prowadzone były w obrębie badań klinicznych.

   

  Cognivia

   

   

   

  MecobalActive® – zastrzeżona formuła witaminy B12

  —————————

   

  Zastrzeżona aktywna forma witaminy B12 (metylokobalamina) sprzyja optymalnym funkcjom neuronów, wspomagając procesy pamięciowe i poznawcze.

  Wśród grupy kobalamin, metylokobalamina odgrywa kluczową rolę w procesach uwagi i uczenia się. Niedobór witaminy B12 jest obserwowany u osób z zaburzeniami pamięci i zaburzeniami poznawczymi, a jej suplementacja może znacząco wspierać procesy pamięciowe u tych osób.

   

  Aronvit®

  —————————

   

  Zastrzeżona formuła ekstraktu z owoców aronii (Aronia melanocarpa) standaryzowana na 25% zawartości antocyjanów. W owocach aronii zawarte są zarówno składniki o cennych właściwościach antyoksydacyjnych, m.in.: antocyjany, flawonole, fenolokwasy i garbniki, jak i witaminy (C, B2, B6, E, PP) oraz składniki mineralne (Mo, Mn, Cu, B, I, Co). W badaniach klinicznych i doniesieniach naukowych z 2020-2021 roku wykazano, że ekstrakt z aronii przyjmowany regularnie ma znaczący wpływ na funkcje pamięciowe.

   

  Gluten free

  —————————

   

  Preparat nie zawiera glutenu.

   

  Less is more

  —————————

   

  Preparat nie zawiera dodatku sztucznych substancji smakowych i zapachowych, sztucznych wypełniaczy i jest wolny od GMO.

   

  Synergizm działania

  —————————

   

  Odpowiednio dobrana kompozycja składników zawartych w suplemencie diety DuoLife My Mind sprzyja optymalnej pamięci, koncentracji oraz procesom poznawczym. W badaniach in vivo wykazano korzystny synergistyczny efekt obu składowych formuły Cognivia™. Badania dowodzą, że połączenie obu gatunków szałwii ma znacząco lepszy wpływ na procesy pamięciowe, niż każdy z gatunków stosowany osobno. Efekt ten jest również widoczny już od pierwszego spożycia formuły (1-6h po spożyciu pojedynczej porcji już pierwszego dnia badań) i wzmacniany z każdym kolejnym dniem stosowania suplementu.

  Rysunek nr 4. Synergizm działania formuły COGNIVIATM – formuła wykazuje znacząco lepszy wpływ na pamięć długoterminową w testach in vivo niż każda ze składowych badana osobno.

   

  Vegan

  —————————

   

  Produkt jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.

   

  Wygodna forma stosowania

  —————————

   

  Płyn przystosowany do bezpośredniego spożycia.

   


   

  Składniki:

  sok z owoców aronii z zagęszczonego soku, sok z czerwonych winogron z zagęszczonego soku, inozytol, CogniviaTM* – zastrzeżona formuła oparta na organicznym ekstrakcie z liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis) 5:1 i organicznym mikrokapsułkowanym olejku eterycznym z szałwii lawendolistnej (Salvia lavandulifolia), ekstrakt z owoców aceroli (Malpighia glabra) 50:1 standaryzowany na 50% zawartości witaminy C, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis) 10:1 (200 mg/50 ml) standaryzowany na 10% zawartości schizandryny, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) 50:1 (100 mg/50 ml), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) 3:1 (100 mg/50 ml), Aronvit® – zastrzeżona formuła ekstraktu z owoców aronii (Aronia melanocarpa) standaryzowana na 25% zawartości antocyjanów, ekstrakt z liści rozmarynu (Rosmarinus officinalis) 10:1, ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej/Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1 (50 mg/50 ml), MecobalActive®** – zastrzeżona aktywna formuła witaminy B12 (metylokobalaminy).


  * CogniviaTM jest znakiem towarowym Nexira.
  ** MecobalActive® jest znakiem towarowym HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.

   

   


   

  • DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®;
  • DuoLife Dzień;
  • DuoLife RegenOil Liquid Gold™;
  • DuoLife Chlorofil;
  • DuoLife Medical Formula ProDeacid®.

  *Cognivia™ jest znakiem towarowym Nexira.
  ** MecobalActive® jest znakiem towarowym HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.

   


   

   

   


   

   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018