.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  ProRelaxin 60kap.

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  12 kwietnia 2019

  ProRelaxin® to suplement diety sprzyjający uspokojeniu, relaksacji i ukojeniu nerwów, wspomagający dobry sen w nocy i optymalną równowagę emocjonalną w ciągu dnia. Kompozycja naturalnych składników, w tym zastrzeżonej formuły z owoców chińskiej pomarańczy, została zamknięta w innowacyjnych kapsułkach o opóźnionym uwalnianiu, które poprawiają przyswajanie związków aktywnych.

  W skład suplementu diety ProRelaxin® wchodzą: zastrzeżona formuła ProRelaxin® z owoców pomarańczy chińskiej, ekstrakt z szyszek chmielu, ekstrakt z liści melisy, ekstrakt z kwiatów lawendy, ekstrakt z kwiatów szafranu, L-tryptofan, ekstrakt z korzenia maca oraz spirulina.

  Chmiel wykazuje działanie uspokajające (kojące) oraz wspomaga dobry sen.

  Melisa pomaga utrzymać pozytywny nastrój. Pomaga w utrzymaniu optymalnego odprężenia oraz dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego.

  Melisa wspomaga lepszy sen. Przyczynia się do zmniejszenia napięcia. Przyczynia się do zmniejszenia drażliwości. Pomaga zmniejszyć niepokój.

  Lawenda wspomaga lepszy sen. Przyczynia się do zmniejszenia napięcia. Pomaga zmniejszyć niepokój. Przyczynia się do zmniejszenia drażliwości.

   


   

   

  Kapsułki z hydroksypropylometylocelulozy (HPMC) pochodzenia naturalnego

   

  Składniki wyłącznie pochodzenia naturalnego

   

  Vegan

   

  Kapsułki zielone za sprawą chlorofiliny

   

  Etykiety wielojęzyczne

   

  Kapsułki o opóźnionym czasie uwalniania

   

  Opakowania z personalizacją linii

   

  Opakowanie podlega recyklingowi (więcej informacji dotyczących recyklingu - w zakładce "Przechowywanie")

   

  Dodatkowa zawartość inuliny

   

   


   

   


   

  ProRelaxin® - to zastrzeżona formuła z owoców pomarańczy chińskiej. Pomarańcza chińska (zwana także pomarańczą słodką) zawiera wiele związków aktywnych, w tym przeciwutleniające polifenole, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz obecny w olejku eterycznym limonen (około 90% składowych olejku).

   

  Ekstrakt z szyszek chmielu - szyszki chmielowe, czyli owocostany chmielu zawierają lupulinę, żółty proszek o cennych właściwościach antyoksydacyjnych. Ponadto chmiel bogaty jest w flawonoidy, konkretnie ksantohumol, silny przeciwutleniacz - posiada 4-krotnie większe właściwości antyoksydacyjne niż witamina C.

  Chmiel wykazuje działanie uspokajające (kojące) oraz wspomaga dobry sen. 

   

  Ekstrakt z liści melisy -  melisa lekarska nazywana jest również cytrynowym zielem. Pochodzi ona z krajów śródziemnomorskich, gdzie właściwości melisy wykorzystywano w kuchni i medycynie ludowej. Właściwości melisy lekarskiej znano i ceniono już w I wieku n.e.

  Melisa pomaga utrzymać pozytywny nastrój. Pomaga w utrzymaniu optymalnego odprężenia oraz dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. 

  Melisa wspomaga lepszy sen. Przyczynia się do zmniejszenia napięcia. Przyczynia się do zmniejszenia drażliwości. Pomaga zmniejszyć niepokój. 

   

  Ekstrakt z kwiatów lawendy -  jest bogatym źródłem olejku eterycznego którego 60-65% stanowią alkohole monoterpenowe, zwłaszcza linalol; ponadto roślina zawiera kumaryny, flawonoidy, taniny i sterole.

  Lawenda wspomaga lepszy sen. Przyczynia się do zmniejszenia napięcia. Pomaga zmniejszyć niepokój. Przyczynia się do zmniejszenia drażliwości. 

   

  Ekstrakt z kwiatów szafranu -  szafran (krokus uprawny) jest znany jako roślina o cennych dla organizmu właściwościach, ale także przyprawa od wielu tysięcy lat. Za aktywne składniki szafranu uważa się olejki eteryczne oraz glikozydy: krocetynę i krocynę odpowiadające za żółto-pomarańczowy kolor, pikrokrocynę dającą smak i safranal odpowiedzialny za zapach. Pikrokrocyna i safranal stanowią łącznie do 4% szafranu, uważa się, że im większa jest ich zawartość tym lepsza jakość szafranu.

   

  L-Tryptofan -  jest aminokwasem egzogennym pochodzenia roślinnego; nie może być syntetyzowany przez organizm człowieka i musi być dostarczany z pożywieniem. Aminokwas ten jest prekursorem wielu ważnych związków bioaktywnych, w tym serotoniny, tryptaminy, melatoniny i witaminy PP oraz B6.

   

  Ekstrakt z korzenia maca -  jest źródłem dobrze przyswajalnego białka. Maca jest rośliną o szczególnych właściwościach biologicznych, uprawianą na andyjskich płaskowyżach Peru. Właściwości korzenia macy są zdeterminowane obecnością składników biologicznie aktywnych: polifenoli (flawonoidy, antocyjany), garbników, saponin, prostaglandyn, alkaloidów, steroli (β-sitosterol, kampesterol, stygmasterol) oraz amidów wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (makaeny i makamidy).

   

  Spirulina - spirulina (Arthrospira) jest rodzajem sinic (cyjanobakterii). Posiada cenne właściwości ze względu na zawartość witamin (C, E, PP oraz z grupy B), minerałów (P, Fe, Ca, K, Na, Mg) i pełnego kompletu aminokwasów, a także nienasyconych kwasów tłuszczowych, karotenoidów i chlorofilu. 

   

  Skład: zastrzeżona formuła ProRelaxin® z owoców pomarańczy chińskiej (Citrus sinensis), ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus) 5:1, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis) 10:1, inulina z korzenia cykorii podróżnik (Cichorium intybus), ekstrakt z kwiatów lawendy (Lavandula angustifolia) 5:1, ekstrakt z kwiatów szafranu (Crocus sativus) 5:1, L-tryptofan, ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii) 4:1, spirulina, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu (z ryżu). Składniki otoczki kapsułkowej: hydroksymetylopropyloceluloza (HPMC), substancja żelująca - guma gellan, barwnik - kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin. 

   

   

   


   

   

   

   

   


   

  Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Dbaj o środowisko razem z DUOLIFE i segreguj odpady!

  Po zużyciu produktu zadbaj o środowisko. Wrzuć etykietę oraz pojemnik z nakrętką do odpowiednio wyznaczonych do tego pojemników na odpady. Z pomocą przyjdzie Ci poniższa tabela.

  Tabela środowiskowa:

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018