.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  ProCholterol 60kap.

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  12 kwietnia 2019

  Suplement DuoLife ProCholterol® to produkt skomponowany ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego, które tworzą unikalną kompozycję, zgodną z zasadami synergizmu. 

  ProCholterol® to połączenie zastrzeżonej formuły ProCholterol® pozyskanej z liści opuncji figowej oraz ekstraktu z czerwonego ryżu fermentowanego na drożdżach, ekstraktu z owoców amli, fitosteroli roślinnych pozyskanych z ekstraktu oleju z pestek soi warzywnej oraz wielu innych cennych składników roślinnych. 

  W skład suplementu diety ProCholterol® wchodzą: ekstrakt z owoców amli, ekstrakt z czerwonego ryżu fermentowany na drożdżach, zastrzeżona formuła ProCholterol® pozyskana z liści opuncji figowej, ekstrakt z czosnku, ekstrakt z liści Gynostemma pentaphyllum, fitosterole roślinne pozyskane z ekstraktu oleju z pestek soi warzywnej, ekstrakt z liści Brahmi.

  Czosnek pomaga w utrzymaniu optymalnej pracy serca, utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu oraz prawidłowego poziomu lipidów we krwi. Przyczynia się również do utrzymania naczyń krwionośnych w odpowiedniej kondycji.

  Gynostemma pentaphyllum poprzez zbilansowaną dietę wspomaga kontrolę gospodarki lipidowej (cholesterolu i trójglicerydów). Stanowi naturalne źródło utrzymujące fizjologiczną równowagę tłuszczów we krwi.

   


   

   

  Kapsułki z hydroksypropylometylocelulozy (HPMC) pochodzenia naturalnego

   

  Składniki wyłącznie pochodzenia naturalnego

   

  Vegan

   

  Kapsułki zielone za sprawą chlorofiliny

   

  Etykiety wielojęzyczne

   

  Kapsułki o opóźnionym czasie uwalniania

   

  Opakowania z personalizacją linii

   

  Opakowanie podlega recyklingowi (więcej informacji dotyczących recyklingu - w zakładce "Przechowywanie")

   

  Dodatkowa zawartość inuliny

   

   


   

   


   

  Czerwony ryż fermentowany (w tym monakolina K) - jest otrzymywany w procesie fermentacji ryżu, przy udziale niektórych drożdży (Monascus purpureus, M. pilosus, M. floridanus lub M. ruber). Podczas fermentacji drożdże wzbogacają ryż kompleksem cennych substancji, w tym poliketydów, takich jak monakoliny. W zależności od warunków fermentacji i rodzaju drożdży, można tworzyć różne typy monakoliny (kompaktyna, monakolina M, L, J, X) i podtyp monakoliny K.

  Ekstrakt z owoców amli - amla to roślina występująca także pod nazwą agrest indyjski. Jest ona jednym z najbogatszych źródeł witaminy C w formie naturalnej. Dodatkowo stanowi doskonałe źródło chromu, cynku oraz miedzi.

  Ekstrakt z czosnku - czosnek jest znany naturalnej medycynie od ponad 4000 lat. Zawiera flawonoidy i charakteryzuje się znacznym stężeniem organicznej siarki skumulowanej w allinie i skordyninie. Czosnek zawiera także inne cenne składniki, takie jak np. witamina C, witaminy z grupy B oraz minerały (fosfor i potas).

  Czosnek pomaga w utrzymaniu optymalnej pracy serca. Czosnek pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu oraz prawidłowego poziomu lipidów we krwi. Czosnek przyczynia się do utrzymania naczyń krwionośnych w optymalnej kondycji.

  ProCholterol® (zastrzeżona formuła pozyskana z liści opuncji figowej) - opuncja figowa (zwana figą indyjską lub figą kaktusową) to rodzaj kaktusa, który rośnie naturalnie m.in. w Meksyku, ale jest też uprawiana w wielu innych, ciepłych miejscach na świecie – również w Europie południowej (np. Włochy). Zarówno owoce, jak i jej liście oraz kwiaty są jadalne. Opuncja figowa zawiera wiele cennych witamin np. witaminę C, witaminy z grupy B, witaminę A i witaminę E. Opuncja figowa jest także doskonałym naturalnym źródłem cennego dla naszego układu trawiennego błonnika.

  Gynostemma pentaphyllum - to roślina nazywana “zielem długowieczności” oraz pięciolistnym żeń-szeniem. Pochodzi z Azji, jednak z powodzeniem może być także uprawiana w Polsce. Gynostemma jest bogatym źródłem witamin z grupy B, a także witaminy A, C, D i E. Oprócz tego ziele zawiera także cenne minerały, między innymi: magnez, fosfor, żelazo, cynk, mangan, selen, potas oraz wapń. Warto zwrócić uwagę też na glikozydy, których w Gynostemma pentaphyllum jest kilka razy więcej niż w popularnym żeń-szeniu. Roślina zawiera także flawonoidy, saponiny, sterole, polisacharydy i wiele aminokwasów.

  Gynostemma pentaphyllum poprzez zbilansowaną dietę wspomaga kontrolę gospodarki lipidowej (cholesterolu i trójglicerydów). Stanowi naturalne źródło utrzymujące fizjologiczną równowagę tłuszczów we krwi.

  Fitosterole - czyli sterole roślinne to produkowane przez rośliny analogi strukturalne i funkcjonalne cholesterolu. Fitosterole stanowią więc ważny składnik dobrze skomponowanej diety. Występują we wszystkich tkankach rośliny, jednak najwięcej znajdziemy ich w roślinnych olejach. Nasiona soi zawierają 18–20% oleju, w przeliczeniu na suchą masę; olej sojowy cechuje korzystny stosunek nienasyconych i nasyconych kwasów tłuszczowych. Ponadto soja zawiera wiele cennych fitozwiązków, między innymi fitosterole (głównie sitosterol i stigmasterol). Dieta bogata w fitosterole idealnie wkomponowuje się w racjonalne podejście do odżywiania bazującego na produktach roślinnych, a zmniejszającego udział cholesterolu z produktów pochodzenia zwierzęcego.

  Ekstrakt z Brahmi - brahmi inaczej bakopa drobnolistna, jest ziołem o szerokich właściwościach, w tym adaptogennych. Wśród związków aktywnych wyróżnić można triterpenoidy należące do grupy saponin steroidowych: bakozydy, bakopazydy i bakosaponiny, ponadto przeciwutleniające polifenole i fitosterole (stigmasterol i beta-sitosterol). lę gospodarki lipidowej (cholesterolu i trójglicerydów). Stanowi naturalne źródło utrzymujące fizjologiczną równowagę tłuszczów we krwi.

   

  Skład: inulina z korzenia cykorii podróżnik (Cichorium intybus), ekstrakt z owoców amli (Phyllanthus emblica) 5:1, ekstrakt z czerwonego ryżu fermentowany na drożdżach 30:1 (3% monakolina K), zastrzeżona formuła ProCholterol® pozyskana z liści opuncji figowej (Opuntia ficus-indica), ekstrakt z czosnku (Allium sativum) 10:1, ekstrakt z liści Gynostemma pentaphyllum 5:1, fitosterole roślinne pozyskane z ekstraktu oleju z pestek soi warzywnej (Glycine max Merr.) 25:1, ekstrakt z liści Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu (z ryżu). Składniki otoczki kapsułkowej: hydroksymetylopropyloceluloza (HPMC), substancja żelująca – guma gellan, barwnik - kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin. 

   

   


   

   

   

   

   


   

  Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Dbaj o środowisko razem z DUOLIFE i segreguj odpady!

  Po zużyciu produktu zadbaj o środowisko. Wrzuć etykietę oraz pojemnik z nakrętką do odpowiednio wyznaczonych do tego pojemników na odpady. Z pomocą przyjdzie Ci poniższa tabela.

  Tabela środowiskowa:

   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018