.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  19 czerwca 2022

  DuoLife Vita C Powder 15x7g

  DuoLife Vita C Powder to saszetki zawierające naturalną witaminę C pochodzącą z wielu ekstraktów roślinnych, m.in. z owoców dzikiej róży, z owoców amli czy kiełków gryki.

  Ponadto w suplemencie znalazła się zastrzeżona formuła Phyto-C® oparta na 11 warzywach i owocach, czyli tzw. superfoods, która poza dostarczaniem kolejnej porcji witaminy C, bogata jest także w polifenole, wykazujące właściwości antyoksydacyjne oraz wymiatające wolne rodniki tlenowe.

  W okresie zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C, a więc w czasie przesilenia wiosennego czy jesiennego i w sezonie zimowym, sprzyjającym przeziębieniom, jak również w stanach osłabienia organizmu: w przebiegu infekcji wirusowych i bakteryjnych oraz w okresie rekonwalescencji, warto zwiększyć podaż tej cennej witaminy poprzez właściwą suplementację.

   

   


   

  Ze względu na dużą zawartość witaminy C suplement diety DuoLife Vita C Powder jest przeznaczony do  stosowania jako wspomagający optymalne funkcje organizmu w okresie zwiększonego zapotrzebowania na tą witaminę, a więc:

  • u osób o wzmożonej aktywności fizycznej, a także tych dbających o dobrą kondycję stawów;

  • u osób chcących zachować młody wygląd skóry; 

  • w sezonie wiosennym i jesienno-zimowym, sprzyjającym przeziębieniom;

  • w stanach osłabienia organizmu oraz w okresie rekonwalescencji;

  • u osób niedożywionych, starszych, stosujących dietę ubogą w witaminę C;

  • u osób narażonych na przewlekły stres;

  • u osób narzekających na przewlekłe uczucie zmęczenia i znużenia;

  • wspomagająco w przebiegu infekcji wirusowych i bakteryjnych; VIT

  • wspomagająco w nawracających stanach zapalnych górnych dróg oddechowych oraz dróg moczowych;

  • wspomagająco u osób z podwyższonym ciśnieniem krwi i podwyższonym poziomem glukozy we krwi.

   

   


   

  Zawarta w suplemencie diety DuoLife Vita C Powder naturalna witamina C wspiera:

  • odporność organizmu, sprzyjając ochronie przed przeziębieniami; może też sprzyjać skróceniu czasu trwania infekcji4–6;

  • procesy antyoksydacyjne i ochronę przed stresem oksydacyjnym;

  • funkcje tkanki łącznej, w tym pracę układu kostno-stawowego, funkcje chrząstki stawowej, kości, więzadeł, ścięgien, dziąseł i zębów;

  • endogenną biosyntezę kolagenu w organizmie;

  • dobrostan skóry, pomagając utrzymać jej jędrność i elastyczność;

  • funkcje układu sercowo-naczyniowego, a także prawidłowy proces krzepnięcia krwi;

  • funkcje układu nerwowego, pamięć i koncentrację;

  • optymalną energię i witalność, przyczyniając się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia;

  • regenerację po wysiłku fizycznym, przyczyniając się do obniżenia poziomu kortyzolu we krwi;

  • procesy spalania tkanki tłuszczowej podczas wykonywania ćwiczeń;

  • regulację gospodarki lipidowej (utrzymanie poziomu cholesterolu na optymalnym poziomie);

  • wchłanianie żelaza z przewodu pokarmowego.

   

   

   


   

  Power of Powder

  —————————

  Aż 1000 mg witaminy C w każdej saszetce.

   

  Better together

  —————————

  Stosuj łącznie z DuoLife Vita C w formie płynnej i dostarczaj organizmowi pełne spectrum składników. Forma płynna pozwala na zastosowanie pełnego tła biologicznego w postaci soków owocowych, stanowiących źródło witamin i minerałów oraz antyoksydantów. Saszetki to skarbnica skoncentrowanych składników aktywnych, w wysokich porcjach, aby ich przyswajanie było optymalne.

   

  Complementary

  —————————

  Produkt komplementarny z DuoLife Vita C Liquid Formula, ale z całkowicie innym składem – w związku z tym cenna jest jednoczesna suplementacja obu produktów.

   

  Unique

  —————————

  Aż 4 źródła witaminy C pochodzenia naturalnego.

   

  Always with you

  —————————

  Wygodna forma saszetki, którą zawsze możesz mieć przy sobie, np. w pracy lub w podróży

   

  Phyto-C®

  —————————

  Zastrzeżona formuła oparta na 11 Superfoods.

   

  100% natural origin

  —————————

  100% składników pochodzenia naturalnego.

   

  Wygodna forma

  —————————

  Gotowe porcje w saszetkach do bezpośredniego dodania do wody lub soku.

   

  Opakowanie podlega recyklingowi

  —————————

  (Więcej informacji dotyczących recyklingu - w punkcie "Przechowywanie").

   

  Gluten free 

  —————————

  Preparat nie zawiera glutenu.

   

  Less is more

  —————————

  Preparat nie zawiera dodatku sztucznych substancji smakowych i zapachowych, sztucznych wypełniaczy i jest wolny od GMO.

   

   


   

  Zastrzeżona formuła Phyto-C® – zawiera 11 cennych roślin (tzw. ang. superfoods) w formie ekstraktów lub w formie sproszkowanych surowców. Wszystkie rośliny wchodzące w skład formuły są cennym źródłem składników bioaktywnych, zwłaszcza polifenoli. Superfoods to określenie dla nieprzetworzonej naturalnej żywności bogatej w składniki aktywne i odżywcze, które wprowadzone do codziennej diety, uzupełniają ją w przeciwutleniacze, niezbędne aminokwasy, błonnik, witaminy i minerały.

  Dzika róża (Rosa canina) to owoc o ponadprzeciętnej zawartości witaminy C – 100 g świeżych owoców dostarcza jej w ilości 680–1200 mg. Występująca w owocach róży naturalna witamina C, jest doskonale przyswajalna przez organizm ludzki i 3 do 5-krotnie bardziej aktywna od swego syntetycznego odpowiednika. W owocach dzikiej róży występuje ponad 130 związków aktywnych. Oprócz witaminy C można w nich znaleźć bardzo dużą ilość antyoksydantów, witaminy: E, K, wiele witamin z grupy B, a także składniki mineralne, takie jak potas, wapń, magnez, fosfor czy żelazo.

  Amla (agrest indyjski (Phyllanthus emblica)) to owoc pochodzący z długowiecznego drzewa. Jest niezwykle cennym źródłem witaminy C, dlatego też jest to roślina używana w medycynie i kosmetyce już od dawna.

  Owoc Amli przyczynia się do zachowania dobrego samopoczucia fizycznego (ID 2858)

  Kiełki gryki (Fagopyrum esculentum) są cennym produktem spożywczym o wysokiej zawartości witamin (w tym zwłaszcza witaminy C), składników mineralnych, kwasów organicznych oraz przeciwutleniających polifenoli (rutyny, kwercetyny i innych).

  Palatynoza™ (izomaltuloza) to węglowodan pochodzenia naturalnego określany często jako „inteligentny”, który charakteryzuje się m.in. niskim indeksem glikemicznym. Spożywanie żywności/napojów zawierających izomaltulozę zamiast cukru prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi po ich spożyciu niż po spożyciu żywności/napojów zawierających cukier.

  Glikozydy stewiolowe stanowią całkowicie naturalną substancję słodzącą. Stewia (Stevia rebaudiana) to roślina od wieków stosowana w Ameryce Południowej. Glikozydy stewiolowe to grupa cennych składników zawartych w roślinie – związki te są 300–400 razy słodsze od cukru, dlatego ich dodatek do receptury DuoLife Vita C Powder jest bardzo niewielki. Glikozydy stewiolowe mają zerową kaloryczność i nie są wchłaniane w ludzkim przewodzie pokarmowym. Badania naukowe wykazały, że stewię można bezpiecznie stosować w codziennej diecie. Nie ma wątpliwości, że wprowadzenie stewii na rynek spożywczy jest pierwszym krokiem do zmiany złych przyzwyczajeń żywieniowych związanych z nadużywaniem cukru w codziennej diecie.

  Phyto-C® jest znakiem towarowym firmy VDF FutureCeuticals, Inc., używanym na podstawie licencji.
   

   

  Składniki:

  Sok limonkowy w proszku z zagęszczonego soku, substancja słodząca: izomaltuloza (PalatynozaTM)*, ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina) 20:1 standaryzowany na 70% zawartości witaminy C, ekstrakt z owoców amli (Phyllanthus emblica) 10:1 standaryzowany na 70% zawartość witaminy C, naturalny aromat pomarańczowy, Phyto-C® – zastrzeżona formuła oparta na 11 warzywach i owocach w zmiennych proporcjach, standaryzowana na 15% zawartości polifenoli i 12% zawartość witaminy C [ekstrakt z owoców aceroli (Malpighia glabra), ekstrakt z nasion zielonej kawy, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis)**, ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa), sproszkowane owoce borówki czarnej (Vaccinium myrtillus), sproszkowane owoce truskawki (Fragaria × ananassa), sproszkowane jagody maqui (Aristotelia chilensis), sproszkowane jagody acai (Euterpe oleracea), sproszkowane owoce wiśni pospolitej (Prunus cerasus), sproszkowane liście jarmużu (Brassica oleracea var. sabellica), sproszkowane kwiatostany brokułów (Brassica oleracea var. italica)], ekstrakt z kiełków gryki zwyczajnej (Fagopyrum esculentum) 100:1 standaryzowany na 40% zawartości witaminy C, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu (z ryżu), substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, naturalny aromat grejpfrutowy.

  * Izomaltuloza (PalatynozaTM) jest źródłem glukozy i fruktozy.


  ** Porcja dzienna produktu zawiera 12 mg katechin oraz 6,4 mg 3-galusanu (-)-epigallokatechiny pochodzących z ekstraktu z liści zielonej herbaty.

   

   

   


   

  Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Dbaj o środowisko razem z DuoLife i segreguj odpady!


  Po zużyciu produktu zadbaj o środowisko. Kartonik, etykietę i saszetkę wyrzuć do odpowiednio oznaczonych pojemników na odpady. Z pomocą przyjdzie Ci poniższa tabela.


  Tabela środowiskowa:

   

   

   


   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018