.

.

.

.

Nasi LIDERZY

  Innowacyjne produkty  dla zdrowia, urody i smukłej sylwetki

  Nasza OFERTA

  POWRÓT

  ProImmuno 60kap.

  ZAMAWIAM

  KUPUJĘ

  17 sierpnia 2020

  ProImmuno® to produkt skomponowany ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego, które tworzą unikalną kompozycję, zgodną z zasadami synergizmu. Wykorzystane składniki występują w postaci wyizolowanych związków aktywnych lub w postaci surowców standaryzowanych na zawartość składników aktywnych. Dzięki temu zawartość cennych związków w suplemencie jest ściśle określona i gwarantowana.

  W skład suplementu diety DuoLife ProImmuno® wchodzą: zastrzeżona formuła ProImmuno® flawonoidów pozyskanych z kwiatów perełkowca japońskiego standaryzowana na zawartość kwercetyny z fosfolipidami oraz luteoliny, zastrzeżona formuła cynku pozyskana z inaktywowanych komórek drożdży Saccharomyces cerevisiae, inulina z korzenia cykorii podróżnika, ekstrakt z propolisu standaryzowany na zawartość galanginy, ekstrakt z propolisu zielonego standaryzowany na zawartość artepiliny C, ekstrakt z korzenia szałwii czerwonokorzeniowej standaryzowany na zawartość tanszinonu IIA, apigenina z owoców grejpfruta.

   


   

  Innowacyjne połączenie standaryzowanych fitoskładników

  Standaryzacja surowców gwarantuje, że w każdej porcji preparatu znajduje się identyczna ilość składników aktywnych.

  Zastrzeżone formuły

  Bogaty, unikalny skład zamknięty w innowacyjnych formulacjach, zastrzeżonych znakiem ® stanowi tajemnicę produkcyjną DuoLife.

   

  „Tak” dla wegetarian

  Produkt DuoLife ProImmuno® jest idealny dla wegetarian.

   

   

   


   

  Kwercetyna - w suplemencie diety ProImmuno® zastosowano zastrzeżoną formułę ekstraktu z kwiatów perełkowca japońskiego, standaryzowaną na zawartość kwercetyny, opartą na technologii fosfolipidowej.


  Luteolina i apigenina - w suplemencie diety ProImmuno® zastosowano luteolinę z ekstraktu z kwiatów perełkowca japońskiego oraz apigeninę z owoców grejpfruta, oba w ściśle wystandaryzowanej porcji.


  Cynk - w suplemencie diety ProImmuno® zastosowano zastrzeżoną formułę cynku pozyskaną z inaktywowanych komórek drożdży Saccharomyces cerevisiae.

  Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

  Cynk pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.


  Propolis zielony - uważany za jeden z najcenniejszych propolisów na świecie jest produktem zbieranym przez pszczoły miodne z brazylijskiej rośliny Baccharis dracunculifolia, charakterystycznej dla regionów tropikalnych. Swój zielony kolor zawdzięcza chlorofilowi obecnemu w młodych tkankach rośliny.


  Szałwia czerwonokorzeniowa (danshen, szałwia chińska) - Zawarty w suplemencie diety ProImmuno® surowiec jest standaryzowany na zawartość tanshinonu IIA, mamy więc gwarancję obecności określonej porcji tego składnika w preparacie.
   

  Skład: zastrzeżona formuła ProImmuno® flawonoidów pozyskanych z kwiatów perełkowca japońskiego (Styphnolobium japonicum) standaryzowana na zawartość kwercetyny z fosfolipidami oraz luteoliny, zastrzeżona formuła pozyskana z inaktywowanych komórek drożdży Saccharomyces cerevisiae standaryzowana na zawartość cynku, inulina z korzenia cykorii podróżnika (Cichorium intybus), ekstrakt z propolisu standaryzowany na zawartość galanginy, ekstrakt z propolisu zielonego standaryzowany na zawartość artepiliny C, ekstrakt z korzenia szałwii czerwonokorzeniowej (Salvia miltiorrhiza) standaryzowany na zawartość tanszinonu IIA, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu (z ryżu), apigenina z owoców grejpfruta (Citrus paradisi). Składniki otoczki kapsułkowej: hydroksymetylopropyloceluloza (HPMC), substancja żelująca - guma gellan, barwnik - kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

   

   


   

   

   

   

   

   

  KARTA

  informacyjna  →

  FAQ  →

  <<< POWRÓT

  Przycisk

  Nasi EKSPERCI

  OFERTA

  Informacje

  Kontakt

  Konsultacja

  z ekspertem

  Copyright  2018 -  Vitnatura. Wszelkie prawa zastrzeżone

  © 2018